| Τιμή | $100 to $380 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nysp-L866 (συμπαγής τύπος) |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 40cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nysp-L866 (συμπαγής τύπος) |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $100 to $380 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 40cm×30cm×30cm |
| μήκος ράβδου ανιχνευτή | 500 mm (προσαρμόζεται κατά περίπτωση) | Υλικό | 316+PTFE (προαιρετικό) |
| Πίεση επεξεργασίας | < 2,0MPa | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~260°C |
| Βαθμός προστασίας | IP66 | Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Exia IICT4 Ga |
| Προστασία απώλειας δύναμης | ανοιχτό, κλειστό, εναλλάξιμο πεδίου |
Διακόπτης RF Εισόδου NYSP-UK861
Διακόπτης RF Εισόδου NYSP Λειτουργία Αρχή
Ο διακόπτης RF εισόδου εκπέμπει ορισμένα ραδιοκύματα υψηλής συχνότητας για να δράσει στον αισθητήρα. Για να αναλυθούν και να προσδιοριστούν οι αλλαγές στο δοχείο. Η συχνότητα των ραδιοκυμάτων αλλάζει με το υλικό που ανιχνεύεται από τον διακόπτη RF εισόδου. Ο αισθητήρας του διακόπτη RF εισόδου και το τοίχωμα του δοχείου αποτελούν μια σταθερή απόσταση μεταξύ των δύο σταδίων του πυκνωτή, το μονωτικό υλικό του αισθητήρα και ο περιβάλλων αέρας παρέχουν μονωτικό μέσο. Όταν ο αέρας αντικαθίσταται από άλλα μέσα, η χωρητικότητα του αισθητήρα και του τοιχώματος του δοχείου θα αλλάξει, και αυτή η αλλαγή θα προκαλέσει αλλαγή στο ραδιοκύμα που δρα στον αισθητήρα του διακόπτη RF εισόδου. Αυτή η αλλαγή ανιχνεύεται από το εσωτερικό κύκλωμα του διακόπτη RF εισόδου και συγκρίνεται με την καθορισμένη τιμή για να προσδιοριστεί η αλλαγή του. Όταν είναι ίδια με την καθορισμένη τιμή, εξάγεται το σήμα μεταγωγής.
Διακόπτης RF Εισόδου NYSPΤεχνική Παράμετρος
| Εφαρμογές | Υγρό, σκόνη, σωματίδια, στερεό |
| Υλικό | 316+PTFE |
| Μήκος ράβδου αισθητήρα | 500mm (προσαρμόσιμο κατόπιν ζήτησης) |
| Τροφοδοσία | 24VDC, 220VAC (προαιρετικό) |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -40 ~+260 °C |
| Πίεση διεργασίας | -0.1~ 2.0MPa |
| Σύνδεση διεργασίας | Σπείρωμα, φλάντζα (προαιρετικό) |
| Χρόνος καθυστέρησης | 0~30s ρυθμιζόμενο |
| Προστασία απώλειας ισχύος | ανοιχτό, κλειστό, εναλλασσόμενο στο πεδίο |
| Ρελέ εξόδου | διπλός πόλος, διπλή ρίψη (DPDT) έξοδος, 5A, 24V DC ή 5A, 220VAC |
| Βαθμός προστασίας | IP66 |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Exia IICT4 Ga |
*
Σημείωση:
Τα
προϊόντα
μπορούν
να
προσαρμοστούν
σύμφωνα
με
τις
ειδικές
απαιτήσεις
των
χρηστών!
Διακόπτης RF Εισόδου NYSP Χαρακτηριστικά
Οι χωρητικοί αισθητήρες RF για διακόπτες RF εισόδου παρέχουν οικονομικό και αξιόπιστο έλεγχο σημείου-θέσης. Οι αισθητήρες διακοπτών RF εισόδου μπορούν να εφαρμοστούν σε σκόνη και στερεά κοκκώδη υλικά, και παρέχουν υψηλή ευαισθησία, σταθερότητα, ανθεκτικότητα και καλά αποτελέσματα για υγρά και λάσπες.



