| Τιμή | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 7 working days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Certification | CE |
| Αριθμός μοντέλου | NYSP-M20 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο, 60cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Αριθμός μοντέλου | NYSP-M20 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 PC | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο, 60cm×30cm×30cm |
| Τύπος ανιχνευτή | Ευέλικτο καλώδιο 304 (προαιρετικό) | Τροφοδοτικό | 24 Vdc |
| Μέτρια θερμοκρασία | -40~+150℃ | Πίεση επεξεργασίας | -0,1 έως 1,6 MPa |
| Τυπική εφαρμογή | Βαθύ πηγάδι, εξαιρετικά μεγάλη εμβέλεια, δυνατότητα χωριστής εγκατάστασης | Σύνδεση διαδικασίας | Στήριγμα φλάντζας 3/4" BSPT με σπείρωμα (τυπική) (προαιρετικό) |
Προσαρμοστικότητα Βαθιά πηγή Υπερμεγέθης εμβέλειας NYSP-M20 Ραδιοφωνικός πομπός επιπέδου εισόδου
NYSP-M20 Αρχή λειτουργίας του πομπού RF επιπέδου εισόδου
Η τεχνολογία μέτρησης της αγωγιμότητας ραδιοσυχνοτήτων είναι μια τεχνολογία μέτρησης επιπέδου με μοναδικά πλεονεκτήματα.η τεχνολογία αγωγιμότητας ραδιοσυχνοτήτων ενσωματώνει ένα κύκλωμα Driving-Shield και ένα κύκλωμα chopper στην ηλεκτρονική μονάδαΗ αντίσταση και η αντιδραστικότητα οποιουδήποτε κρεμαστήρα υπολογίζονται σύμφωνα με τους νόμους της φυσικής για να είναι ίσα σε μέγεθος,Έτσι η επίδραση του κρεμαστήρα μπορεί να μετρηθεί και να εξαλειφθεί από τη συνολική έξοδο με μετατόπιση φάσης του κυκλώματος του ταλαντωτή.
Ο ανιχνευτής του μετρητή επιπέδου αγωγιμότητας ραδιοσυχνοτήτων εγκαθίσταται στην δεξαμενή και η αλλαγή του σήματος ραδιοσυχνοτήτων που προκαλείται από την αλλαγή επιπέδου λαμβάνεται από τον ανιχνευτή.Η Driving-Shield τέλος του ανιχνευτή εμποδίζει το ρεύμα RF από το σχηματισμό ενός βρόχου μέσω του κρεμασμένου υλικού, εξασφαλίζοντας την ακρίβεια της μέτρησης.
Τεχνικές παραμέτρους του πομπού NYSP-M20 RF admittance level
| Τυπική εφαρμογή | Βαθιά πηγή, εξαιρετικά μεγάλη εμβέλεια, δυνατή διαιρεμένη εγκατάσταση |
| Τύπος ανιχνευτή | Ελαστικό καλώδιο 304 (προαιρετικό) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24VDC |
| Μέση θερμοκρασία | -40~+150°C |
| Πίεση διαδικασίας | -0,1 έως 1,6 MPa |
| Σύνδεση διαδικασίας | 3/4" BSPT νήμα (πρότυπο) φλάντζας (προαιρετικό) |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Ασφάλεια από εκρήξεις | Αξία ΙΙ CT4 |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
Ειδικότητα σχεδιασμού του πομπού NYSP-M20 RF admittance level
1Σταθερότητα: σταθερή και αξιόπιστη απόδοση, ανθεκτική στην πέδη, την πτώση υλικού, τον υδρατμό, την κρυστάλλωση, την επίδραση κεριού.
2. Χωρίς συντήρηση: χωρίς μετακίνηση, χωρίς εύκολα φθαρμένα μέρη, χωρίς ανάγκη συχνού καθαρισμού, συντήρησης, θέσης σε λειτουργία.
3Αντι-κρεμαστικό υλικό: Ο μοναδικός σχεδιασμός κυκλώματος Driving-Shield βελτιώνει την ικανότητα του αντι-κρεμαστικού υλικού.
4. Πεδίο τροφοδοσίας: πεδίο λειτουργίας τροφοδοσίας: 13 ~ 35VDC.
Το πεδίο εφαρμογής του πομπός NYSP-M20 RF admittance level
1Πετρελαϊκά πεδία: δεξαμενές αποθήκευσης αργού πετρελαίου, δεξαμενές αποθήκευσης επεξεργασμένου πετρελαίου, τρισδιάστατοι διαχωριστές, δεξαμενές αποθέματος, δεξαμενές λυμάτων, διεπαφές πετρελαίου-νερού, δεξαμενές λάσπης γεωτρικής κλπ.
2Χημικά: πύργοι απόσταξης αργού πετρελαίου, σιλό πρώτων υλών, σιλομεταβατικών υλών, δεξαμενές αντίδρασης, σιλό στερεών υλών, δεξαμενές αποθήκευσης άσφαλτου κλπ.
3Μεταλλουργία: ψηλοτριβεία, σιλό μεταλλεύματος, συντρίμμια μεταλλεύματος, σιλό πρώτων υλών, σιλο βοηθητικών υλικών, σιλο σκόνης αλουμινίου, δεξαμενές ηλεκτρολυτικών κυψελών, κλπ.
4Άλλοι: Λατομεία, ορυχεία άνθρακα, προστασία του περιβάλλοντος, ναυπηγική βιομηχανία και άλλες βιομηχανίες.



