| Τιμή | USD350-1500 per piece |
| MOQ | 2 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 20-30 days |
| Μάρκα | iBoard |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS |
| Αριθμός μοντέλου | IB-75+ 1 ή 2 πλευρικές πλάκες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 8000 μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός μοντέλου | IB-75+ 1 ή 2 πλευρικές πλάκες |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 PCS | Price | USD350-1500 per piece |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 8000 μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά |
| Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm | Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά | Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% | Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Ονομα | Επαναγράφιμες έξυπνες διαδραστικές πλακέτες | Διπλωμένο | Οχι |
| Τύπος | Έξυπνοι πίνακες για το σχολείο | Μέγεθος | 75/86/98 ιντσών IFPD με πλευρικές σανίδες |
| Σημεία αφής | 1~20-50 βαθμοί | Εφαρμογή | Διδασκαλία Σχολείου, Εκπαίδευση στην Κατηγορία, Παρουσίαση |
| Εγγύηση | 1 έτος, έως 3 χρόνια | Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Μέγεθος οθόνης | 75", 86", 98" προαιρετικά | Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Ακρίβεια | 2mm |
Έξυπνη Μαυροπίνακας 75 ιντσών με πλευρικά πάνελ που μπορούν να καταγραφούν
Πλευρικά πάνελ 75 ιντσών που μπορούν να καταγραφούν με έξυπνη πλακέτα, την ονομάζουμε επίσης Διαδραστική οθόνη με διασύνδεση, συνδυάζει διαδραστική οθόνη (Ηλεκτρονική Πράσινη Πλακέτα/Μαυροπίνακας/Λευκή Πλακέτα) + IFPD για να επιτύχει διπλή διασύνδεση πλακέτας και διαδραστική λειτουργία.
Πράσινη πλακέτα/ Λευκή πλακέτα
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο μαρκαδόρο λευκής πλακέτας για λευκή πλακέτα. κιμωλία και άχνη κιμωλία για πράσινη/μαύρη πλακέτα, χωρίς να καταστρέφεται η επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στη φθορά.
Με την έξυπνη πλακέτα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιούν την ηλεκτρονική πράσινη πλακέτα για παραδοσιακή γραφή. Υποστηρίζει την αποθήκευση της σχολιασμού της πράσινης πλακέτας, σχηματίζοντας τον συνδυασμό έξυπνης διδασκαλίας και παραδοσιακής γραφής μαυροπίνακα.
Η γραφή στην πράσινη πλακέτα μπορεί να αποθηκευτεί ως αρχεία σύμφωνα με τις απαιτήσεις των δασκάλων, ώστε να τους αποσταλούν ως υλικό αναθεώρησης.
Μέγεθος : 75 ίντσες + 2 πλευρικά πάνελ, μήκος 4,199μ, πλευρικό πάνελ Πράσινη/Μαύρη πλακέτα για γραφή με κιμωλία, λευκή πλακέτα για γραφή με μαρκαδόρο.
Έξυπνη πλακέτα 75 ιντσών, ενσωματωμένο Android, με υποδοχή OPS για Windows, έρχεται με λογισμικό λευκής πλακέτας Windows για τα πλευρικά πάνελ..
Διάσταση σχεδίασης για αναφορά (έξυπνη πλακέτα 75 ιντσών + πλευρικά πάνελ ΑΒ).
Προαιρετικό σε Έξυπνη πλακέτα + πλευρικό πάνελ Α
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την ομάδα πωλήσεών μας: osd019@touch-easy.com

| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Λευκή πλακέτα/Πράσινη πλακέτα |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρη αφής |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο, δείκτης ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αφή | Υποστήριξη Αφής ON/OFF μέσω hotkey |
| Αναγνώριση χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων σε μορφή PPT/Word/PDF/εικόνας. |
| Σημείο αφής | 1-20 |
| Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες / δευτ. |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος αντικειμένου αφής | >8mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή στυλό |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | |
| Διάρκεια ζωής αφής | Περισσότερες από 60.000.000 μεμονωμένες αφές ή κλικ |
| Θύρα σύνδεσης | USB 2.0/3.0 |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοσία USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες λειτουργίας | Εσωτερικός ή εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
Σχετικά με εμάς





