| Τιμή | 150-200USD |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ib-82 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Πρότυπος αριθμός | Ib-82 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | 150-200USD |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Αριθμός μοντέλου | IB-82 | Μέγεθος | 82'' |
| Τεχνολογία | Υπέρυθρες (IR) | Σημεία αφής | 20 βαθμοί |
| Γράψτε Αντικείμενο | δάχτυλο, στυλό ή άλλα αδιαφανή αντικείμενα | Μέγεθος απόκρισης | > 3 mm |
| Ακρίβεια | 2mm | Ψήφισμα | 32767 x 32767 |
| Επιφάνεια | ατσάλι με αντιθαμβωτική βαφή | Aspect Radio | 16:10, 16:9... |
| Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI | Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" |
| Multi-Touch | Έως 40 πόντους | Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης |
| Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Κινητή βάση | Προαιρετικός | Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
82'' IR διαδραστικό whiteboard multi touch whiteboard με υποστήριξη προβολέα σε όλα τα συστήματα
Παρουσίαση προϊόντος
Το διαδραστικό whiteboard iBoard συνδέεται με έναν γενικό υπολογιστή μέσω καλωδίου USB, η έξοδος οθόνης του υπολογιστή μπορεί να προβάλλεται στον whiteboard μέσω ενός προβολέα.Αγγίξτε και την παρακολούθηση των πληροφοριών από την επιφάνεια θα μεταφερθεί στο δείκτη κλικ και την κίνηση του ποντικιού, και από το λογισμικό DRAWVIEW ή άλλο πρόγραμμα, όλες οι πληροφορίες κλικ, παρακολούθησης και εγγραφής θα εμφανίζονται στον πίνακα σε πραγματικό χρόνο.
Διαδραστικά χαρακτηριστικά υλικού whiteboard του iBoard: (Παρακαλώ ανατρέξτε στο λεπτομερές κεφάλαιο Hardware)
Διαδραστικά χαρακτηριστικά λογισμικού whiteboard iBoard: (Παρακαλώ ανατρέξτε στο λεπτομερές κεφάλαιο λογισμικού)
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΕΠΙΠΕΔΕΣ
| Ειδικά χαρακτηριστικά του υλικού | Αναγνώριση χειρονομιών |
| Τεχνολογία | Υπερκόκκινο |
| ΑγγίξτεΣημείο | 10 άγγιγμα |
| Ταχύτητα του δρομέα | 180 μονάδες/δευτερόλεπτο |
| Αναλογία εμφάνισης | 4:3 |
| Απόφαση | 32767 x 32767 |
| Ακριβότητα θέσης | |
| ΣύνδεσηΛιμάνι | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Γωνία προβολής | Οριζόντια 170°, κάθετη 160° |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρική τροφοδοσία USBΣυνεχής ισχύς 4,6V- 5,0V |
| ΕργασίαΥπόθεση | Εσωτερικάή Εξωτερικό |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -20°C~60°C υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θέρμανση:-10°C~45°C υγρασία: 10%~90% |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευές για τοίχους, ντουλάπια, κινητάστάδιο (προαιρετικό) |



