Προδιαγραφές του επαγγελματικού υπερύθριου θερμόμετρου UT305S
| Τιμή | USD$310 |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 10days |
| Μάρκα | UNI-T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | UT305S |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 20PC |
| Brand Name | UNI-T | Αριθμός μοντέλου | UT305S |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 |
| Price | USD$310 | Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 20PC | Χρόνος Παράδοσης | 10 ημέρες |
Προδιαγραφές του επαγγελματικού υπερύθριου θερμόμετρου UT305S
| Προδιαγραφές | UT305S |
| Πεδίο θερμοκρασίας (°C) | -50°C~2000°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας (° F) | -58,0°F~3632°F |
| Ακριβότητα | ±1,0°C ή ±1,0% |
| Επαναληψιμότητα | 00,7°C ή 0,7% |
| Εικονική οθόνη LCD | ΕΒΤΝ |
| Προειδοποίηση LED υψηλής/χαμηλής θερμοκρασίας | √ |
| Κλειδωμένη σκανδάλη | √ |
| Απόφαση | 0.1°C |
| Σχέδιο D:S | 50:1 |
| Χρόνος απόκρισης | 250 ms (95% της ανάγνωσης) |
| Εκπομπή | 0.1~1.0 ρυθμιζόμενο |
| Τύπος λέιζερ | Τάξη 2 |
| Δύναμη λέιζερ | |
| μήκος κύματος λέιζερ | 630 nm ~ 670 nm |
| Φασματική ανταπόκριση | 8 μm έως 14 μm |
| Αποθήκευση δεδομένων | 99 |
| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Δύναμη | 9V μπαταρία (1604S) |
| Εμφάνιση | 35 χιλιοστά x 35 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος του προϊόντος | 310 γραμμάρια |
| Μέγεθος προϊόντος | 172 χιλιοστά x 113,5 χιλιοστά x 53 χιλιοστά |
| Τυπικά εξαρτήματα | Μπαταρία, τσάντα μεταφοράς, οδηγός χρήσης στα αγγλικά |
| Τυπική ατομική συσκευασία | Κουτί δώρων |
| Τυποποιημένη ποσότητα ανά κουτί | 10pcs |
| Τυποποιημένη μέτρηση χαρτονιού | 425 mm x 335 mm x 365 mm |
| Βάρος ακαθάριστου τυποποιημένου χαρτονιού | 6.65 κιλά |



