| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Ωρα παράδοσης | About 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MC |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Πρότυπος αριθμός | TA-01 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 500g, 1kg, 2kg, 5kg, κ.λπ. |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MC | Πρότυπος αριθμός | TA-01 |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20kg |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000kg ανά ημέρα | Χρόνος παράδοσης | περίπου 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 500g, 1kg, 2kg, 5kg, κ.λπ. | Όνομα προϊόντων | Πράκτορας Thixo σιλικόνης |
| Εμφάνιση | Διαφανές υγρό | Αναλογία μιγμάτων | 2% |
| Συσκευασία | 500g, 1kg, 5kg | Ιξώδες | 300-500 cps |
| Εφαρμογή | Πυκνώνοντας πράκτορας για το λάστιχο σιλικόνης |
Πρόσθετος πυκνώνοντας πράκτορας σιλικόνης για τη θεραπεία rtv-2 κασσίτερου υγρό λάστιχο σιλικόνης για Moldmaking στο βούρτσισμα του τρόπου
Περιγραφή προϊόντων
Ο
Thixotropic
πράκτορας
σιλικόνης
TA01
MC
χρησιμοποιείται
για
να
πυκνώσει
το
ιξώδες
για
τη
διμερή
υγρή
σιλικόνη.
Μπορεί
να
χρησιμοποιηθεί
με
τις
σιλικόνες
θεραπείας
κασσίτερου
συμπύκνωσης.
Ο
Thixotropic
πράκτορας
TA01
δεν
έχει
επιπτώσεις
στο
ποσοστό
θεραπείας
του
λάστιχου
σιλικόνης
χρησιμοποιείται
με.
Η
διαδικασία
θεραπείας
αρχίζει
μόλις
αναμιγνύεται
ο
καταλύτης
με
τη
βάση.
Το
υλικό
θα
θεραπεύσει
όπως
περιγράφεται
στα
στοιχεία
ανωτέρω
υπό
την
κανονική
θερμοκρασία
(25
°C)
και
τους
όρους
υγρασίας
(50%
RH).
Επειδή
αυτό
το
σύστημα
είναι
ευαίσθητο
στη
θερμότητα
και
την
υγρασία,
μια
αλλαγή
στην
ταχύτητα
θεραπείας
μπορεί
να
παρατηρηθεί
εάν
μια
ή
και
τις
δύο
μεταβλητές
αλλάζουν.
Μια
μεγάλη
διαφορά
στη
θερμοκρασία
(+/-
5
°C)
ή
την
υγρασία
(>60%
–
70%)
μπορεί
να
αλλάξει
το
σχεδιάγραμμα
θεραπείας
του
υλικού.
Κύριες
εφαρμογές
Εφαρμογές
ψεκασμού
Glob-κορυφή
Σχηματοποίηση
γαντιών
Λαϊκός-επάνω
στη
σχηματοποίηση
Κύρια χαρακτηριστικά
Διευθετήσιμος το ιξώδες της σιλικόνης όπως ζητείται
Εύκολος να λειτουργήσει
Δεν έχει επιπτώσεις στους χρόνους θεραπείας
Μπορέστε να ποικίλετε thixotrophy όπως απαιτείται
Συνιστώμενη αναλογία μιγμάτων 0.5-2%
Χαρακτηριστικές ιδιότητες
| Στοιχείο αριθ. | TA01 |
| Εμφάνιση | Ιξώδες σαφές υγρό |
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 1.00 |
| Ιξώδες | 300-500 cps |
Επεξεργασία και οδηγίες
Μίξη
Συστήνουμε ότι το καταλυμένο υλικό εξετάζεται σε μια μικρή περιοχή της φόρμας πριν από τη χρήση. Ο Thixotropic πράκτορας TA01 πρέπει να προστεθεί σε 0.5-2% σε βάρος στο υλικό που τροποποιείται. Το υλικό πρέπει να αναμιχθεί σε ένα καθαρό, συμβατό μέταλλο ή ένα πλαστικό εμπορευματοκιβώτιο. Ο όγκος του εμπορευματοκιβωτίου πρέπει να είναι 3-4 φορές ο όγκος του υλικού που αναμιγνύεται. Αυτό επιτρέπει την επέκταση του siloxane υλικού όπως αυτό εξαέρωση.
Το μίγμα λεπτομερώς με το χέρι ή με τη μίξη του εξοπλισμού ελαχιστοποιώντας την παγίδευση αέρα μέχρι ένα ομοιογενές μίγμα λαμβάνεται. Αυτό θα εμφανιστεί όταν παίρνει το υλικό ένα ομοιόμορφο χρώμα χωρίς τις ορατές ραβδώσεις. Το υλικό πρέπει να αντιπροσωπεύσει 2 – 3 λεπτά για την επίδραση του thixotropic πράκτορα που πραγματοποιείται.
Αποθήκευση και ζωή του προϊόντος στο ράφι
Αυτό το προϊόν είναι καλύτερο όταν χρησιμοποιείται μέσα σε 24 μήνες από την ημερομηνία της κατασκευής.
Το προϊόν πρέπει να αποθηκευτεί στο αρχικό, κλειστό εμπορευματοκιβώτιό του σε ένα περιβάλλον που δεν υπερβαίνει 30 °C (86 °F).
Η αποθήκευση πέρα από την ημερομηνία καθορισμένη στην ετικέτα απαραιτήτως δεν σημαίνει ότι το προϊόν δεν είναι πλέον χρησιμοποιήσιμο. Σε αυτήν την περίπτωση, οι ιδιότητες που απαιτούνται για την προοριζόμενη χρήση πρέπει να ελεγχθούν για λόγους εξασφάλισης ποιότητας.
Συσκευασία
500g/bottle, 1kg/bottle, 2kg/bottle, 5kg/drum, 20kg/drum



