| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0025 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0025 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Ανοικτή φόρμα από το PVC | Λογότυπο | γίνοντας από την ανοικτή φόρμα ή την τυπωμένη ύλη |
| Τύπος λάμψης | Περίπτωση Pcba + μετάλλων μέσα | Θύρα USB | μπορέστε καμένος από USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Δοκιμή λάμψης | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
Φόρμα αυτοκινήτου PVC Προσαρμοσμένο USB Flash Drive υψηλής ταχύτητας 64GB 128GB 512GB 30MB/S
Πλεονέκτημα:
Τα σχήματα των αυτοκινήτων usb ανοιχτό καλούπι από pvc, μπορούμε να υποστηρίξουμε τον πελάτη ανοιχτό καλούπι από οποιοδήποτε σχήμα υλικού PVC.
Μπορείτε να μου στείλετε τις πιο καθαρές φωτογραφίες σας, το σχεδιασμό με PDF, και όλα τα αρχεία των έργων τέχνης είναι εντάξει.
Μπορούμε να εκδώσουμε το έργο τέχνης μέσα σε δύο ώρες, υποστηρίζοντας σας επείγον χρόνο παράδοσης πάρα πολύ.
Όλες οι μονάδες flash USB είναι από κορυφαίους παγκόσμιους προμηθευτές ημιαγωγών.
Όλες οι μονάδες USB και οι κάρτες μνήμης είναι κατασκευασμένες από το μοντέρνο εργοστάσιο μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε τέλεια υπηρεσία μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και να πάρει κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης καμία MOQ και δείγματα χύδην πολύ γρήγορη παράδοση πάρα πολύ.
| Αριθμός | PV-0025 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένο σε οποιοδήποτε σχήμα |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο από κοινού με μούχλα PVC και εκτύπωση |
| Τροποποιημένο | 10pc μπορεί να ανοίξει το καλούπι πολύ γρήγορα |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||


Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση 1: Μπορούμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από την παραγγελία χύδην;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε να στείλουμε δείγμα 1pcs.
Ε2: Μπορούμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμείξετε το χρώμα του σώματος και τη μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα πάρα πολύ.
Ε3: Μπορούμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση οθόνης, χαρακτική με λέιζερ, θερμή γραμματογράφηση, πλήρη χρωματική εκτύπωση κλπ.
Ε4: Μπορούμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρων με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλά παρέχετε τις ιδέες σας, μπορούμε να κάνουμε το πακέτο όπως τα αιτήματά σας.
Ε5: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα φλας τσιπ;
Α: Όλα τα φλας τσιπάκια μας έχουν περάσει τις δοκιμές H2; Υπόσχομαι 100% πέρασε το λογισμικό H2.
Ε6:
Ποια
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικό
CE,
FCC,
ROHS,
έχουμε
επίσης
εργοστάσιο
ελέγχου
SGS.
Ε: Πώς να πληρώσετε;
Α: Χρήση πληρωμής Τ/Τ Τράπεζα, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Ε8: Πόσος χρόνος παραγωγής;
Α: Ο χρόνος δειγμάτων είναι συνήθως 2 ημέρες, οι χρονοδιαγραφές χονδρικής ποσότητας φαίνεται πόσο μεγάλες για την ποσότητά σας, με βάση το 1000pc είναι 5-7 ημέρες.
Ε9: Πώς να αποσταλεί;
Η USB είναι συνήθως από express να στείλει έξω, μπορεί μέσω προσανατολισμού μας επίσης μπορεί να αποστολή από το δικό σας λογαριασμό και προσανατολισμό πάρα πολύ.



