| Τιμή | USD150-280 per piece |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard support OEM / ODM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ib-HL |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Brand Name | iBoard support OEM / ODM | Πρότυπος αριθμός | Ib-HL |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 ΤΕΜ | Price | USD150-280 per piece |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρες | Σημείο αφής | 10 σημεία επαφής |
| Ψήφισμα | 32768*32768 | Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες/s |
| Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm | Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά | Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Window7/8.1/10/Linux, Mac, Android | Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB DC 4.6V- 5.0V |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% | Λειτουργία | Προβολέας, tablet, για εκπαίδευση ή συναλλαγές |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, φορητή βάση (προαιρετικά) | Χρώμα | Μαύρο (άλλα χρώματα προαιρετικά), Γκρι, Ασημί/Μαύρο |
| Πηδαλιουχία | με hotkeys ή χωρίς | Ονομα | stand ψηφιακός έξυπνος πίνακας, υπέρυθρος διαδραστικός πίνακας, 84 ιντσών LCD διαδραστικός πίνακας α |
| Τύπος πίνακα | Διαδραστικός πίνακας, Ηλεκτρονικός πίνακας, Τυπικός πίνακας | Διπλωμένο | Όχι |
| τύπος | Λευκός πίνακας | Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης |
| Σημεία αφής | 10 βαθμοί, 6 ή περισσότεροι, 6,32 βαθμοί, 2 | Όνομα προϊόντος | Διαδραστικός έξυπνος πίνακας, ηλεκτρονικός πίνακας διδασκαλίας Full HD 75 ιντσών, διαδραστικός πίνακ |
| Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση | Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Υλικό | Πλαίσιο από κράμα αλουμινίου, νανο+αλουμίνιο κηρήθρα/κεραμικό, πλαίσιο αλουμινίου + έλασης-κρύος χάλ | Τεχνολογία | Υπέρυθρες, Διαδραστικός Πίνακας Υπέρυθρων |
| Οθόνη αφής | IR Touch (Υποστήριξη Multi Touch), Υπέρυθρη αφή |
Factory Intelligent νανο μαυροπίνακας Έξυπνος διασυνδεδεμένος μαυροπίνακας greenboard For Education
Ⅰ. Περιγραφή του Διασυνδεδεμένος διαδραστικός πίνακας μαυροπίνακα
Η λύση διασυνδεδεμένου διαδραστικού πίνακα επιλύει το πρόβλημα ότι ο διαδραστικός πίνακας δεν υποστηρίζει γραφή με κιμωλία/στυλό μελανιού και δεν μπορούν να αποθηκευτούν τα περιεχόμενα γραφής πράσινου πίνακα/λευκού πίνακα. Μέσω αυτής της λύσης μπορεί να μετατραπεί το περιεχόμενο της γραφής σε ψηφιακή σελίδα και να μοιράζεται μέσω κώδικα QR, αυτή η λύση μπορεί να συνδυαστεί με διαδραστικό πίνακα, μπορεί επίσης να συνδυαστεί με IFPD για χρήση.

| Προδιαγραφές πλακέτας διασύνδεσης | |
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο ανάλογα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Whiteboard/Greenboard |
| Τεχνολογία αφής | Έντονο άγγιγμα |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο, δείκτη ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Επαφή | Υποστήριξη Πατήστε ON/OFF μέσω του πλήκτρου πρόσβασης |
| Αναγνώριση χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων ως μορφή PPT/Word/PDF/εικόνα. |
| Σημείο αφής | 10 |
| Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες/s |
| Αγγίξτε την επιλογή Ανάλυση | 32768x32768 |
| Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Αγγίξτε Μέθοδος | Δάχτυλο ή στυλό |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | <2mm |
| Διάρκεια ζωής αφής | Περισσότερα από 60.000.000 ένα απλό άγγιγμα ή κλικ |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Windows 7/ 8.1/ 10/Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB DC 4,6V- 5,0V <1W (200mA στα 5V) |
| Κατάσταση Λειτουργίας | Εσωτερική ή Εξωτερική |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |







