| Τιμή | $280 to $1500 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Αριθμός μοντέλου | Νέα Υόρκη-Καναδά |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Αριθμός μοντέλου | Νέα Υόρκη-Καναδά |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $280 to $1500 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Διαμέτρημα | 300 - 3000 mm | Εύρος ταχύτητας του ρυθμού ροής | 0,5-10 m/s |
| Ακρίβεια | ±0,5%R, ±1%R (κάτω από DN200) | Έξοδος σήματος | 4~20 m A;RS 485;πρωτόκολλο HART;πρωτόκολλο MODBUS |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 5%~95% | Βαθμός προστασίας | IP65, μπορεί να προσαρμοστεί μέχρι IP68 |
| Ηλεκτροαγωγιμότητα | > 50μs/cm | Μέτρια θερμοκρασία | - 20℃ ~+ 130℃ |
Παιχνίδι τσιμέντο Διαβρωτικό Υγρό Νερό 4-20ma Plug-In Τύπος εισαγωγής Ηλεκτρομαγνητικός μετρητής ροής εισαγωγής
NYLD-CRΤο έξυπνο ηλεκτρομαγνητικό ροόμετρο σειράς είναι μια νέα γενιά πλήρως ευφυών ροόμετρου που αναπτύχθηκε από την εταιρεία μας με βάση την αρχή της ηλεκτρομαγνητικής επαγωγής Faraday. Το ηλεκτρομαγνητικό ροόμετρο δεν μπορεί μόνο να μετρήσει τη ροή όγκου του αγώγιμου υγρού, αλλά και να μετρήσει τη ροή όγκου διαβρωτικού υγρού όπως ισχυρό οξύ και αλκάλιο, ακόμη και υγρό-στερεό υγρό αιώρησης δύο φάσεων όπως λάσπη, πολτός και πολτός. Χρησιμοποιείται ευρέως στους τομείς του πετρελαίου, της χημικής βιομηχανίας, της μεταλλουργίας, της κλωστοϋφαντουργίας, του φαρμακείου, των τροφίμων και ποτών, της χαρτοποιίας, της ηλεκτρικής ενέργειας, της αστικής παροχής νερού και αποχέτευσης και της προστασίας του περιβάλλοντος.
Τύπος εισαγωγής Plug-In Ηλεκτρομαγνητικός μετρητής ροής εισαγωγής Τεχνικός Παράμετροι
| Διαμέτρημα | 300 - 3000 mm |
| Εύρος ταχύτητας του ρυθμού ροής | 0 . 1~10 m/s |
|
Ακρίβεια |
0 . 5~10 m/s:±1. 5 % FS; 0 . 1 με 0. 5 m/s:±2. 0 % FS 0 . 1~10 m/s:±2. 5 % FS (FS αναφέρεται σε 40% έως 100% ροή πλήρους εύρους) |
| Ηλεκτροαγωγιμότητα | > 50μs/cm |
| Ευθύ τμήμα σωλήνα | Το πρόσθιο 5 DN και το οπίσθιο 3 DN |
| Μέτρια θερμοκρασία | - 20℃ ~+ 130℃ |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 20℃ ~ 60℃ |
| Αντοχή στην τάση | 1 . 6 Mpa |
| Επίπεδα προστασίας | IP 65, IP 68 |
| Υλικό ηλεκτροδίου | Ανοξείδωτο ατσάλι 316 L |
| Σήμα εξόδου | 4 - 20 m A;RS 485;πρωτόκολλο HART;πρωτόκολλο MODBUS |
| Υλικό αισθητήρα | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λειτουργική αρχή | 220 VAC, ανοχή 15 % ή 24 VDC, κυματιστικό κύμα≤5 % |
| Συντελεστής χωρητικότητας | 6,5 W |
| Επίπεδο αντίστασης πίεσης | ≤1,6 Mpa |
Τύπος
όλα
σε
ένα(Όπως
φαίνεται
στο
σχήμα:
αριστερά)
Ο
μετατροπέας
ηλεκτρομαγνητικού
ροόμετρου
υιοθετεί
μια
νέα
μέθοδο
διέγερσης,
η
οποία
έχει
χαμηλή
κατανάλωση
ενέργειας,
σταθερό
σημείο
μηδέν
και
μεγάλη
διάρκεια
ζωής.
Διαχωρισμένος
τύπος(Όπως
φαίνεται
στο
σχήμα:
δεξιά)
Εκτός
από
τη
μέτρηση
της
ροής
των
γενικών
αγώγιμων
υγρών,
το
διαιρούμενο
ηλεκτρομαγνητικό
ροόμετρο
μπορεί
επίσης
να
μετρήσει
τη
ροή
όγκου
της
ροής
δύο
φάσεων
υγρού-στερεού,
υγρών
και
αλάτων
υψηλού
ιξώδους
και
ισχυρών
οξέων
και
ισχυρών
αλκαλικών
υγρών.
Τύπος εισαγωγής Plug-In Ηλεκτρομαγνητικός μετρητής ροής εισαγωγής Χαρακτηριστικά σχεδιασμού



