| Τιμή | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 7 working days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | NYRD900 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 60cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYRD900 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 PC | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 60cm×30cm×30cm |
| Εύρος μέτρησης | 0,05-150μ | Τροφοδοτικό | 24VDC, 220VAC |
| Έξοδος σήματος | 4 ... 20mA/HART/RS485/MODBUS ... | Πίεση επεξεργασίας | -0.1 ~ 2.0MPa |
| Σύνδεση διαδικασίας | νήμα, βραχίονας, φλάντζα, σφιγκτήρας υγιεινής (προαιρετικό) | Θερμοκρασία διεργασίας | -40~+130℃,-40~+260℃(≥260℃ μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Τυπική εφαρμογή | Περιπτώσεις με περίπλοκες συνθήκες διαδικασίας. Μέτρηση υψηλής ακρίβειας και υψηλού επιπέδου υγιεινή |
Υγρός μετρητής 80GHz NYRD900 4 επιπέδων ραντάρ υψηλής ακρίβειας - 20mA
αρχή εργασίας μετρητών επιπέδων ραντάρ 80GHz NYRD900
Ηλεκτρομαγνητικό κύμα κυμάτων χιλιοστόμετρου: Το ηλεκτρομαγνητικό κύμα στο πεδίο συχνότητας 30-300 Ghz (μήκος κύματος 110mm) καλείται συνήθως κύμα χιλιοστόμετρου, βρίσκεται στην επικαλύπτοντας σειρά μήκους κύματος του μικροκύματος και του μακρινού υπέρυθρου κύματος, έτσι έχει τα χαρακτηριστικά δύο ειδών φάσματος. Η ζώνη 76-81 Ghz είναι η λιγότερη κατανοητή και εφαρμοσμένη περιοχή μέχρι τώρα.
Το προϊόν ραντάρ NYRD900 FMCW (επίσης γνωστό ως ραντάρ εκατοστόμετρο-κυμάτων), λόγω της ζώνης κυμάτων χιλιοστόμετρου με την υψηλότερη συχνότητα από ku το ραντάρ ζωνών υιοθετείται, στη μακρινή ανίχνευση στόχων, ισχυρός καπνός και το περιβάλλον σκόνης, αυτό έχει τη σημαντική εφαρμογή στη μακρινή απεικόνιση και την πολυφασματική απεικόνιση. Και μπορεί να ανιχνεύσει τους μικρότερους στόχους και να επιτύχει τον ακριβέστερο προσδιορισμό θέσης από το ραντάρ μικροκυμάτων, με το υψηλότερο ψήφισμα και την ισχυρότερη ασφάλεια.
χαρακτηριστικό σχεδιασμού μετρητών επιπέδων ραντάρ 80GHz NYRD900
1.Good παροδική απόδοση: Με βάση το μόνος-αναπτυγμένο χιλιοστόμετρο COMS τσιπ κυμάτων RF. Είναι ανεξάρτητες έρευνα και ανάπτυξη, και έχει το ανεξάρτητο λογισμικό, ανεξάρτητο τσιπ.
2.Small γωνία ακτίνων, μικρό μέγεθος κεραιών και εύκολη εγκατάσταση: όσο μικρότερη η γωνία ακτίνων, τόσο μικρότερη η επιρροή στο μετρημένο πρόγραμμα, το οποίο βελτιώνει πολύ την αξιοπιστία και την ακρίβεια μέτρησης.
3.Low ενέργεια: Μη εύκολος να καταστρέψει την ουσία που εξετάζεται.
4.Large η μέτρηση κυμαίνεται και μικρή τυφλή περιοχή: Τα καλά αποτελέσματα μπορούν επίσης να επιτευχθούν γιατί μικρός μπορέστε μέτρηση.
5.Strong διαπερατότητα: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να ανιχνεύσει την εσωτερική δομή του υλικού.
τεχνικές παράμετροι μετρητών επιπέδων ραντάρ 80GHz NYRD900
| Χαρακτηριστική εφαρμογή |
1.The η ηλεκτρομαγνητική γωνία εκπομπής κυμάτων είναι λιγότερο από 3 βαθμοί, κατάλληλοι για τη στενή μέτρηση σωλήνων διαστήματος ή κυματοδηγού 2.Suitable για τις μεγάλες δεξαμενές (150m) και τις μικρές δεξαμενές (μικρή τυφλή περιοχή) 3.High ακρίβεια και υψηλή υγειονομική μέτρηση επιπέδων 4.Occasions με τους σύνθετους όρους διαδικασίας (μίξη, ράβδος θέρμανσης, σκάλα, επιπλέουσα στέγη, ισχυρή σκόνη, ισχυρός ατμός, κ.λπ.) |
| Συχνότητα μετάδοσης | 76Hz-81Hz, πλάτος 5GHz συχνότητας ανίχνευσης FM |
| Μορφή κεραιών | Κεραία φακών, αντισηπτική κεραία φακών |
| Υλικό κεραιών | PTFE, 304+PTFE |
| Μέτρηση της σειράς | 0.08150m |
| Μέτρηση της ακρίβειας | 0.05%-0.1%F.S |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VDC, 220VAC |
| Παραγωγή σημάτων | 4… 20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Θερμοκρασία διαδικασίας | -40~+130℃, - 40~+260℃ (≥260℃ μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση διαδικασίας | -0.1~2.0MPa |
| Σύνδεση διαδικασίας | Νήμα, υποστήριγμα, φλάντζα, υγειονομικός σφιγκτήρας (προαιρετικός) |
| Επίπεδο προστασίας | IP65, IP67, IP68 (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ) |
| Explosionproof βαθμός | Exia ΙΙ CT6 GA, Exd ΙΙ CT6 ΜΒ |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις των χρηστών.



