| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 50 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0027 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0027 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Υλικό | PVC | επαφή | Μαλακό PVC |
| Τύπος λάμψης | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256G | Δοκιμή λάμψης | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πακέτο | polybag ή μικρό άσπρο κιβώτιο |
3D σχήματα πλοίων PVC προσαρμοσμένα USB flash drive 128GB 256GB δώρο για διαφήμιση
ΠλεονέκτηματουΠροσαρμοσμένο USB flash drive:
1Εύκολο να διαβάσει και να διαβάσει σε υψηλή ταχύτητα
2Δεν χρειάζεται να οδηγήσεις, απλά συνδέσου.
3Δεν χρειάζομαι τροφοδοσία.
4. Υποστήριξη εκκίνησης USB ZIP / HDD
5Ανθεκτικότητα σε κρούσματα, ανθεκτικότητα σε υγρασία, ανθεκτικότητα σε φωτισμό, αντιμαγνητική
6Αντιμετωπίστε την πρόσκρουση και την πτώση από 3 μέτρα.
7Χρησιμοποιήστε ένα τσιπ κατηγορίας Α, να διαγραφεί επανειλημμένα για 100.000 φορές.
8Συνεργαζόμενο με υπολογιστή, φορητό, smartphone
Προδιαγραφέςof pvc προσαρμοσμένη κατασκευήΔίσκος flash USB
| Δυναμικότητες | 256MB, 512MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB |
| Τύπος διεπαφής | USB2.0/USB3.0 |
| Υλικό | PVC |
| Ταχύτητα |
Ταχύτητα γραφής:3-8M/s Ταχύτητα ανάγνωσης: 12-20M/s |
| Απλό. | Απλά συνδέστε σε οποιαδήποτε θύρα USB |
| Εύκολο | Ο ισχυρός βρόχος υποστηρίζει τα περισσότερα κλειδαριά |
| Χρήσιμο. | Συγκεντρωτικό μέγεθος |
| Εγγυημένο | Εγγύηση 1 έτος |
| Θέρμανση λειτουργίας | 32°F έως 140°F (0°C έως 60°C) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 4°F έως 185°F (-20°C έως 85°C) |
| Σύστημα λειτουργίας | Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7 ή νεότερη έκδοση |
| Συσκευές | Εγχειρίδιο, δίσκο CD, καλώδιο USB, κορδόνι, κλειδαριό (προαιρετικό) |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 έτη |
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
ΕιδικότηταofΠροσαρμοσμένο USB flash drive
1Η χρήση του USB είναι πολύ απλή και βολική.
Κατά τη χρήση, χωρίς οδηγό, χωρίς εξωτερική παροχή ρεύματος, plug and play, live plugging and unplugging
2Το μεγαλύτερο χαρακτηριστικό του U δίσκου είναι ότι είναι μικρό και εύκολο να μεταφερθεί.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο να μεταφερθεί, κατάλληλο για ασύρματη πληροφορική και κινητό γραφείο,βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και καθιστώντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
3Η ασφάλεια του δίσκου είναι καλή.
Με το ζόρι θα αφήσει νερό ή σκόνη να διεισδύσει και δεν θα γρατζουνιστεί.
4Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης
ΟςSΥπηρεσία
1Κάθε USB μπορεί να προσαρμοστεί με διαφορετικό λογότυπο της εταιρείας σας σε μία ή και στις δύο πλευρές.
2. Προεγκαταστήστε το αρχείο στο USB stick και τρέξτε αυτόματα.
3. Προσαρμοσμένο σχήμα, χρώμα και συσκευασία. Αν ψάχνετε για ένα συγκεκριμένο σχήμα, παρακαλώ στείλτε μου μια φωτογραφία.
4- 1 έτος εγγύηση του κατασκευαστή για ελαττωματικά αντικείμενα.
5Εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά τη διάρκεια της χρήσης, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, θα σας παρέχουμε επαγγελματική τεχνική υποστήριξη.θα παρέχουμε υπηρεσία αντικατάστασης/επισκευής/επιστροφής/επιστροφής σύμφωνα με διαφορετικές καταστάσεις.
6Όλες οι ερωτήσεις και τα ζητήματα ποιότητας θα αντιμετωπιστούν από την εξυπηρέτηση πελατών μας εντός 24 ωρών.
7Θα λάβουμε σοβαρά υπόψη σας τα σχόλιά σας και θα είμαστε έτοιμοι να βρούμε μια ικανοποιητική λύση μαζί σας.



