| Τιμή | $280 to $1500 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nyll-CH |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nyll-CH |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $280 to $1500 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Διαμέτρημα | 300 - 3000 mm | Εύρος ταχύτητας του ρυθμού ροής | 0,5-10 m/s |
| Ακρίβεια | ±0,5%R, ±1%R (κάτω από DN200) | Έξοδος σήματος | 4~20 m A;RS 485;πρωτόκολλο HART;πρωτόκολλο MODBUS |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 5%~95% | Βαθμός προστασίας | IP65, μπορεί να προσαρμοστεί μέχρι IP68 |
| Ηλεκτροαγωγιμότητα | > 50μs/cm | Μέτρια θερμοκρασία | - 20℃ ~+ 130℃ |
Παιχνίδι τσιμέντο Διαβρωτικό Υγρό Νερό 4-20ma Plug-In Τύπος εισαγωγής Ηλεκτρομαγνητικός μετρητής ροής εισαγωγής
Ο
ηλεκτρομαγνητικός
μετρητής
ροής
plug-in
NYLL-CR
είναι
ένας
νέος
μετρητής
ροής
που
αναπτύχθηκε
με
βάση
τον
ηλεκτρομαγνητικό
ροόμετρο
αγωγού.
Διατηρεί
τα
πλεονεκτήματα
του
ηλεκτρομαγνητικού
ροόμετρου
αγωγού,
με
στόχο
τη
δύσκολη
εγκατάσταση
και
το
μεγάλο
κόστος
στον
αγωγό,
σύμφωνα
με
τη
Nikura
magnetic
(NIKURADS)
Αρχή,
ο
μέσος
ρυθμός
ροής
του
ρευστού
μετριέται
για
να
ληφθεί
η
ροή
όγκου
του
ρευστού.
Ειδικά
μετά
τη
χρήση
της
οπής
ανοίγματος
πίεσης
και
της
τεχνολογίας
εγκατάστασης
πίεσης,
ο
ηλεκτρομαγνητικός
μετρητής
ροής
plug-in
μπορεί
να
εγκατασταθεί
χωρίς
διακοπή
νερού
ή
στον
σωλήνα
από
χυτοσίδηρο
και
τον
σωλήνα
τσιμέντου.
Η
επιτυχής
ανάπτυξη
του
βυσματόμετρου
παρέχει
μια
νέα
μέθοδο
ανίχνευσης
ροής
βύσματος.
Ο
τύπος
βύσματος,
όπως
και
το
ηλεκτρομαγνητικό
ροόμετρο
με
φλάντζα
αγωγού,
λειτουργεί
σύμφωνα
με
το
νόμο
της
ηλεκτρομαγνητικής
επαγωγής
του
Faraday.
Τύπος εισαγωγής Plug-In Ηλεκτρομαγνητικός μετρητής ροής εισαγωγής Τεχνικός Παράμετροι
| Διαμέτρημα | 300 - 3000 mm |
| Εύρος ταχύτητας του ρυθμού ροής | 0 . 1~10 m/s |
|
Ακρίβεια |
0 . 5~10 m/s:±1. 5 % FS; 0 . 1 με 0. 5 m/s:±2. 0 % FS 0 . 1~10 m/s:±2. 5 % FS (FS αναφέρεται σε 40% έως 100% ροή πλήρους εύρους) |
| Ηλεκτροαγωγιμότητα | > 50μs/cm |
| Ευθύ τμήμα σωλήνα | Το πρόσθιο 5 DN και το οπίσθιο 3 DN |
| Μέτρια θερμοκρασία | - 20℃ ~+ 130℃ |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 20℃ ~ 60℃ |
| Αντοχή στην τάση | 1 . 6 Mpa |
| Επίπεδα προστασίας | IP 65, IP 68 |
| Υλικό ηλεκτροδίου | Ανοξείδωτο ατσάλι 316 L |
| Σήμα εξόδου | 4 - 20 m A;RS 485;πρωτόκολλο HART;πρωτόκολλο MODBUS |
| Υλικό αισθητήρα | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λειτουργική αρχή | 220 VAC, ανοχή 15 % ή 24 VDC, κυματιστικό κύμα≤5 % |
| Συντελεστής χωρητικότητας | 6 . 5 W |
| Επίπεδο αντίστασης πίεσης | ≤1 . 6 Mpa |
Τύπος εισαγωγής Plug-In Ηλεκτρομαγνητικός μετρητής ροής εισαγωγής Χαρακτηριστικά σχεδιασμού



