| Τιμή | Price Negotiated |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Αριθμός Μοντέλου | Jc-T75K |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 τεμάχια/μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | Jc-T75K |
| Certification | CE, FCC, RoHS | Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 | Price | Price Negotiated |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 τεμάχια/μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κιβώτιο |
| CPU | Ι3/i5/i7 Προαιρετικό | Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου | γωνία θέασης | 178° ((H) / 178° ((V) |
| Λειτουργία | προβολέας | Διασύνδεση | USB2.0/3.0,USB/RS232/I2C,AC,USB,HDMI |
Το
Touch
Screen
Smart
Board
είναι
μια
διαδραστική
τηλεόραση,
ενσωματωμένη
με
LCD
/
LED
και
οθόνη
αφής
(και
PC
για
προαιρετική
χρήση).Χρησιμοποιούμε
την
πιο
δημοφιλή
τεχνολογία
υπέρυθρου
άγγιξης
για
να
επιτύχουμε
αλληλεπίδραση
μεταξύ
των
χρηστών
και
της
οθόνης.
Το
all
in
one
touch
monitor
είναι
επίσης
ένα
LCD
whiteboard,
χρησιμοποιήστε
το
LCD
αντί
του
προβολέα
για
την
παρουσίαση
εικόνας.
Συνδέεται
με
ενσωματωμένο
ή
εξωτερικό
υπολογιστή,
είναι
ένας
μεγάλος
υπολογιστής
αφής,
δάχτυλα
για
να
ελέγξει
και
να
λειτουργήσει
το
PC
για
να
παρουσιάσει
διαφήμιση,
συνέδριο
PPT,
μαθήματα
στην
τάξη,
να
παίξει
ταινίες
και
ούτω
καθεξής...
Προδιαγραφές
| Πίνακα LCD | |
| Διαθέσιμο μέγεθος: | 55 ίντσες / 65 ίντσες / 75 ίντσες / 86 ίντσες / 98 ίντσες |
| Τύπος οθόνης: | ΤFT-LCD |
| Ετικέτα οθόνης: | Επικαιροποίηση |
| Αναλογία όψεως: | 16:9 |
| Ψήφισμα: | 3840x2160 |
| Φωτεινότητα: | 450cd/m2 |
| Αντιδιαστολή: | 2000:1 |
| Διαρκεια ζωής: | 50,000 ώρες |
| Εικόνα αφής | |
| Τύπος αφής: | Υπερκόκκινο |
| Κατάσταση αγγίγματος: | Δάχτυλο, πένα αφής |
| Σημεία επαφής: | 20 βαθμοί |
| Χρόνος απόκρισης: | |
| Ακριβότητα αφής: | ±2 mm για το 90% της περιοχής |
| Προστασία οθόνης και ασφαλείας: | Γυαλί σκληροποιημένο AG |
| Ενσωματωμένο σύστημα υπολογιστή: | |
| Λογισμικό Windows |
OPS Μικροεπιστημονικός υπολογιστής (Συμπλέκτης και εύκολη συντήρηση) Προσαρμοσμένη διαμόρφωση είναι διαθέσιμη |
| Επεξεργαστής: | Intel Core i3 / i5 / i7 προαιρετικά |
| Μνήμη: | 4G / 8G προαιρετικά |
| Δικτυακό τόπο: | 120G / 256G SSD, 500G/1T HDD |
| Λύσιμο Android | |
| Επεξεργαστής: | Τετράπυρη |
| Η μνήμη: | 2G |
| ROM: | 32G |
| Διασύνδεση: | Ηλεκτρονικές συσκευές που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή ηλεκτρονικών επικοινωνιών |
| Διαδίκτυο: | |
| Καλώδιο Διαδικτύου | - Ναι, ναι. |
| WIFI: | - Ναι, ναι. |
| 3G: | Προαιρετικό |
| Εμφάνιση: | |
| Χρώματα | Μαύρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υλικό κελύφους: | Χάλυβα από χάλυβα |
| Θέση οθόνης: | Τοπίο |
| Εγκατάσταση: | Στέρεμα δαπέδου |
| Άλλα | |
| Ηχοστάτη | - Ναι, ναι. |
| Εισόδου ισχύος | AC100-240V |
| Συσκευές | Διάταξη, πρίζα, τηλεχειριστήριο |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Κινητή στερέωση δαπέδου / τοποθετημένη στον τοίχο |