| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0023 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0023 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Υλικό | PVC | Μέγεθος | η ανοικτή φόρμα ακολουθεί το σχέδιο συνήθειας |
| Τύπος λάμψης | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB | Δοκιμή λάμψης | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. | Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
Ανοιχτό μούχλα USB flash drive σε σχήμα μπουκάλι μελάνης εκτυπωτή USB 2.0 και 3.0
Πλεονέκτημα:
Αυτό είναι ένα USB flash drive ανοιχτό καλούπι από το εκτυπωτή μελάνι μπουκάλι USB σχήματα.
Το λογότυπο του κουτιού της φιάλης είναι πολύ ωραίο.
Το χρώμα του σώματος και οι λεπτομέρειες γίνονται από τον αληθινό.
Μπορείτε να μου στείλετε τις καθαρές φωτογραφίες σας, το σχέδιο και τα έργα τέχνης και τα δύο είναι εντάξει.
Ετοιμάζουμε τα σχέδια πολύ γρήγορα, συνήθως τα σχήματα εκδίδονται μέσα σε δύο ώρες.
| Αριθμός | PV-0023 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένα |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο από κοινού με μούχλα PVC και εκτύπωση |
| Τροποποιημένο | 10pc μπορεί να ανοίξει μούχλα |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
|
2)
Δοκιμή
σύγκρισης
εγγράφων
(H2)
αποδεκτό
εύρος
απώλειας
εντός
50KB,
ποσοστό
ελαττώματος
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
το
5%,
περισσότερο
από
κακό. |
|||||||
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση 1: Μπορούμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από την παραγγελία χύδην;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε να στείλουμε δείγμα 1pcs.
Ε2: Μπορούμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμείξετε το χρώμα του σώματος και τη μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα πάρα πολύ.
Ε3: Μπορούμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση οθόνης, χαρακτική με λέιζερ, θερμή γραμματογράφηση, πλήρη χρωματική εκτύπωση κλπ.
Ε4: Μπορούμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρων με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλά παρέχετε τις ιδέες σας, μπορούμε να κάνουμε το πακέτο όπως τα αιτήματά σας.
Ε5: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα φλας τσιπ;
Α: Όλα τα φλας τσιπάκια μας έχουν περάσει τις δοκιμές H2; Υπόσχομαι 100% πέρασε το λογισμικό H2.
Ε6:
Ποια
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικό
CE,
FCC,
ROHS,
έχουμε
επίσης
εργοστάσιο
ελέγχου
SGS.
Ε: Πώς να πληρώσετε;
Α: Χρήση πληρωμής Τ/Τ Τράπεζα, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Ε8: Πόσος χρόνος παραγωγής;
Α: Ο χρόνος δειγμάτων είναι συνήθως 2 ημέρες, οι χρονοδιαγραφές χονδρικής ποσότητας φαίνεται πόσο μεγάλες για την ποσότητά σας, με βάση το 1000pc είναι 5-7 ημέρες.
Ε9: Πώς να αποσταλεί;
Η USB είναι συνήθως από express να στείλει έξω, μπορεί μέσω προσανατολισμού μας επίσης μπορεί να αποστολή από το δικό σας λογαριασμό και προσανατολισμό πάρα πολύ.



