| Τιμή | USD160-USD240 |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 10-30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | Ib-102 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | Ib-102 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμ | Price | USD160-USD240 |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 10-30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Μέγεθος | 102 ίντσες, 89/90/96102/120 ίντσες προαιρετικά | Aspect Radio | 16:10, 16:9... |
| Συνολική Έκταση | 2252*1235mm | Περιοχή προβολής | 2090*1179mm |
| Ψήφισμα | 32768*32768 | βάρος | 23 κλ |
| πιστοποιητικά | CE/FCC/ROHS | Διασύνδεση | USB |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρές ταχείων πλήκτρων ή άδειο | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Σημεία αφής | 10 βαθμοί | Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Ακρίβεια | 2mm | Κινητή βάση | Προαιρετικός |
| Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Υλικό επιφάνειας:Ψυχρά τυλιγμένη επιφάνεια από χάλυβα, αντιφθοράς, νανοεπιφάνεια, συμβατή με ξηρά ̶ δείκτες διαγραφής, εύκολο καθαρισμό με καθαριστικό λευκού χαρτιού.
Χρησιμοποιείται για την κατασκευή:Πολυσφαιρίδιο υψηλής πυκνότητας// Αλουμινίου Honeycomb (προαιρετικό)
Πίσω:Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα
Το λογισμικό Draw View, το οποίο χρησιμοποιείται σε συνδυασμό με τον Διαδραστικό Πίνακα, είναι ένα ισχυρό και διαδραστικό εργαλείο, ιδανικό για εκπαιδευτικές και επιχειρηματικές εφαρμογές.Οι χρήστες μπορούν να εκτελέσουν πολλές λειτουργίες whiteboard, συμπεριλαμβανομένης της γραφής, της διαγραφής, της προσθήκης σελίδων, της εισαγωγής αντικειμένων, της καταγραφής κλπ.
Ο Διαδραστικός Πίνακας υποστηρίζει τις χειρονομίες των Windows, επίσης στο λογισμικό, οι εικόνες μπορούν εύκολα να μετακινηθούν, να κλιμακωθούν και να περιστραφούν με τα δάχτυλά σας καθιστώντας τις παρουσιάσεις πιο ενδιαφέρουσες,δυναμική και διαδραστικήΕν τω μεταξύ, στο λογισμικό μας, αναπτύσσουμε επίσης κάτω από λίγες χειρονομίες για να κάνουμε τις λειτουργίες πιο έξυπνες.
| Ειδικά χαρακτηριστικά του υλικού | Αναγνώριση χειρονομιών |
| Τεχνολογία | Υπερκόκκινο |
| Μέθοδοι εισόδου | Άκρο, στιλό ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Σημείο επαφής | 10 σημεία επαφής |
| Ταχύτητα του δρομέα | 180 μονάδες/δευτερόλεπτο |
| Αναλογία εμφάνισης | 16:9:16.10 |
| Απόφαση | 32768 x 32768 |
| Ακριβότητα θέσης | |
| Λιμένας σύνδεσης | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Γωνία προβολής | Οριζόντια 170°, κάθετη 160° |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρική τροφοδοσία USB DC 4,6V- 5,0V |
| Συνθήκες εργασίας | Εσωτερικά ή εξωτερικά |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C υγρασία: 10%~90% |
| Εγκατάσταση | Στον τοίχο, ντουλάπια, κινητό στέλεχος (προαιρετικό) |
| Εγγύηση | 3 έτη |



