| Τιμή | Price Negotiated |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-T65K |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 τεμάχια/μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-T65K |
| Certification | CE, FCC, RoHS | Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 | Price | Price Negotiated |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 2000 τεμάχια/μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κιβώτιο |
| CPU | Ι3/i5/i7 Προαιρετικό | Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου | γωνία θέασης | 178° ((H) / 178° ((V) |
| Λειτουργία | προβολέας | Διασύνδεση | USB2.0/3.0,USB/RS232/I2C,AC,USB,HDMI |
Διαδραστικός Έξυπνος Πίνακας 65 ιντσών με Οθόνη Αφής Υπέρυθρων Intel i3/i5/i7 RAM 4G ROM 120G
Η
Έξυπνη
Πίνακας
με
Οθόνη
Αφής
είναι
μια
διαδραστική
τηλεόραση,
ενσωματωμένη
με
LCD/LED
και
οθόνη
αφής
(και
PC
προαιρετικά).
Χρησιμοποιούμε
την
πιο
δημοφιλή
τεχνολογία
αφής
υπέρυθρων
για
να
επιτύχουμε
αλληλεπίδραση
μεταξύ
των
χρηστών
και
της
οθόνης.
Η
οθόνη
αφής
all-in-one
είναι
επίσης
ένας
πίνακας
LCD,
χρησιμοποιώντας
την
LCD
αντί
του
προβολέα
για
την
παρουσίαση
εικόνων.
Συνδέστε
με
ενσωματωμένο
ή
εξωτερικό
PC,
είναι
ένα
μεγάλο
PC
αφής,
χρησιμοποιήστε
τα
δάχτυλά
σας
για
να
ελέγξετε
και
να
χειριστείτε
το
PC
για
να
παρουσιάσετε
διαφημίσεις,
PPT
συνεδρίων,
μαθήματα
στην
τάξη,
να
παίξετε
ταινίες
κ.λπ.…
Χαρακτηριστικά του Διαδραστικού Πίνακα All in One
* Οθόνη αφής IR 10 σημείων
* Διαθέτει λογισμικό πολλαπλών λειτουργιών
* Διαθέτει WIFI
* Εξοπλισμένο με πολλαπλές διεπαφές σήματος
* Σώμα από κράμα αλουμινίου με μπροστινή μονάδα πλαισίου αφής
* Έξυπνα χαρακτηριστικά ανίχνευσης μαύρου πίνακα (Μόλις ενεργοποιηθεί ο μαύρος πίνακας, το LED οπίσθιου φωτισμού σβήνει)
* Διατίθεται σε μεγάλη γκάμα μεγεθών: 55”, 65”, 75”, 86” και 98”
Λεπτομέρειες Προϊόντος:
| Πίνακας LCD | |
| Διαθέσιμο Μέγεθος: | 55 ίντσες / 65 ίντσες / 75 ίντσες / 86 ίντσες / 96 ίντσες |
| Τύπος οθόνης: | TFT-LCD |
| Μάρκα Πίνακα: | LG/AUO/CHIMEI/BOE |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 |
| Ανάλυση: | 1920x1080 (Υποστήριξη 4K) |
| Φωτεινότητα: | 450cd/m2 |
| Λόγος αντίθεσης: | 2000:1 |
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 ώρες |
| Οθόνη αφής | |
| Τύπος αφής: | Υπέρυθρες |
| Συνθήκη αφής: | Δάχτυλο, στυλό αφής |
| Σημεία αφής: | 10 σημεία |
| Χρόνος απόκρισης: | |
| Ακρίβεια αφής: | ±2mm για το 90% της περιοχής |
| Προστασία και ασφάλεια οθόνης: | Ανθεκτικό γυαλί AG |
| Ενσωματωμένο Σύστημα Υπολογιστή: | |
| Windows PC |
OPS Micro-computer (Τύπος pluggable και εύκολη συντήρηση) Διατίθεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Επεξεργαστής: | Intel core i3 / i5 / i7 προαιρετικό |
| Μνήμη: | 4G / 8G προαιρετικό |
| Σκληρός Δίσκος: | 120G / 256G SSD, 500G/1T HDD |
| Android OS | |
| Επεξεργαστής: | Quad-core |
| RAM: | 2G |
| ROM: | 8G |
| Διεπαφή: | USB/VGA/MIC/AUDIO/HDMI/RJ45/WIFI |
| Διαδίκτυο: | |
| Καλώδιο Internet: | Ναι |
| WIFI: | Ναι |
| 3G: | Προαιρετικό |
| Εμφάνιση: | |
| Χρώματα | Μαύρο |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Επικάλυψη πούδρας |
| Υλικό κελύφους: | Λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
| Θέση οθόνης: | Οριζόντια |
| Εγκατάσταση: | Βάση δαπέδου |
| Άλλο | |
| Μεγάφωνο | Ναι |
| Είσοδος ρεύματος | AC100-240V |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο, βύσμα, τηλεχειριστήριο |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Κινητή βάση δαπέδου / Τοίχου |