| Τιμή | $45.0~$95.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | NT-93420-Pt100 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 40*30*30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500 τμχ/προ μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NT-93420-Pt100 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $45.0~$95.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 500 τμχ/προ μήνα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 40*30*30cm | Υλικό | SS 304 |
| Παραγωγή | 4-20 mA, RS485 | Τροφοδοσία | 9-36VDC |
| Ακρίβεια | 0,2% FS | Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20~+85℃ |
| Προστασία | IP65 | Σύνδεση | Νήμα |
| Εγγύηση | ένα έτος | Εύρος θερμοκρασίας | -40~+500°C |
PT100 Αισθητήρας θερμοκρασίας νερού για γεωργικές χρήσεις
PT100 Αισθητήρας θερμοκρασίας νερού για γεωργική περιγραφή:
Ο αισθητήρας θερμοκρασίας νερού PT100 για γεωργικές χρήσεις παράγεται από την επίδραση αντίστασης του αισθητήρα στη θερμοκρασία, για να παράγει ένα σήμα διαφορικής τάσης που μετατρέπεται από την ειδική μονάδα επεξεργασίας,αυτό το σήμα μέσω ενός ειδικού ενισχυτή, το εύρος που αντιστοιχεί στο σήμα σε ένα πρότυπο αναλογικό ή ψηφιακό σήμα.
PT100 Αισθητήρας θερμοκρασίας νερού για γεωργικά χαρακτηριστικά:
Υδροδότηση
μεγάλης
τάσης,
μη
γραμμική
διόρθωση,
υψηλή
ακρίβεια
Μικρό
μέγεθος,
ελαφρύ
βάρος,
εύκολη
εγκατάσταση
Ηλεκτρονική
ενέργεια,
σχεδιασμός
παρεμβολών
διακοπής
συχνοτήτων,
ικανότητα
αντι-διακοπής
Προστασία
αντιστροφής
και
υπερτάσης
καλωδίωσης,
προστασία
περιορισμού
ρεύματος
PT100 Αισθητήρας θερμοκρασίας νερού για γεωργικές εφαρμογές:
Κατάλληλο για εσωτερικούς υδραυλικούς σωλήνες ή κοιλότητες μέσα στη μέτρηση της θερμοκρασίας του σώματος, μη επικίνδυνη γενική σκηνή.
PT100 Αισθητήρας θερμοκρασίας νερού για γεωργικές τεχνικές παραμέτρους:
| Μέσα μέτρησης | Υγρά |
| Πεδίο μέτρησης | -50-300 °C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 9 ~ 36VDC |
| Σημείο εξόδου | 4 ~ 20mA, RS485 |
| Υλικό ανίχνευσης | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τάξη ακρίβειας | ± 0,5 °C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ~ 85 °C |
| Σταθερότητα | ± 0,1% FS / έτος |
| Προστασία. | IP65 |
| Επίπεδο πίεσης | 10MPa (πάνω μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγιστη ισχύς | Τύπος ρεύματος ≤0,02Us (W) Τετάρτη-≤0,008Us (W) Μυμηρική ≤0,015Us (W) Σημείωση: Us = τάση τροφοδοσίας |
| Χαρακτηριστικά φορτίου |
Σήμερα
φορτίο
≤
{(Us-7)
÷
0,02
(Us
=
τάση
τροφοδοσίας)
}
Ω Φορτίο τύπου τάσης ≥100kΩ |



