| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Ωρα παράδοσης | About 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MC |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Πρότυπος αριθμός | TA-01 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 500g, 1kg, 2kg, 5kg, κ.λπ. |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MC | Πρότυπος αριθμός | TA-01 |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20kg |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000kg ανά ημέρα | Χρόνος παράδοσης | περίπου 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 500g, 1kg, 2kg, 5kg, κ.λπ. | Όνομα προϊόντων | Thixotropic πράκτορας |
| Εμφάνιση | Υγρό σαφές | Αναλογία μιγμάτων | 2% |
| Συσκευασία | 500g, 1kg |
Πρόσθετος πράκτορας Thixotropoic σιλικόνης για την προσθήκη που θεραπεύει το λάστιχο σιλικόνης για την παραγωγή των φορμών με το βούρτσισμα του τρόπου
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Ο
Thixotropic
πράκτορας
είναι
μια
πρόσθετη
ουσία
για
τα
ελαστομερή
σιλικόνης
θεραπείας
προσθηκών
που
είναι
που
γεμίζουν
το
πυρίτιο.
Όταν
χρησιμοποιείται
σε
0.5-2%
επίπεδο
αυτή
η
πρόσθετη
ουσία
δημιουργεί
τις
άριστες
thixotropic
ιδιότητες.
Το
εναλλασσόμενο
ρεύμα
πρακτόρων
Thixo
όταν
χρησιμοποιείται
με
γεμισμένα
τα
πυρίτιο
θεραπευμένα
λευκόχρυσος
ελαστομερή
σιλικόνης
θα
αναγκάσει
το
υλικό
για
να
εκθέσει
τη
συμπεριφορά
μη-κατρακυλίσματος
σε
ένα
πάχος
~
0,5»
με
τη
γρήγορη
θεραπεία
και
χωρίς
αλλαγή
των
θεραπευμένων
ιδιοτήτων
του
υλικού
θεραπείας
προσθηκών.
Το
θεραπευμένο
λάστιχο
έχει
τις
σημαντικές
μηχανικές
ιδιότητες
και
την
καλή
σταθερότητα
διάρκειας
διατήρησης.
ΚΥΡΙΑ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Μη-κατρακύλισμα
σε
~
0,5»
Δεν
έχει
επιπτώσεις
στους
χρόνους
θεραπείας
Μπορέστε
να
ποικίλετε
thixotrophy
όπως
απαιτείται
ΚΥΡΙΕΣ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
Εφαρμογές
ψεκασμού
Glob-κορυφή
Σχηματοποίηση
γαντιών
Λαϊκός-επάνω
στη
σχηματοποίηση
Χαρακτηριστικές ιδιότητες
| Στοιχείο αριθ. | TA01 |
| Εμφάνιση | Ιξώδες σαφές υγρό |
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 1.00 |
| Ιξώδες | 300-500 cps |
Επεξεργασία και οδηγίες
ΜΙΞΗ
Συστήνουμε ότι το καταλυμένο υλικό εξετάζεται σε μια μικρή περιοχή της φόρμας πριν από τη χρήση. Ο Thixotropic πράκτορας TA01 πρέπει να προστεθεί σε 0.5-2% σε βάρος στο υλικό που τροποποιείται. Το υλικό πρέπει να αναμιχθεί σε ένα καθαρό, συμβατό μέταλλο ή ένα πλαστικό εμπορευματοκιβώτιο. Ο όγκος του εμπορευματοκιβωτίου πρέπει να είναι 3-4 φορές ο όγκος του υλικού που αναμιγνύεται. Αυτό επιτρέπει την επέκταση του siloxane υλικού όπως αυτό εξαέρωση.
Το μίγμα λεπτομερώς με το χέρι ή με τη μίξη του εξοπλισμού ελαχιστοποιώντας την παγίδευση αέρα μέχρι ένα ομοιογενές μίγμα λαμβάνεται. Αυτό θα εμφανιστεί όταν παίρνει το υλικό ένα ομοιόμορφο χρώμα χωρίς τις ορατές ραβδώσεις. Το υλικό πρέπει να αντιπροσωπεύσει 2 – 3 λεπτά για την επίδραση του thixotropic πράκτορα που πραγματοποιείται.
ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΡΟΪΌΝΤΟΣ ΣΤΟ ΡΆΦΙ
Αυτό το προϊόν είναι καλύτερο όταν χρησιμοποιείται μέσα σε 24 μήνες από την ημερομηνία της κατασκευής.
Το προϊόν πρέπει να αποθηκευτεί στο αρχικό, κλειστό εμπορευματοκιβώτιό του σε ένα περιβάλλον που δεν υπερβαίνει 30 °C (86 °F).
Η αποθήκευση πέρα από την ημερομηνία καθορισμένη στην ετικέτα απαραιτήτως δεν σημαίνει ότι το προϊόν δεν είναι πλέον χρησιμοποιήσιμο. Σε αυτήν την περίπτωση, οι ιδιότητες που απαιτούνται για την προοριζόμενη χρήση πρέπει να ελεγχθούν για λόγους εξασφάλισης ποιότητας.
ΑΠΟΚΗΡΥΞΗ
Το τεχνικό στοιχείο που απαριθμείται παρέχεται για την αναφορά μόνο και δεν προορίζεται ως προϊόν
προδιαγραφές. Η ομάδα σιλικόνης MC δέχεται τις ευκαιρίες είτε να τροποποιήσει τις προδιαγραφές σε ένα τρέχον προϊόν είτε τη συνήθεια διατυπώνει μια νέα για να καλύψει τις απαιτήσεις σας.
Συσκευασία
500g/bottle, 1kg/bottle, 2kg/bottle, 5kg/drum, 20kg/drum



