| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 240kg |
| Ωρα παράδοσης | 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MC |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Πρότυπος αριθμός | MC-RTV160 Potting σιλικόνη |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg ανά τύμπανο |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MC | Πρότυπος αριθμός | MC-RTV160 Potting σιλικόνη |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 240KG |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg ανά ημέρα | Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg ανά τύμπανο | Περιγραφή αγαθών | Λάστιχο σιλικόνης |
| Κώδικας HS | 39100000 | Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές Potting και τοποθέτηση σε κάψα |
| Αναλογία μιγμάτων | 1:1 | ιξώδες | 3600~3800 cps |
| Σκληρότητα | 56~57 ακτή Α | Θερμική αγωγιμότητα | 0.6W/(μ·Κ) |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 12 μήνες | Δείγμα | 1KG |
Δύο
μέρη
Potting
σιλικόνης,
ελαστομερές
RTV160
Encapsulants
Περιγραφή του ηλεκτρονικού potting λάστιχου σιλικόνης
Η ηλεκτρονική potting ένωση σιλικόνης παρέχεται ως σύστημα θεραπείας δύο-συστατικών προσθηκών. potting η ένωση σιλικόνης αποτελείται από το μέρος Α και Part Β. Το συστατικό Α είναι γκρίζο και το συστατικό Β είναι White.When που τα συστατικά αναμιγνύονται λεπτομερώς στο Α1: 1 αναλογία σε βάρος ή ο όγκος, το υγρό μίγμα θεραπεύει σε ένα εύκαμπτο ελαστομερές, το οποίο είναι ταιριαγμένο για ηλεκτρικό/ηλεκτρονικό potting και τοποθέτηση σε κάψα των εφαρμογών.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα του ηλεκτρονικού potting λάστιχου σιλικόνης
ανθεκτικός στη θερμοκρασία, διάβρωση, ακτινοβολία, μόνωση, αδιάβροχη, υγρή αδιαβροχοποίηση, αντίσταση κλονισμού.
Υψηλές θερμικές φλέγω καθυστέρηση διεύθυνσης και καιρική δυνατότητα, κ.λπ.
Να είναι μακροπρόθεσμο που χρησιμοποιείται μπορεί κάτω από -50℃~200℃.
Εφαρμογές του ηλεκτρονικού potting λάστιχου σιλικόνης
Η ηλεκτρονική potting ένωση σιλικόνης είναι μια ένωση γενικού σκοπού που ταιριάζει για την κόλλα και το επίστρωμα.
Συσκευασία:
20kg/drum
Φύλλο
SDS
potting
RTV160
της
ένωσης
σιλικόνης
| Στοιχείο αριθ.: | RTV160A/B |
| Εμφάνιση (A/B) | Α: Γκρίζο υγρό Β: Άσπρο υγρό |
| Ιξώδες (A/B, Mpa.s) | 3700±2000 |
| Αναλογία μιγμάτων (A/B) | 1:1 |
| Ζωή δοχείων μετά από να θεραπεύσει (25℃, λ.) | 30-40 |
| Θεραπεία του χρόνου (ώρες) | 2-4 |
| Θερμική αγωγιμότητα (W/m·Κ) (A/B) | ≥0.60 |
| Durometer σκληρότητα (JIS Α0) | 56 |
| Ειδική αντίσταση όγκου (Ω·εκατ.) | 7X1014 |
| Διηλεκτρική τάση διακοπής (KV/mm) | ≥20 |
| Ταξινόμηση ευφλέκτου | UL-94 Β-0 |
| Διακένωση % | 0,01 |



