| Τιμή | USD99-139.9/PC |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Place of Origin | Guangzhou,China |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Model Number | 3B10X3T |
| Packaging Details | Strong Carton Box or as Customers Requirement |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal or Others |
| Supply Ability | 1000PCS/Week |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Model Number | 3B10X3T |
| Place of Origin | Guangzhou,China | Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Minimum Order Quantity | 2 | Price | USD99-139.9/PC |
| Packaging Details | Strong Carton Box or as Customers Requirement | Delivery Time | 5-8 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal or Others | Supply Ability | 1000PCS/Week |
| Μορφή | Τριπλές συνελίξεις | ΑΝΩΤΑΤΟ DIA. από το λαστιχένιο μέγεθος | 270mm |
| ΑΝΩΤΑΤΟ Χ. | 430mm | Εγκατάσταση | Εύκολος |
| CONTITECH αριθμός μερών cOem. | FT 210-32 DS | ΕΛΑΧΙΣΤΟ Χ. | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | AIRSUSTECH | Υλικό | Rubber+Steel |
Αυτό το ελατήριο αέρα παράγεται από AIRSUSTECH με έναν αριθμό προϊόντων του 2B10X2T. Είναι καλής ποιότητας και έρχεται με μια εξουσιοδότηση ενός έτους. Είναι παραπομπή στον αριθμό μερών cOem Norgren M/31103.
Επιπλέον, υπάρχουν άλλοι αριθμοί μερών cOem για αυτό το ελατήριο:
Αριθμός φυσητήρων: 3 πτυχές, τριπλασιάζουν μπερδεμένο
Υλικό του τοπ και κατώτατου πιάτου: χάλυβας
Τοπ βίδα πιάτων (καρύδι): 4×M10, διάμετρος δοντιών (πλάτος): 181mm
Βίδα κατώτατων πιάτων (καρύδι): 4×M10, διάμετρος δοντιών (πλάτος): 181mm
Τοπ
διάμετρος
πιάτων
(πλάτος):
210mm
Διάμετρος
κατώτατων
πιάτων
(πλάτος):
210mm
Τρύπα αέρα/κολπίσκος αέρα/σύνδεση αέρα: G1/2 1/2»
Μέγιστη
διάμετρος
των
λαστιχένιων
φυσητήρων
κουδουνιών
στο
φραγμό
7:
80mm
Κτύπημα
των
λαστιχένιων
φυσητήρων:
100mm430m
Απαραίτητο διάστημα εγκαταστάσεων: 300mm
Χωρίς φραγμό προφυλακτήρων, με δύο κομμάτια του βρόχου ζωνών/της στεφάνης περιζωμάτων
Αριθμός
cOem
για
Granning:
15809
Weweler:
USN
510016D
Samro:
H250-0010
Διαγώνιος
αριθμός
για
Firestone:
W01-R58-4059
Dunlop:
SP
1539
(10
"
Χ
3)
Dunlop:
SP
1015
(10
"
Χ
3)
Contitech:
FT
210-32
1/2
M10
Norgren:
M/31103
(10
"
Χ
3)
Weforma:
Wbd-γ
450-25G
| Μετρικός | |
| Μπουλόνι/στήριγμα | M12x1.75mm |
| Περασμένη κλωστή τρύπα | M8x1.75mm στο τοπ πιάτο |
| Περασμένη κλωστή τρύπα | M12x1.75mm στο έμβολο |
| Κολπίσκος αέρα | M22x1.5mm ή M14 ή M12 |
| Στήριγμα Combo | Εξωτερικό M20x1.5mm, εσωτερικό M12 |
| Στήριγμα Combo | Εξωτερικό M22x1.5mm, εσωτερικό M12 |
| Στήριγμα Combo | Εξωτερικό M20x1.5mm, εσωτερικό M14 |
| Αυτοκρατορικός | |
| Το τολμηρό /Stud | 1/2» - 13UNC |
| Περασμένη κλωστή τρύπα | 3/8 ' UNC στο τοπ πιάτο |
| Περασμένη κλωστή τρύπα | 1/2» - 13 UNC στο έμβολο |
| Κολπίσκος αέρα | 3/4 ' NPT ή 1/4NPT |
| Στήριγμα Combo | Εξωτερικό 3/4» - 16, εσωτερικό 1/4 ' NPT |
Firestone τεχνική υποστήριξη & υπηρεσία αερόσακων
Firestone, προσπαθούμε να παρέχουμε την καλύτερες ποιότητα και την υπηρεσία στους πελάτες μας. Η ομάδα μας τεχνικής υποστήριξης και υπηρεσιών πρόκειται εδώ να σας βοηθήσει να πάρετε των περισσότερων από Firestone σας τους αερόσακους.
Προσφέρουμε τη 24/7 τηλεφωνική υποστήριξη, καθώς επίσης και ζούμε on-line συνομιλία και τεχνική υποστήριξη ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Η ομάδα μας είναι πεπειραμένη και πεπειραμένη σε όλες τις πτυχές Firestone των αερόσακων, και μπορεί να σας βοηθήσει να ανιχνευήσετε λάθη οποιοδήποτε ζήτημα που. Παρέχουμε επίσης την εγκατάσταση προϊόντων και τις υπηρεσίες επισκευής.
Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή ανησυχίες για Firestone σας τους αερόσακους, παρακαλώ μην διστάστε να μας έρθετε σε επαφή με. Πρόκειται εδώ να βοηθήσουμε.
Firestone οι αερόσακοι συσκευάζονται χρησιμοποιώντας τα βαρέων καθηκόντων κουτιά από χαρτόνι που σχεδιάζονται για να προστατεύσουν το προϊόν κατά τη διάρκεια της μεταφοράς. Όλες οι διαταγές στέλνονται μέσω του UPS ή της Fedex, ανάλογα με τη θέση του πελάτη. Προσφέρουμε επίσης τη διεθνή ναυτιλία για να επιλέξουμε τις χώρες.
Για τις διαταγές μέσα στις ΗΠΑ, προσφέρουμε την ελεύθερη τυποποιημένη ναυτιλία. Για τους πελάτες που απαιτούν γρηγορότερα, προσφέρουμε την επισπευμένη ναυτιλία με συμπληρωματικό κόστος.
Για τις διεθνείς τάξεις, προσφέρουμε έξοδα αποστολής πάγιου συντελεστή ανάλογα με τη χώρα προορισμού. Όλες οι διαταγές στέλνονται μέσω DHL ή του UPS, και ο χρόνος παράδοσης μπορεί να ποικίλει.



