| Τιμή | USD1150-1800 per piece |
| MOQ | 5 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days |
| Μάρκα | iBoard support OEM / ODM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-GR 86 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα προμήθειας | 7000 τμχ το μήνα |
| Brand Name | iBoard support OEM / ODM | Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-GR 86 |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 τεμ. | Price | USD1150-1800 per piece |
| Ικανότητα προμήθειας | 7000 τμχ το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τεχνολογία αφής | υπέρυθρες | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | Αγγίζοντας USB, USB2.0 USB3.0 Τύπος-C... | Λειτουργικό σύστημα | Android Windows Λίνουξ, Μακ, |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB DC 4.6V- 5.0V | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% | Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Ονομα | Ηχογραφητέος λευκός πίνακας, διαδραστικοί πίνακες με πλευρικούς πίνακες | Τύπος πίνακα | Μεγάλο μέγεθος Smart board Διαδραστικά πλαίσια |
| Διπλωμένο | Οχι | Τύπος | Έξυπνος πίνακας για την τριτοβάθμια εκπαίδευση |
| Μέγεθος | 86 ιντσών Smart board + 64/69"x2/ 1 πλαϊνό board | Σημεία αφής | 1 έως 20 βαθμοί |
| Εφαρμογή | Ανώτατη Εκπαίδευση, Αίθουσα διδασκαλίας, Αίθουσα Συνεδρίων | Εγγύηση | 1 έτος για το πάνελ, 3 χρόνια για τα ανταλλακτικά. |
86
ιντσών
εγγραφές
λευκή
σανίδα
με
έξυπνη
σανίδα
για
την
εκπαίδευση
Ηχογραφητέος
έξυπνος
πίνακαςΣυνδυασμός
υψηλής
ολοκλήρωσης
διαδραστικού
whiteboard/Green/Black
board
((Side
boards)
+
IFPD
για
την
επίτευξη
διπλής
διασύνδεσης
και
διαδραστικής
λειτουργίας.
Όλα
σε
ένα
λευκό
πίνακα/
IFPD
Πολύ
ενσωματωμένο
με
πολλαπλό
σημείο
υπερύθριου
διαδραστικού
πίνακα,
κεντρικό
σύστημα
ελέγχου,
ασύρματο
μικρόφωνο,
σύστημα
στερεοφωνικού
ενισχυτή,
OPS
και
άλλο
εξοπλισμό,σχηματίζοντας
μια
τέλεια
λύση
πολυμέσων
στην
τάξη
μαζί
με
ένα
προβολέα.
IR
Λευκό
πίνακα
Μπορεί
να
γραφεί
με
οποιοδήποτε
συνηθισμένο
στυλό
λευκού
πίνακα,
κιμωλία
και
άχρηστη
κιμωλία
χωρίς
να
βλάπτει
την
επιφάνεια
και
έχει
ισχυρή
αντοχή
στην
φθορά.
Με
την
έξυπνη
σανίδα
μας,
οι
δάσκαλοι
μπορούν
να
χρησιμοποιήσουν
ηλεκτρονικό
πράσινο
σανίδιο
για
σχολιασμό.δημιουργώντας
το
συνδυασμό
της
ευφυούς
διδασκαλίας
και
της
παραδοσιακής
γραφής
στο
μαύρο
πίνακα.
Η
γραφή
στον
δεξί
πράσινο
πίνακα
μπορεί
να
αποθηκευτεί
ως
λήψη
οθόνης
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
των
εκπαιδευτικών,
ώστε
να
σταλεί
στους
μαθητές
ως
υλικό
αναθεώρησης.
Δύο
επιλογές:
Α+Β+Α
(δύο
πλευρικές
πλακέτες
+
μία
έξυπνη
πλακέτα)
Α+Β
(Μια
πλευρική
πλακέτα
+
μία
έξυπνη
πλακέτα)
-
Υποστήριξη
μεγέθους:
1)
86
ιντσών
έξυπνη
σανίδα
+
2
πλευρικές
σανίδες,
μήκος
περίπου
4,2m,
πλευρική
επιφάνεια
σανίδας
νανο
((μαύρο
σανίδιο)
για
γραφή
με
κιμωλία,
κεραμικό
((λευκό
σανίδιο)
για
γραφή
με
σήμα.
2)
75/
86/98
ιντσών
Smart
board+
1
πλαϊνή
πλακέτα,
αντίστοιχο
μέγεθος,
συνήθως
μπορεί
να
είναι
οι
δύο
πλακέτες
του
ίδιου
μεγέθους,
οπότε
το
μήκος
είναι
περίπου
3,4m/3,9m/4,4m,
ή
ακόμα
μεγαλύτερο
μέγεθος.Μπορούμε
να
κάνουμε
εξαρτάται
από
το
χώρο
του
δωματίου.
Είναι
ένα
ισχυρό
έξυπνο
πίνακα
για
γραφή,
για
την
καταγραφή
του
περιεχομένου
της
τάξης
/
σύσκεψης,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
την
εκπαίδευση,
για
τηνΥποστήριξη
αποθήκευσης
και
κοινοποίησης
μέσω
ηλεκτρονικού
ταχυδρομείου
/
QR
code.
Για
περισσότερες
λεπτομέρειες,
παρακαλούμε
επικοινωνήστε
με
την
ομάδα
πωλήσεων,
osd019@touch-easy.com.

| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα εμφάνισης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο ανά το ύψος της κύριας μονάδας εμφάνισης |
| Επιλογή επιφάνειας | Λευκός/πράσινος πίνακας |
| Τεχνολογία αφής | Ανθεκτικό άγγιγμα |
| Μέθοδος αφής | Άκρο, δείκτης ή άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αγγίξτε | Υποστήριξη Ανοίξτε / Κλείστε με το hotkey |
| Αναγνώριση χειρονομίας | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείου | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων ως μορφή PPT/Word/PDF/εικόνα. |
| Σημείο επαφής | 1-20 |
| Ταχύτητα του δρομέα | 180 μονάδες /s |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος αντικειμένου Effect Touch | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή Πένα |
| Ακριβότητα θέσης | |
| Ζωή αγγίγματος | Περισσότερα από 60,000, 000 ένα άγγιγμα ή ένα κλικ |
| Λιμένας σύνδεσης | USB 2.0 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρική τροφοδοσία USB DC 4,6V- 5,0V |
| Συνθήκες εργασίας | Εσωτερικά ή εξωτερικά |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C υγρασία: 10%~90% |
Για
εμάς





