| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 20 days |
| Μάρκα | iBoard support OEM / ODM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO |
| Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Brand Name | iBoard support OEM / ODM | Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 PCS | Price | |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα | Χρόνος Παράδοσης | 20 Ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Λειτουργικό σύστημα | Android Windows Linux, Mac, Chrome |
| Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση | Εγγύηση | 1 έτος για το πάνελ, 3 χρόνια για τα ανταλλακτικά. |
Έξυπνη Διασυνδεδεμένη Πίνακας Λευκός/Μαυροπίνακας
Διασυνδεδεμένος διαδραστικός πίνακαςΣυνδυασμένος, υψηλής ενσωμάτωσης διαδραστικός πίνακας και ηλεκτρονικός πράσινος πίνακας ή IFPD για επίτευξη διπλής διασύνδεσης πίνακα και διαδραστικής λειτουργίας.
Όλα σε ένα πίνακας/ IFPD
Υψηλής ενσωμάτωσης με πολυ-σημειακούς υπέρυθρους διαδραστικούς πίνακες, έξυπνο πίνακα στη μέση, με σύστημα κεντρικού ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, στερεοφωνικό σύστημα ενίσχυσης, όλα σε ένα PC με πληκτρολόγιο/13" οθόνη/σαρωτή εγγράφων, σχηματίζοντας μια τέλεια λύση πολυμέσων για την τάξη.
Μαυροπίνακας/Λευκός πίνακας
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο μαρκαδόρο λευκού πίνακα, κιμωλία και σκόνη-ελεύθερη κιμωλία χωρίς να καταστρέφεται η επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στη φθορά.
Με τον έξυπνο πίνακα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιούν τον ηλεκτρονικό πράσινο πίνακα για σχολιασμό. Υποστηρίζει την αποθήκευση του σχολιασμού του πράσινου πίνακα, σχηματίζοντας τον συνδυασμό έξυπνης διδασκαλίας και παραδοσιακής γραφής στον μαυροπίνακα.
Η γραφή στον δεξιό πράσινο πίνακα μπορεί να αποθηκευτεί ως στιγμιότυπο οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των δασκάλων, ώστε να τους αποσταλεί ως υλικό αναθεώρησης.
-Υποστήριξη μεγέθους: 75 ίντσες + 2 αναδιπλούμενοι πίνακες (λευκός και μαύρος), μήκος περίπου 4,3μ.
επιφάνεια πλευρικού πίνακα νανο (μαύρος πίνακας) για γραφή με κιμωλία, κεραμική (λευκός πίνακας) για γραφή με μαρκαδόρο.
-Έξυπνος πίνακας 75 ιντσών, ενσωματωμένο Android με κάμερα/μικρόφωνο, με all-in-one PC 13 ιντσών κέντρο ελέγχου, ασύρματο πληκτρολόγιο και σαρωτή εγγράφων 8MP.
Κινητή βάση προαιρετική.
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου.

Προδιαγραφές
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Λευκός πίνακας/Πράσινος πίνακας |
| Τεχνολογία Αφής | Υπέρυθρη αφής |
| Μέθοδος Αφής | Δάχτυλο, Δείκτης ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αφή | Υποστήριξη Αφής ON/OFF μέσω hotkey |
| Αναγνώριση Χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση Αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων σε μορφή PPT/Word/PDF/εικόνας. |
| Σημείο Αφής | 1-10 |
| Ταχύτητα Δρομέα | 180 κουκκίδες/δευτ. |
| Ανάλυση Αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος Αντικειμένου Εφέ Αφής | >8mm |
| Μέθοδος Αφής | Δάχτυλο ή Στυλό |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | |
| Διάρκεια Ζωής Αφής | Περισσότερες από 60.000.000 μεμονωμένες αφές ή κλικ |
| Θύρα Σύνδεσης | USB 2.0 |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοσία USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες Λειτουργίας | Εσωτερικός ή Εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
Σχετικά με εμάς





