| Τιμή | Please Contact Me |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | NYTOFUL |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 40cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYTOFUL |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Please Contact Me |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 40cm×30cm×30cm |
| Μοντέλο προϊόντος | NYTOFUL | Μήκος κύματος | 635~650nm |
| Κλάση λέιζερ | Τάξη II | Τροφοδοτικό | 24 Vdc |
| Έξοδος σήματος | 4…20mA/RS485 | Σύνδεση διαδικασίας | Κλωστή, φλάντζα (προαιρετικά) |
| Ηλεκτρική διασύνδεση | M20×1,5,½" NPT | Κατηγορία Προστασίας | IP65, IP67, IP68 |
Βαθμός έκρηξης σειράς υψηλής ακρίβειας μετρητών ραντάρ λέιζερ ευρέως
Περιγραφή μετρητών ραντάρ λέιζερ
NYTOFUL ο μετρητής επιπέδων ραντάρ με ακτίνες laser είναι ένας νέος τύπος των οργάνων μέτρησης απόστασης που αναπτύσσονται ανεξάρτητα από την επιχείρηση. Έχει τα πλεονεκτήματα της υψηλής ακρίβειας, της γρήγορης απάντησης, της μεγάλων σειράς και της μέτρησης μη-επαφών. Είναι κατάλληλο για την ανίχνευση γραφείων δεξαμενών αερίου, την ισορροπία εμβόλων και την περίπτωση ανίχνευσης κλίσης εμβόλων δεξαμενών αερίου. Το προϊόν έχει επιθεωρηθεί και έχει εγκριθεί από την εθνικούς επίβλεψη ασφάλειας οργάνων και το σταθμό επιθεώρησης, και προσαρμόζεται στα εθνικά πρότυπα. Το explosionproof σημάδι είναι ExdIIBT4/ExdIICT6 ΜΒ. Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν αυτό το προϊόν που χρησιμοποιείται στις αντίστοιχες εκρηκτικές επικίνδυνες θέσεις σύμφωνα με τους κανονισμούς.
Χαρακτηριστικό σχεδιασμού μετρητών ραντάρ λέιζερ
◎Μεγάλη τηλεφωνική απόσταση, υψηλή ακρίβεια: Η σειρά μπορεί να τεθεί ελεύθερα, κυμαινόμενος την ακρίβεια ±1mm, σειρά (0.001150m).
◎Απλός τρόπος λειτουργίας: Η συνεχής μέτρηση, διάστημα μέτρησης μπορεί να τεθεί.
◎Ψηφιακή παραγωγή και αναλογική παραγωγή: Έχει το τυποποιημένο MODBUS πρωτόκολλο RS485, παραγωγή 4-20mA, και δύο ομάδες προγραμματίσημης παραγωγής μετατροπής.
◎Βαθμός προστασίας: IP 67 (ενάντια στη σκόνη και την υγρασία).
Τεχνική παράμετρος μετρητών ραντάρ λέιζερ
| Χαρακτηριστική εφαρμογή | Δοκιμή θέσης δεξαμενών αερίου, δοκιμή ισορροπίας εμβόλων, κ.λπ. |
| Πρότυπο προϊόντων | NYTOFUL |
| Κατηγορία λέιζερ | Κατηγορία ΙΙ |
| Μήκος κύματος | 635~650nm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VDC |
| Παραγωγή σημάτων | 4… 20mA/RS485 |
| Ακρίβεια μέτρησης | ±1mm |
| Το λέιζερ διαβιβάζει τη δύναμη | |
| Σύνδεση διαδικασίας | Νήμα, φλάντζα (προαιρετική) |
| Θερμοκρασία διαδικασίας | -30 ~ + 70℃ - 30 ~ + 80℃ |
| Ηλεκτρική διεπαφή | M20×1.5, ½ " NPT |
| Κατηγορία προστασίας | IP65, IP67, IP68 |
※ Σημείωση: Το προϊόν μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις των χρηστών.



