| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 120kg |
| Ωρα παράδοσης | 5-10 working days |
| Μάρκα | MC SILICONE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | MSDS , SGS, Reach |
| Πρότυπος αριθμός | MC-RTV160 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1kg/can, 5kg/can, 10kg/drum, 20kg/drum, 25kg/drum, 200kg/drum |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, PayPal, |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 8000kgs/day |
| Brand Name | MC SILICONE | Πρότυπος αριθμός | MC-RTV160 |
| Certification | MSDS , SGS, Reach | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 120KG | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, PayPal, | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 8000kgs/day |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 1kg/can, 5kg/can, 10kg/drum, 20kg/drum, 25kg/drum, 200kg/drum |
| Χρώμα | Γκρίζος | Μίξη της αναλογίας | 1:1 |
| Μικτό ιξώδες | 3000-4000Cps | Χρόνος απασχόλησης | 30-40mins |
| Θεραπεία του χρόνου | 2~4hours | σκληρότητα | 56~58 ακτή Α |
| Διηλεκτρική τάση kv/mm 25°C διακοπής | ≥20 | Ειδική αντίσταση όγκου ohm*cm | 1*1015 |
| Εκτατή δύναμη | ≥0.6 | Θερμική αγωγιμότητα cm/°C | 0.525*10-3 |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 12 μήνες |
160 Γκρι Σύνθεση σιλικόνης για ηλεκτρονική γλάστρα γενικής χρήσης
Περιγραφή των Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
Το RTV160 είναι ένα σκεύασμα σκλήρυνσης σε θερμοκρασία δωματίου δύο συστατικών με αναλογία ανάμειξης 1:1, ο χρόνος σκλήρυνσης μπορεί να επιταχυνθεί με θέρμανση, χαρακτηριστικά με καλή ικανότητα ροής και αντοχή στη φλόγα.Είναι κατάλληλο για ενθυλάκωση προβολέων LED, μονάδας ισχύος και ηλεκτρονικών εξαρτημάτων κ.λπ.
Χαρακτηριστικάτης Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
Εύκολη ανάμειξη με αναλογία 1:1
Χαμηλό ιξώδες, καλή ικανότητα ροής
Θεραπεία σε θερμοκρασία δωματίου ή θεραπεία θέρμανσης
Θερμική αγωγιμότητα, αντοχή στη φλόγα
Χωρίς διαλύτη
Εφαρμογή του Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
Χρήση Οδηγιώντης Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
1. Προετοιμασία: Καθαρίστε την επιφάνεια επίστρωσης, αφαιρέστε τη σκουριά, τη σκόνη, τη βρωμιά λαδιού.
2. Έκχυση: ζυγίστε σωστά τη σιλικόνη και τον καταλύτη, ανακατέψτε καλά το μέρος Α και το μέρος Β σιλικόνης, αδειάστε τα πάνω στα ηλεκτρονικά εξαρτήματα/επιφάνεια μετά την απαέρωση υπό κενό.
3. Ωρίμανση: η θεραπεία σε θερμοκρασία δωματίου ή η θεραπεία με θέρμανση είναι και τα δύο εφαρμόσιμα.
Θα πρέπει να χρησιμοποιείται μετά το άνοιγμα της συσκευασίας, το υλικό πρέπει να διατηρείται σε δροσερό μέρος σφραγισμένο καλά και να αποφεύγεταιΕπικοινωνίαμευγρασία στον αέρα.
Φύλλο τεχνικών δεδομένωντης Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
| Αρ. αντικειμένου: | RTV160A/B |
| Εμφάνιση (A/B) | Α: Γκρι υγρό Β: Λευκό υγρό |
| Ιξώδες (A/B,Mpa.s) | 3600~3800 |
| Αναλογία ανάμειξης (A/B) | 1:1 |
| Διάρκεια ζωής στο δοχείο μετά τη σκλήρυνση (25℃,min) | 30-40 |
| Χρόνος σκλήρυνσης (ώρες) | 2-4 |
| Θερμική αγωγιμότητα(W/m·K)(A/B) | ≥0,60 |
| Σκληρότητα σκληρόμετρου (JIS A0) | 56~57 |
| Αντίσταση όγκου (Ω·cm) | 7Χ1014 |
| Διηλεκτρική τάση διακοπής (KV/mm) | 18~20 |
| Ταξινόμηση ευφλεκτότητας | UL-94 V-0 |
| Συρρίκνωση % | 0,01 |
Σημείωση: Δεδομένα μηχανικής και ηλεκτρικής απόδοσης δοκιμάστηκαν στους 25°C 7 ημέρες μετά τη σκλήρυνση, σχετική υγρασία 55%.όλα τα ελεγμένα δεδομένα είναι μέση τιμή.
Συσκευασίατης Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
Οι συσκευασίες είναι διαθέσιμες σε 20kg και 200kg ανά τύμπανο.
Αποθήκευση & Μεταφοράτης Electronic Potting Silicone Compound& Encapsulates
Κρατήστε το από έντονη ηλιοφάνεια, ζέστη και φυλάξτε το σε δροσερό και ξηρό μέρος, καλά κλεισμένο.Το καουτσούκ σιλικόνης έχει διάρκεια ζωής 12 μήνες.
Μπορεί να μεταφερθεί ως μη επικίνδυνα εμπορεύματα.



