| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | ShenZhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Otg-0033 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Otg-0033 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | ShenZhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| υλικό | Μέταλλο | Τύπος λάμψης | ΜΙΝΙ UDP |
| Χρώμα | Ασήμι | Σύνδεσμος 1 | Android + USB 2.0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Συσκευασία | Custom made / polybag |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Μεταλλικό
OTG
USB
Flash
Drive
Micro
και
Mini
Upd
Chip
μαζί
κατασκευασμένο
από
USB
2.0
Πλεονέκτημα
του
USB
flash
drive
OTG:
Το
OTG
usb
είναι
καλό
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτό
το
σχήμα
είναι
Micro
phone
μπορεί
να
χρησιμοποιηθεί
επίσης.
Βοηθάμε
τους
πελάτες
να
ανεβάσουν
δεδομένα
δωρεάν.
Όλες οι μονάδες USB είναι από κορυφαίους προμηθευτές ημιαγωγών.
Πραγματοποιούνται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρές δοκιμές και επιθεωρήσεις.
Όλες οι μονάδες USB και οι κάρτες μνήμης είναι κατασκευασμένες από το μοντέρνο εργοστάσιο μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε τέλεια υπηρεσία μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και να πάρει κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης καμία MOQ και δείγματα χύδην πολύ γρήγορη παράδοση πάρα πολύ.
Ειδικότηταof OTGΔίσκος flash USB
1Η χρήση του USB είναι πολύ απλή και βολική.
Κατά τη χρήση, χωρίς οδηγό, χωρίς εξωτερική παροχή ρεύματος, plug and play, live plugging and unplugging
2Το μεγαλύτερο χαρακτηριστικό του U δίσκου είναι ότι είναι μικρό και εύκολο να μεταφερθεί.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με μια έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο να μεταφερθεί,
κατάλληλο για ασύρματη πληροφορική και κινητό γραφείο, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και καθιστώντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
3Η ασφάλεια του δίσκου είναι καλή.
Με το ζόρι θα αφήσει νερό ή σκόνη να διεισδύσει και δεν θα γρατζουνιστεί.
4Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης
Γρήγορη λεπτομέρεια.of OTGΔίσκος flash USB
| Αριθμός | ΟΤΓ-0033 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | ασημένιο |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 35*13*7,5 mm |
| Πορτ USB | UDP +Android |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |

| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Ηλεκτρονικές
μονάδες
USB
χρόνος
παραγωγής
δεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(πλέον
δύο
ημέρες
με
LOGO)
Τυπωμένο
LOGO
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας:
απεριόριστη
Μονάδα
PVC
ανοιχτή
MOQ:
Συνήθως
η
χονδρική
ποσότητα
λιγότερο
από
2.000
κομμάτια
πρέπει
να
πληρώσουν
USD50
κόστος
μούχλας
Περισσότερα
από
2.000
κομμάτια
μπορεί
να
είναι
δωρεάν
χρέωση
μούχλας
Ποσότητα:1000
-5000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες)
Ποσότητα:5000
-10000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες)
Ποσότητα:10000
-30000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Περισσότεροι
από
50000
/
κομμάτι
και
περισσότερο
χρόνο
παραγωγής
για
να
συζητήσετε
το
χρόνο
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Πάνω
από
χρόνο
παράδοσης
μετά
από
το
δείγμα
σας
επιβεβαιώσει
και
την
παραλαβή
της
κατάθεσης
σας.
Πιστοποίηση:Πιστοποιητικό
ROHS,
πιστοποιητικό
CE
και
πιστοποιητικό
FC
Συσκευή:Συνήθως
συσκευάζονται
με
Polybag,
μπορούν
επίσης
σύμφωνα
με
το
δικό
σας
αίτημα
να
χρησιμοποιήσουν
οποιοδήποτε
κουτί
συσκευασίας.
Η
διαδικασία
δοκιμής
των
φλας
τσιπ
1Δοκιμασμός
τσιπς
2.
SMT
3.
Καλλιέργεια
χόρτων
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφή
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα
δοκιμής
11-
Καθαρό
/
QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία
για
τη
σειρά
θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.