| Τιμή | Please Contact Me |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | NYRD900 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 40cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYRD900 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Please Contact Me |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 40cm×30cm×30cm |
| Μοντέλο προϊόντος | NYRD900 | Ακρίβεια μέτρησης | 0,05%~ 0,1%FS |
| Υλικό κεραίας | PTFE, 304 + PTFE | Τροφοδοτικό | 24VDC, 220V AC |
| Πίεση επεξεργασίας | -0.1 ~ 2.0MPa | Θερμοκρασία διεργασίας | -40~+130°C |
| Κατηγορία Προστασίας | IP 65, IP 67, IP 68 (προαιρετικό) | Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | ExiaIICT6Ga, ExdIICT6Gb |
Έξυπνο υγρό στερεό σκόνης ραντάρ επιπέδων περιβάλλον καπνού σκόνης μετρητών ισχυρό
80G περιγραφή μετρητών επιπέδων ραντάρ
Ηλεκτρομαγνητικά κύματα κυμάτων χιλιοστόμετρου: Τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα στο πεδίο συχνότητας 30-300 Ghz (μήκος κύματος 110mm) αναφέρονται συνήθως ως τα κύματα χιλιοστόμετρου, αυτό βρίσκονται στη σειρά μήκους κύματος όπου τα μικροκύματα και η far-infrared επικάλυψη κυμάτων, επομένως, αυτό έχουν τα χαρακτηριστικά δύο ειδών φάσματος. Η ζώνη 76-81GHz είναι η λιγότερη κατανοητή και χρησιμοποιημένη περιοχή.
80G τεχνική παράμετρος μετρητών επιπέδων ραντάρ
| Χαρακτηριστική εφαρμογή | Ηλεκτρομαγνητική γωνία λιγότερο από 3° εκπομπής κυμάτων, κατάλληλη για τη στενή μέτρηση σωλήνων διαστήματος ή κυματοδηγού |
| Κατάλληλος για τις μεγάλες δεξαμενές (150m) και τις μικρές δεξαμενές (μικρή τυφλή περιοχή) | |
| Υψηλή ακρίβεια, υψηλό επίπεδο υγιεινής και άλλες περιπτώσεις | |
| Σύνθετες περιπτώσεις όρων διαδικασίας (ανακάτωμα, ράβδος θέρμανσης, σκάλα, επιπλέουσα στέγη, ισχυρή σκόνη, ισχυρός ατμός, κ.λπ.) | |
| Πρότυπο προϊόντων | NYRD900 |
| Διαβιβάστε τη συχνότητα | 76GHz~81GHz, πλάτος 5GHz συχνότητας σκουπισμάτων FM |
| Μορφή κεραιών | Κεραία φακών, αντιδιαβρωτική κεραία φακών τύπων |
| Υλικό κεραιών | PTFE, 304+PTFE |
| Μέτρηση της σειράς | 0.08~150m |
| Ακρίβεια μέτρησης | 0.05%~0.1%F.S |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VDC, εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Παραγωγή σημάτων | 4… 20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Θερμοκρασία διαδικασίας | -40~+130°C, -40~+260°C (≥260°C μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση διαδικασίας | -0.1~2.0MPa |
| Σύνδεση διαδικασίας | Νήμα, stents, φλάντζα, υγειονομικός σφιγκτήρας (προαιρετικός) |
| Κατηγορία προστασίας | IP 65, IP 67, IP 68 (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΉ) |
| Explosionproof βαθμός | ExiaIICT6Ga, ExdIICT6Gb (δείτε το πιστοποιητικό για τις λεπτομέρειες) |
※ Σημείωση: Το προϊόν μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις των χρηστών.
80G χαρακτηριστικά σχεδιασμού μετρητών επιπέδων ραντάρ
◎Πολύ καλή παροδική εκτέλεση: Με βάση το μόνος-αναπτυγμένο CMOS millimeter-wave RF το τσιπ, αυτό πραγματοποιεί μια συμπαγέστερη αρχιτεκτονική RF και μια υψηλότερη σήματος προς θόρυβο αναλογία.
◎Το λειτουργούν εύρος ζώνης 5GHz επιτρέπει στο προϊόν για να έχει την υψηλότερες ανάλυση μέτρησης και την ακρίβεια μέτρησης.
◎Συνοχή: Η συνοχή παράγεται από τις συνεπείς τρέχων-οδηγημένες ταλαντώσεις διπόλων, ή από τα μη γραμμικά αποτελέσματα διαφορά-συχνότητας των συνεπών σφυγμών λέιζερ.
◎Χαμηλή ενέργεια: Η ενέργεια των φωτονίων κυμάτων χιλιοστόμετρου είναι μόνο μερικά βολτ millielectron, και δεν υπάρχει κανένα φαινόμενο του ιονισμού ακτίνας X και της καταστροφής της ουσίας που ανιχνεύεται, έτσι δεν είναι εύκολο να καταστραφεί η ουσία που ανιχνεύεται.



