| Τιμή | $85.0~$280.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate,SIL3 |
| Πρότυπος αριθμός | NT-93420-II |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 40*30*30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500 τμχ/προ μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NT-93420-II |
| Certification | Explosion-proof certificate,SIL3 | Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $85.0~$280.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500 τμχ/προ μήνα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 40*30*30cm | Εύρος μέτρησης | -200-500 ℃,0~1000℃,0~1300℃,0~1600℃ |
| Τροφοδοτικό | 24 Vdc | Ακρίβεια | 0,5 ℃, 0,2 ℃, 0,1 ℃ (ρύθμιση διαστήματος) |
| Βαθμός προστασίας | IP65 | Εφεδρική κατανάλωση ισχύος | <0,02 mA |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Θερμοκρασία - 20 °C ~ 60 °C; υγρασία <9 0% | Επίδειξη | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Παραγωγή | 4-20 mA, RS485 |
Ηλεκτρονική οθόνη υψηλής ακρίβειας 4-20mA
Επίδειξη LCD υψηλής ακρίβειας θερμοκρασίας 4-20mA
Μεταδότης θερμοκρασίας υψηλής ακρίβειας με LCD και έξοδο hart 4-20ma είναι μια συσκευή υψηλών επιδόσεων που λαμβάνει εισροή θερμοσύνδεσης / RTD / ohm / mA και έξοδο mA με πρωτόκολλο επικοινωνίας hart.Τρία εσωτερικά πλήκτρα για να ορίσετε παράμετρο.Η βαθμονόμηση μηδενικού εύρους μπορεί να επιτευχθεί είτε με hart είτε με πλήκτρο.
Ειδικές παραμέτρους μεταβιβαστή θερμοκρασίας LCD υψηλής ακρίβειας 4-20mA:
| Άρθρο | Ηλεκτρονική οθόνη υψηλής ακρίβειας 4-20mA |
| Πεδίο μέτρησης | -200-500 °C,0~1000°C,0~1300°C,0~1600°C |
| Ακριβότητα | 00,2 °C, 0,1 °C |
| Εμφάνιση | LCD/LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V |
| Κατανάλωση ισχύος σε κατάσταση αναμονής | |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία - 20 °C ~ 60 °C· υγρασία |
| Ασφάλεια κατά των εκρήξεων | Εκτός από το σημείο 6 (προαιρετικό) |
| Διασύνδεση διαδικασίας | M27×2; M20*1,5; φλάντζης |
| Υλικό ανίχνευσης | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304, 316, 316L, GH3030, GH3039, κεραμική SiC-Si, κεραμική SiC κλπ. |
Δείκτης LCD υψηλής ακρίβειας 4-20mA Χαρακτηριστικά μεταβιβαστή θερμοκρασίας:
1.Αλουμινένιο
περίβλημα
2Εισαγόμενος
αισθητήρας
θερμοκρασίας,
υψηλή
αντιανταχείριση
3-
εξοικονόμηση
κόστους
αντιστάθμισης
καλωδίου
μολύβδου
και
εγκατάστασης
4.Παράταση
-200°C-1600°C.
5.Σύκλωμα
αντιστάθμισης
ψυχρής
διασύνδεσης
και
διόρθωσης
μη
γραμμικότητας
6- Απλή δομή, εύκολη στην κατασκευή
7.Εύκολη εγκατάσταση, χαμηλό κόστος
8Μικρή αδράνεια
9.Μέτρηση θερμοκρασίας με ηλεκτρικό σήμα, ικανοποίηση του αιτήματος για απομακρυσμένη μέτρηση και έλεγχο
10Κατάλληλο για διαφορετικά αιτήματα μέτρησης (ειδική τοποθεσία ή στενό σημείο), όπως μέτρηση θερμοκρασίας σε σημείο ή πρόσωπο.
Επίδειξη LCD υψηλής ακρίβειας 4-20mA




