| Τιμή | $345.0~$475.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Nymfs-TMF |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων 50*30*30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1800pcs το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nymfs-TMF |
| Certification | CE,ISO9001 | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $345.0~$475.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1800pcs το μήνα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων 50*30*30cm | Ακρίβεια | 1,5% |
| Μέγεθος σωλήνα | DN10-1500 | Εξουσία | 220V |
| Μέσον | Όλα τα αέρια | Ρυθμός ροής | 0,1-100 Nm/s |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Μετρητής Μαζικής Ροής Αερίου Θερμικής Διάχυσης Συμπιεσμένου Αέρα Κατασκευαστής Μετρητή Ροής Αέρα
Μετρητής Μαζικής Ροής Αερίου Θερμικής Διάχυσης Συμπιεσμένου Αέρα Κατασκευαστής Μετρητή Ροής Αέρα Περιγραφή:
Ο μετρητής μαζικής ροής αερίου θερμικής διάχυσης βασίζεται στην αρχή της θερμικής διάχυσης. Το όργανο χρησιμοποιεί τη μέθοδο σταθερής διαφοράς θερμοκρασίας για την ακριβή μέτρηση του αερίου. Ο πρώτος παρακολουθεί την πραγματική τιμή της θερμοκρασίας της διαδικασίας. Ο δεύτερος διατηρεί μια σταθερή τιμή θερμοκρασίας έτσι ώστε να είναι πάντα υψηλότερη από την πραγματική θερμοκρασία της διαδικασίας και να διατηρεί μια σταθερή διαφορά θερμοκρασίας με τη θερμοκρασία της διαδικασίας. Όσο μεγαλύτερος είναι ο ρυθμός μαζικής ροής του αερίου, τόσο μεγαλύτερη είναι η ψυκτική επίδραση και τόσο μεγαλύτερη είναι η ενέργεια που απαιτείται για τη διατήρηση της διαφορικής θερμοκρασίας. Επομένως, ο ρυθμός μαζικής ροής του μετρούμενου αερίου μπορεί να ληφθεί μετρώντας την ενέργεια της θερμάστρας.
Μετρητής Μαζικής Ροής Αερίου Θερμικής Διάχυσης Συμπιεσμένου Αέρα Κατασκευαστής Μετρητή Ροής Αέρα Παράμετροι:
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας, Χυτοχάλυβας |
| Οθόνη | Οθόνη LCD 4 γραμμών |
| Ακρίβεια | ±1% |
| Εύρος μέτρησης | Όλα τα αέρια (εκτός ακετυλενίου) |
| Διάμετρος (MM) | DN10-100 (Τύπος φλάντζας), DN125-1500 (Τύπος εισαγωγής) |
| Ροή | 0.1-100Nm/s |
| Έξοδος | Τυπική: 4-20mA, Προαιρετική: RS485/RS232 |
| Πίεση | 1.6Mpa, Προαιρετική (2.5MPa, 4.0MPa, 6.4Mpa) |
| Τροφοδοσία | Τυπική: 24VDC/1.5A, Προαιρετική: 220VAC |
| Συνθήκες χρήσης | Α. Θερμοκρασία περιβάλλοντος: -20 ~+150 ℃ |
| Β. Θερμοκρασία μέσου: 0 ~+200 ℃ | |
| Γ. Σχετική υγρασία: 45-75% | |
| Δ. Ατμοσφαιρική πίεση: 86 kpa-106 kpa | |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
Μετρητής Μαζικής Ροής Αερίου Θερμικής Διάχυσης Συμπιεσμένου Αέρα Κατασκευαστής Μετρητή Ροής Αέρα Χαρακτηριστικά:
1. Ο μετρητής μαζικής ροής αερίου θερμικής διάχυσης δεν χρειάζεται αντιστάθμιση θερμοκρασίας και πίεσης για τη μέτρηση της ροής αερίου. Μπορεί να μετρήσει τον ρυθμό μαζικής ροής ή τον τυπικό ρυθμό ροής όγκου του αερίου.
2. Ευρύς λόγος εύρους. Μπορεί να μετρήσει αέριο με ρυθμό ροής από 0.5Nm/s έως 100Nm/s, και μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για ανίχνευση διαρροής αερίου.
3. Εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση. Εάν οι συνθήκες του χώρου το επιτρέπουν, η εγκατάσταση και η συντήρηση χωρίς διακοπή λειτουργίας μπορούν να πραγματοποιηθούν.



