| Τιμή | $450~$550/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Ωρα παράδοσης | 7 working days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shannxi, Κίνα |
| Certification | CE,ATEX,SIL |
| Πρότυπος αριθμός | NYRD701 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο, 40cm X 35cm X 35cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000 PC/το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYRD701 |
| Certification | CE,ATEX,SIL | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shannxi, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1PCS | Price | $450~$550/pcs |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000 PC/το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο, 40cm X 35cm X 35cm |
| Μοντέλο προϊόντων | Nyrd701 | Χαρακτηριστικά | Εφαρμόζεται σε μια ποικιλία σύνθετων συνθηκών. |
| Συχνότητα | 1.8GHz | Θερμοκρασία διεργασίας | -40 ~ 130 ℃ |
| Τυπική εφαρμογή | Σκόνη, μικρά σωματίδια υλικού, χωρίς υγρό ανάμειξης | Τύπος κεραίας | Τύπος καλωδίου |
| Δειγματοληψία ηχώ | 55 φορές/δευτ | Σύνδεση διαδικασίας | Νήμα/φλάντζα/στήριγμα (προαιρετικό) |
NYRD701 συσκευή αποστολής σημάτων μετρητών επιπέδων ραντάρ τύπων 1.8GHz καλωδίων
NYRD701 συσκευή αποστολής σημάτων μετρητών επιπέδων ραντάρ τύπων 1.8GHz καλωδίων
Ο υψηλής συχνότητας σφυγμός μικροκυμάτων που εκπέμπεται από το καθοδηγημένο ραντάρ κυμάτων διαδίδει κατά μήκος του τμήματος ανίχνευσης (καλώδιο χάλυβα), και όταν αντιμετωπίζει το μετρημένο μέσο, λόγω της ξαφνικής αλλαγής της διηλεκτρικής σταθεράς, προκαλεί την αντανάκλαση, και μέρος της ενέργειας σφυγμού απεικονίζεται πίσω. Το χρονικό διάστημα μεταξύ του διαβιβασθε'ντος σφυγμού και του απεικονισμένου σφυγμού είναι ανάλογο προς την απόσταση του μετρημένου μέσου.
NYRD701 τεχνική παράμετρος μετρητών επιπέδων ραντάρ τύπων 1.8GHz καλωδίων
| Χαρακτηριστική εφαρμογή |
1. Υγρό (ισχυρή διάβρωση, χαμηλή διηλεκτρική σταθερά, υψηλής θερμοκρασίας και υψηλή πίεση, ενσωματωμένη θέρμανσης σπείρα προσκόλλησης, σκάλα, επιπλέον πιάτο και άλλες σύνθετες περιπτώσεις) 2.Dust (τέφρα μυγών, σκόνη ασβεστόλιθων, σκόνη τσιμέντου, σκυρόδεμα και άλλα μέσα) 3. Στερεό (μικρά μόρια, σιτάρια, χαλίκια, άμμος και άλλα μέσα) |
| Διαβιβάστε τη συχνότητα | 1.8GHz |
| Πρότυπο προϊόντων | NYRD701 |
| Τύπος κεραιών | Τύπος καλωδίων |
| Υλικό κεραιών | PTFE, 304.316 |
| Δειγματοληψία ηχούς | 55 times/s |
| Μέτρηση της σειράς | 30m |
| Μέτρηση της ακρίβειας | ±1mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VDC |
| Παραγωγή σημάτων | 4… 20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Θερμοκρασία διαδικασίας | -40~130℃ |
| Πίεση διαδικασίας | -0.1~4.0MPa |
| Σύνδεση διαδικασίας | Νήμα/φλάντζα/κάτοχος (προαιρετικοί) |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Explosionproof βαθμός | Exia ΙΙ CT6 GA |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τη συγκεκριμένη απαίτηση των χρηστών!



