| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE/CCC/FCC/ROHS/ISO9001 |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-SP169 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-SP169 |
| Certification | CE/CCC/FCC/ROHS/ISO9001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Κατανάλωση | 10000 σύνολα/μήνας | Μέγεθος (L*W*H) | 415*415*540 χιλ. |
| Τάση | 110V/220V | Τύπος πλάκας | FDM |
| Διάμετρος ακροβωτίου | 0.2 χιλ., 0.4 χιλ., 0.8 χιλ. (προαιρετικό) | Ακρίβεια άξονα Z | 00,0025 mm |
| Υλικό εκτύπωσης | PLA, ABS, PHA, PETG, TPU, PA, PC | Μέγεθος σχηματισμού | 200*200*300mm |
| Βασικά Εξαρτήματα | Ρουλεμάν, εργαλείο | Ακρίβεια Άξονα XY | 0.0128mm |
| Θέρμανση ακροβωτίου | 170-280°C | Διάμετρος νήματος | 1.75mm |
| Τύπος αρχείου | STL, GCODE, JPG | Λογισμικό Slice | Cura |
JCVISION έξυπνος 3D εκτυπωτής παιχνιδάκι DIY βιομηχανικός 3D εκτυπωτής
Χαρακτηριστικά του προϊόντος:
1- Γραμμική οδήγηση: χαμηλή στροφή και μεγαλύτερη ακρίβεια.
| Πλεονεκτήματα | Ταινική εμφάνιση /Εξυπνή ισοπέδωση /WIFI/Παρακολούθηση κάμερας /Κλιπ-απ νουζέλες ταχείας αλλαγής /Θερματικό κρεβάτι/Φωτισμός LED μέσα |
| Μέγεθος εκτύπωσης | 200*200*300 mm |
| Αριθμός ακροβωτίου | Μονό |
| Δάχος στρώματος | 00,05 έως 0,30 mm |
| Σχηματισμός ακριβείας | ± 0,1-0,3 mm |
| Διάμετρος ακροβωτίου | Τυποποιημένο 0,4mm(0,2mm,0.8mm προαιρετικά) |
| Υλικό εκτύπωσης | Απαλλαγή από την ουσία που χρησιμοποιείται για την παρασκευή των προϊόντων |
| Διάμετρος νήματος | 1.75mm |
| Λογισμικό κοπής | CURA-Κινέζικα/Αγγλικά |
| Υποστηριζόμενη μορφή αρχείου | Στλ; Gcode;obj;dae;amp;bmp;jpg |
| ακρίβεια του άξονα XY | 0.0128mm |
| ακρίβεια του άξονα Z | 00,0025 mm |
| Θερμητή θερμοκρασία κρεβατιού | 0-120°C |
| Θέρμανση ακροβωτίου | 0-280°C |
| Εκτύπωση εκτός σύνδεσης με κάρτα SD | Υποστήριξη εκτύπωσης δίσκου |
| LCD | 4.3 ιντσών χρωματική οθόνη αφής |
| Δραστηριακή τάση | 24V |
| Τεχνική ένταση | 220V/110V |
| Μέση ισχύ/μέγιστη ισχύ | 100W/200W |
| Μέγεθος προϊόντος | 408*404*535mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 525*520*610mm |
| Βάρος της μηχανής | 17 κιλά |
| Βάρος συσκευασίας | 23 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | 15-35°C, υγρασία20-50% |
| Πιστοποίηση ποιότητας | CE, FCC, ROHS |
| Ζεστό κρεβάτι | √ |
| Πλήρως κλειστό σχέδιο | √ |
| Βοηθητική ισοπέδωση | √ |
| Τρόπος χαρακτικής με λέιζερ | Προαιρετικό |
| Σύνδεση WiFi | √ |
| Καμερα HD | √ |
| Ενσωματωμένος φωτισμός LED | √ |
| Εφοδιασμένοι με νήματα | √ |
| Μεταφέρεται με δίσκο σε U | √ |