| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE/CCC/FCC/ROHS/ISO9001 |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-SP168 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-SP168 |
| Certification | CE/CCC/FCC/ROHS/ISO9001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Κατανάλωση | 5000 μονάδες/μήνα | Μέγεθος (L*W*H) | 415*366*540 χιλ. |
| Τάση | 110-240V | Μέγεθος σχηματισμού | 200*200*300mm |
| Μέγεθος εκτύπωσης | 200*200*300 χιλ. | Τυπώνοντας την ακρίβεια | ±0.1-0.3 χιλ. |
| Διάμετρος ακροβωτίου | 0,4 χιλ. (Προαιρετικό) | Τύπος αρχείου | STL/Gcode/dae/amf/bmp/jpg |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτοματοποιημένο | Τύπος πλάκας | Τύπο επίπεδης επιφάνειας |
| Διάμετρος νήματος | 1,75 χιλ. | Πάχος στρώματος | 00,05 έως 0,3 mm |
| Ακρίβεια άξονα XY | 0.0128 mm Άξονας Z: 0.0025 mm | Υποστηρικτικό Υλικό | PLA/TPU/PETG |
JCVISION Νέος σχεδιασμός υψηλής ακρίβειας 3D εκτύπωσης μεγέθους 200*200*300 mm μεγάλος 3d printer
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
1. Γραμμικός οδηγός: χαμηλή τριβή και μεγαλύτερη ακρίβεια.
| Πλεονεκτήματα | Υποστηρίζονται μικτά χρώματα/Διπλά χρώματα/Χρώματα σε στρώσεις/Μονόχρωμα /μονό ακροφύσιο έξοδος ανάμειξης δύο χρωμάτων/Θερμαινόμενο κρεβάτι/Έξυπνη ισοπέδωση |
| Μέγεθος εκτύπωσης | 200*200*300mm(480mm) |
| Αριθμός ακροφυσίων | Διπλή τροφοδοσία μονό ακροφύσιο |
| Πάχος στρώσης | 0.05-0.30mm |
| Ακρίβεια διαμόρφωσης | ±0.1-0.3mm |
| Διάμετρος ακροφυσίου | 0.4mm |
| Υλικό εκτύπωσης | PLA/TPU/PHA |
| Διάμετρος νήματος | 1.75mm |
| Λογισμικό κοπής | CURA-Κινέζικα/Αγγλικά |
| Υποστήριξη μορφής αρχείου | stl;Gcode;obj;dae;amf;bmp;jpg |
| Ακρίβεια άξονα XY | 0.0128mm |
| Ακρίβεια άξονα Z | 0.0025mm |
| Θερμοκρασία θερμαινόμενου κρεβατιού | 0-120℃ |
| Θερμοκρασία ακροφυσίου | 0-250℃ |
| Εκτύπωση εκτός σύνδεσης κάρτας SD | Υποστήριξη εκτύπωσης δίσκου U |
| LCD | Έγχρωμη οθόνη αφής 3,5 ιντσών |
| Τάση λειτουργίας | 24V |
| Τάση εισόδου | 220V/110V |
| Μέση ισχύς/μέγιστη ισχύς | 200W/320W |
| Μέγεθος προϊόντος | 360*360*534mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 505*445*660mm |
| Βάρος μηχανήματος | 22kg |
| Βάρος συσκευασίας | 31kg |
| Περιβαλλοντική απαίτηση | 15-35℃, Υγρασία 20-50% |
| Πιστοποίηση ποιότητας | CE,FCC,ROHS |