| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-6 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0048 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Μ-0048 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-6 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Λογότυπο | Λέιζερ/εκτύπωση |
| Μνήμη | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Χρώμα σώματος | ασήμι με ματ |
| Μεταφόρτωση δεδομένων | Ναι, υποστήριξη | Ρύθμιση κωδικού πρόσβασης | Ναι, υποστήριξη |
| Μέγεθος USB | 60*18*9,3 χλστ | Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4κλπ. |
Μεταλλικό στικ USB Πρισματικής Μεταλλικής Κατασκευής με Λογότυπο OEM με Λέιζερ και Εκτύπωση 2.0 Πέρασε Δοκιμή H2τ
Πλεονέκτημα:
1. Εύκολη ανάγνωση και εγγραφή σε υψηλή ταχύτητα
2. Δεν χρειάζεται οδηγός, απλώς συνδέστε το
3. Δεν χρειάζεται τροφοδοτικό
4. Υποστήριξη εκκίνησης USB ZIP/HDD
5. Αντοχή σε κραδασμούς, υγρασία, κεραυνούς, αντιμαγνητικό
6. Αντέχει σε πτώση 3 μέτρων
7. Χρησιμοποιεί τσιπ κατηγορίας Α, διαγράφεται επανειλημμένα για 100.000 φορές
8. Συμβατό με PC, φορητό υπολογιστή, smartphone
Προδιαγραφές μεταλλικού στικ USB
| Κωδικός είδους | M-0048 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί με ματ φινίρισμα |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Εκτύπωση ή λέιζερ |
| Μέγεθος | 60*18*9.3mm |
| Θύρα USB | USB 2.0 |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | 1 τεμάχιο μπορεί να έχει λογότυπο λέιζερ |
| Εσωτερική μνήμη Flash | UDP 2.0 |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ κατηγορίας Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |

| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία για παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η
Διαδικασία
Δοκιμής
Τσιπ
Flash
1.
Δοκιμή
τσιπ
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγίες Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένου και προκαταβολή 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Δείγματα εγκρίθηκαν
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσία πωλήσεων
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής προϊόντων (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM Λογότυπο με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής προϊόντων (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα με υλικό PVC άνοιγμα καλουπιού | |||||
| Χρόνος ανοίγματος καλουπιού PVC με δείγματα 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Συχνές Ερωτήσεις (FAQS)
Ε1: Θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από μαζική παραγγελία;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε την αποστολή 1 δείγματος.
Ε2: Θα μπορούσαμε να κάνουμε μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμίξετεχρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν η ποσότητα είναι μεγάλη, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα επίσης.
Ε3: Θα μπορούσαμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση μεταξοτυπίας, χάραξη λέιζερ, θερμή σφράγιση, εκτύπωση πλήρους χρώματος, κ.λπ.
Ε4: Τα δείγματα χρειάζονται πληρωμή;
Α: Αν είναι μόνο δείγματα επίδειξης και λογότυπο λέιζερ και λογότυπο εκτύπωσης CMYK, μπορούμε να σας υποστηρίξουμε δωρεάν για να φτιάξετε δείγματα.
Ε5: Θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρου με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλώς παρέχετε τις ιδέες σας. μπορούμε να φτιάξουμε τη συσκευασία σύμφωνα με τα αιτήματά σας.
Ε6: Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα δείγματα;
Α: Τα δείγματα κανονικών σχημάτων με λέιζερ ή εκτύπωση CMYK μπορούν να γίνουν για εσάς εντός μιας ημέρας, η μεταξοτυπία γίνεται για εσάς εντός 2 ημερών.
Ε7: Τι λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα τσιπ flash;
Α: Όλα τα USB τσιπ flash έχουν περάσει τη δοκιμή H2; Όλες οι κάρτες TF και SD έχουν περάσει τη δοκιμή H2.υποσχόμαστε 100% επιτυχία στη δοκιμή με το λογισμικό H2.Ε8: Τι πιστοποίηση έχει το εργοστάσιό σας;
Α:
Έχουμε:
CE,
FCC,
ROHS,REACH
πιστοποιητικό
προϊόντων,
το
εργοστάσιό
μας
έχει
επίσης
περάσει
τον
έλεγχο
SGS,
TUV,
HQTS.
Ε9: Πώς γίνεται η πληρωμή;
Α:Η πληρωμήχρησιμοποιείT/T Bank, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30%πριν από την παραγωγή,υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
Ε10: Πόσο καιρό διαρκεί ο χρόνος παραγωγής;
Α: Ο χρόνος για τα δείγματαείναι κανονικά 2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής εξαρτάται από το πόσο μεγάλη είναι η ποσότητά σας, με βάσηπαραγγελία1000 τεμαχίων είναι 5-7 ημέρες.
Για δείγματα και δείγματα παραγωγής μπορούμε να σας στείλουμε φωτογραφίες για έγκριση, καθώς και πραγματικά δείγματα για έγκριση.
Ε11: Πώς γίνεται η αποστολή;Για μικρή ποσότητακανονικά αποστέλλεται με expressμέσω του δικού μας express forwarder, επίσης μπορεί να γίνειαποστολήμέσωτου δικού σας forwarderκαι του δικού σας λογαριασμού για αποστολή. Μεγάλη ποσότητα μπορεί να αποσταλεί αεροπορικώς ή θαλάσσης.
Ε12: Πόσο καιρό διαρκεί η εγγύηση;
Όλα τα προϊόντα μας έχουν εγγύηση ενός έτους μετά την αποστολή των αγαθών.



