| Τιμή | $400 to $1800 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | NYRD-809 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 60cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 500 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYRD-809 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $400 to $1800 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 500 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 60cm×30cm×30cm |
| Εύρος μέτρησης | 30μ, 80μ | Υλικό | 304 316 λίτρα (προαιρετικό) |
| Σύνδεση επεξεργασίας | Universal φλάντζα | Δειγματοληψία ηχώ | 100 φορές/δευτ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~130℃,-40~250℃ | Έξοδος σήματος | 4 ... 20mA/HART/RS485/MODBUS ... |
| Εξουσία | 3W | Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Εξαγωγή IICT6 (προαιρετική) |
26GHz NYRD-809 Ραντάρ Στάθμης Μετρητής
Ο αισθητήρας ραντάρ στάθμης NYR D80X σειράς είναι ένα όργανο μέτρησης στάθμης ραντάρ υψηλής συχνότητας 26Hz με μέγιστη απόσταση μέτρησης 80 μέτρα. Η κεραία είναι περαιτέρω βελτιστοποιημένη και ο νέος επεξεργαστής γρήγορης επεξεργασίας μπορεί να εκτελέσει επεξεργασία ανάλυσης σήματος υψηλότερου ρυθμού, ώστε το όργανο να μπορεί να χρησιμοποιηθεί για ορισμένες σύνθετες συνθήκες μέτρησης, όπως δεξαμενή αντίδρασης, αποθήκευση στερεών.
Ραντάρ Στάθμης Μετρητής Τεχνική Παράμετρος
| Τυπική εφαρμογή | Παρακολούθηση Στερεών, σκόνης, σωματιδίων, κ.λπ. |
| Συχνότητα μετάδοσης | 26GHz |
| Ακρίβεια | 3mm |
| Εύρος | 30,80m |
| Υλικό κεραίας | 304 316L (προαιρετικό) |
| Δειγματοληψία ηχούς | 100 φορές/δευτ. |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -40~130℃,-40~250℃ |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 0~90% |
| Ανάλυση | 1mm |
| Σύνδεση διεργασίας | Καθολική φλάντζα |
| Ηλεκτρική διεπαφή | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Τροφοδοσία | 24V DC (προαιρετικό) |
| Ισχύς | 3W |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | ExiaⅡCT6(προαιρετικό) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
※ Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών!
Ραντάρ Στάθμης Μετρητής Αρχή μέτρησης
Η κεραία ραντάρ στάθμης εκπέμπει έναν στενό παλμό μικροκυμάτων και τον μεταδίδει προς τα κάτω μέσω της κεραίας. Αφού ο παλμός αγγίξει την επιφάνεια του μετρούμενου μέσου, ανακλάται πίσω και γίνεται ξανά αποδεκτός από το σύστημα κεραίας, μεταδίδοντας το σήμα στο ηλεκτρονικό κύκλωμα, το οποίο μετατρέπεται αυτόματα σε σήμα θέσης αντικειμένου (επειδή η ταχύτητα διάδοσης του παλμού είναι εξαιρετικά γρήγορη, ο χρόνος που χρειάζεται για τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα να φτάσουν στον στόχο και να ανακλαστούν πίσω στον δέκτη είναι σχεδόν στιγμιαίος).
Ραντάρ Στάθμης Μετρητής Πεδίο εφαρμογής



