| Τιμή | Price Negotiated |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Αριθμός Μοντέλου | Jc-t65k-IR |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 τεμάχια/μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | Jc-t65k-IR |
| Certification | CE, FCC, RoHS | Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 | Price | Price Negotiated |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 τεμάχια/μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κιβώτιο |
| CPU | Ι3/i5/i7 Προαιρετικό | Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου | γωνία θέασης | 178° ((H) / 178° ((V) |
| Λειτουργία | προβολέας | Διασύνδεση | USB2.0/3.0,USB/RS232/I2C,AC,USB,HDMI |
| Wifi | 802.11b/g/n/ac | RAM/ROM | 2GB+16GB |
| Λιμάνι | Ακουστική έξοδος / LAN / WIFI / USB / TF κάρτα | Ανάλυση | 3840*2160(4K) |
Διαδραστική οθόνη αφής JCVISION παράθυρο android διπλό σύστημα all in one monitor για συσκέψεις γραφείου
Το
Touch
Screen
Smart
Board
είναι
μια
διαδραστική
τηλεόραση,
ενσωματωμένη
με
LCD/LED
και
οθόνη
αφής
(και
PC
για
προαιρετικό).
Χρησιμοποιούμε
την
πιο
δημοφιλή
τεχνολογία
υπέρυθρης
αφής
για
να
επιτύχουμε
αλληλεπίδραση
μεταξύ
των
χρηστών
και
της
οθόνης.
Η
οθόνη
αφής
all
in
one
είναι
επίσης
ένας
πίνακας
LCD,
χρησιμοποιήστε
την
LCD
αντί
του
προβολέα
για
την
παρουσίαση
εικόνων.
Συνδεθείτε
με
ενσωματωμένο
ή
εξωτερικό
PC,
είναι
ένα
μεγάλο
PC
αφής,
δάχτυλα
για
έλεγχο
και
λειτουργία
του
PC
για
την
παρουσίαση
διαφημίσεων,
PPT
συνεδρίων,
μαθημάτων
στην
τάξη,
αναπαραγωγή
ταινιών
και
κ.λπ.…
Προδιαγραφές
Χαρακτηριστικά του All in One Interactive Whiteboard
* Οθόνη αφής IR 20 σημείων
* Έρχεται με λογισμικό πολλαπλών λειτουργιών
* Έρχεται με WIFI
* Εξοπλισμένο με πολλαπλές διεπαφές σήματος
* Σώμα από κράμα αλουμινίου με μπροστινή μονάδα πλαισίου αφής
* Έξυπνα χαρακτηριστικά ανίχνευσης μαύρου πίνακα (Μόλις ενεργοποιηθεί ο μαύρος πίνακας, το LED με οπίσθιο φωτισμό σβήνει)
* Διατίθεται σε μεγάλη γκάμα μεγεθών: 55”, 65”, 75”, 86” και 98”
Λεπτομέρειες προϊόντος:
| Πίνακας LCD | |
| Διαθέσιμο Μέγεθος: | 55 ίντσες / 65 ίντσες / 75 ίντσες / 86 ίντσες / 96 ίντσες |
| Τύπος οθόνης: | TFT-LCD |
| Μάρκα πίνακα: | LG/AUO/CHIMEI/BOE |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 |
| Ανάλυση: | 1920x1080 (Υποστήριξη 4K) |
| Φωτεινότητα: | 450cd/m2 |
| Αναλογία αντίθεσης: | 2000:1 |
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 ώρες |
| Οθόνη αφής | |
| Τύπος αφής: | Υπέρυθρη |
| Συνθήκη αφής: | Δάχτυλο, στυλό αφής |
| Σημεία αφής: | 10 σημεία |
| Χρόνος απόκρισης: | |
| Ακρίβεια αφής: | ±2mm για το 90% της περιοχής |
| Προστασία οθόνης και ασφάλεια: | Ανθεκτικό γυαλί AG |
| Ενσωματωμένο σύστημα υπολογιστή: | |
| Windows PC |
OPS Micro-computer (Τύπος pluggable και εύκολη συντήρηση) Διατίθεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Επεξεργαστής: | Intel core i3 / i5 / i7 προαιρετικό |
| Μνήμη: | 4G / 8G προαιρετικό |
| Σκληρός δίσκος: | 120G / 256G SSD, 500G/1T HDD |
| Android OS | |
| Επεξεργαστής: | Quad-core |
| RAM: | 2G |
| ROM: | 8G |
| Διεπαφή: | USB/VGA/MIC/AUDIO/HDMI/RJ45/WIFI |
| Διαδίκτυο: | |
| Καλώδιο Internet: | Ναι |
| WIFI: | Ναι |
| 3G: | Προαιρετικό |
| Εμφάνιση: | |
| Χρώματα | Μαύρο |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Επικάλυψη πούδρας |
| Υλικό κελύφους: | Λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
| Θέση οθόνης: | Οριζόντια |
| Εγκατάσταση: | Βάση δαπέδου |
| Άλλο | |
| Μεγάφωνο | Ναι |
| Είσοδος ρεύματος | AC100-240V |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο, βύσμα, τηλεχειριστήριο |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Κινητή βάση δαπέδου / Τοποθέτηση σε τοίχο |