| Τιμή | $120 to $1300 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | NT93420 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 40cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NT93420 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $120 to $1300 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 40cm×30cm×30cm |
| Εύρος μέτρησης | -200 〜+1600 °C | Τροφοδοτικό | 24VDC (12VDC-30VDC) |
| Σύνδεση διαδικασίας | Κλωστή, Φλάντζα (προαιρετικό) | Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20-80 °C |
| σχετική υγρασία | 5%-95% | Ωριαία μετατόπιση | λιγότερο από ±0,5% ετησίως |
| Βαθμός προστασίας | IP67 | Έξοδος σήματος | 4-20mA, 4-20mA/HART (Δύο καλώδια/ΤΕΣΣΕΡΑ σύρματα) |
Αισθητήρας πομπού θερμοκρασίας NT93420
χρηστών! Πομπός θερμοκρασίας NT93420Λειτουργία Αρχή
Ο πομπός θερμοκρασίας NT93420 χρησιμοποιεί θερμοζεύγος, θερμική αντίσταση ως στοιχείο μέτρησης θερμοκρασίας, σήμα εξόδου από το στοιχείο μέτρησης θερμοκρασίας στην μονάδα πομπού, μέσω φίλτρου σταθερής πίεσης, ενίσχυσης λειτουργίας, μη γραμμικής διόρθωσης, μετατροπής V / I. Μετά την επεξεργασία κυκλωμάτων σταθερού ρεύματος και αντίστροφης προστασίας, μετατρέπονται σήματα ρεύματος 4 〜20mA, σήματα τάσης 0-5V/0-10V και ψηφιακά σήματα RS485 σε σήμα ρεύματος 4 〜20mA με γραμμική σχέση με τη θερμοκρασία.
χρηστών! Αισθητήρας Τεχνική Παράμετρος
| Τυπική εφαρμογή | μέτρηση της θερμοκρασίας υγρών, ατμών και άλλων αερίων μέσων ή στερεών επιφανειών στο εύρος -200 °C ~ 1600 °C |
| Εύρος μέτρησης | -200 〜+1600 °C |
| Ακρίβεια | ±0.1%, ±0.5% |
| Τροφοδοσία | 24VDC (12VDC〜30VDC) |
| Έξοδος σήματος | διπολική 4...20mADC και τριπολική 1~5VDC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20〜+80 °C |
| Σχετική υγρασία | 5%- 95% |
| Σύνδεση διεργασίας | σπείρωμα, στήριξη φλάντζας (προαιρετικό) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 0〜500 Q |
| Χρόνος απόκρισης | W 350mS |
| Ωριαία μετατόπιση | λιγότερο από ±0.5% ανά έτος |
| Υλικό προστατευτικού σωλήνα | 1 Crl8Ni9Ti ή κεραμικό ή σωλήνας υψηλού αλουμινίου |
| Υλικό περιβλήματος | αλουμίνιο (προαιρετικό) |
| Μέγεθος διεπαφής | M27 x 2 ή ευθύ κεραμικό σωλήνα (προαιρετικό) |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
※ Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των
χρηστών! Πομπός θερμοκρασίας NT93420Αισθητήρας
Χαρακτηριστικά
Σχεδιασμού
◎
Απλή
εγκατάσταση
και
προαιρετικό
εύρος
μέτρησης
θερμοκρασίας;
◎
Διπλής
χρήσης
αερίου-υγρού,
οποιοδήποτε
μέσο
συμβατό
με
316L;
◎
Πολλαπλά
γραμμικά
αναλογικά
σήματα
είναι
προαιρετικά·
Γρήγορη
ταχύτητα
αντίδρασης,
υψηλή
ακρίβεια,
εξαιρετική
και
ανθεκτική
δομή,
ισχυρή
αντιπαρεμβατική
ικανότητα·
◎
Καλή
μακροπρόθεσμη
σταθερότητα,
χαμηλή
κατανάλωση
ενέργειας,
μικρός
όγκος·
◎ Αδιάβροχο, αντιεκρηκτικό^ ανθεκτικό στη θερμότητα, αντισεισμικό.
Πεδίο Εφαρμογής του Αισθητήρα Πομπού Θερμοκρασίας NT93420



