| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0022 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | POLYBAG |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0022 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | POLYBAG |
| Υλικό | PVC | Μέγεθος | ανοιχτό καλούπι από σχέδιο πελάτη |
| Τύπος λάμψης | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB | USB 2.0 / USB 3.0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB | Δοκιμή λάμψης | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. | Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
Στικ USB σε σχήμα καρπουζιού, φράουλας, σοκολάτας από PVC με ανοιχτό καλούπι
Πλεονέκτημα:
Αυτό είναι το στικ USB σειράς φρούτων που δημιουργήσαμε για τους πελάτες μας.
Μπορείτε να δείτε τις παραπάνω φωτογραφίες, φτιάχνουμε το σχήμα καρπουζιού, φράουλας, σοκολάτας, στέλνετε το σχέδιο σε εμάς,
μπορούμε να σας βοηθήσουμε να φτιάξετε με οποιοδήποτε καλούπι σχήματος, μπορούμε να σας παρέχουμε δωρεάν σχέδιο εντός 2 ωρών.
Και το κόστος ανοίγματος καλουπιού PVC είναι πολύ χαμηλό, μπορείτε να ανοίξετε καλούπι στο σχήμα που θέλετε με πολύ μικρό κόστος.
Το σχήμα που ανοίγει είναι πολύ αποδεκτό, τα υλικά PVC και σιλικόνης έχουν περάσει διεθνή πιστοποίηση, είναι φιλικά προς το περιβάλλον.
| Κωδικός είδους | PV-0022 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Κατά παραγγελία |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο μαζί με καλούπι PVC και εκτύπωση |
| MOQ | 10 τεμάχια μπορούν να ανοίξουν καλούπι |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Βαθμού Α, Πλήρης Μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |





Η Διαδικασία Ελέγχου Chip Flash
1. Έλεγχος Chip
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και καταβολή προκαταβολής 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Υπηρεσία πωλήσεων μετά την παραλαβή των αγαθών
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η Υψηλότερη | Η Ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία για παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
|
2)
Ο
αποδεκτός
εύρος
απώλειας
στη
δοκιμή
σύγκρισης
εγγράφων
(H2)
εντός
50KB,
το
ποσοστό
ελαττωματικών
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
το
5%,
περισσότερο
από
κακό. |
|||||||
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ε1: Θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από μαζική παραγγελία;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε την αποστολή 1 τεμαχίου δείγματος.
Ε2: Θα μπορούσαμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμίξετε χρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν η μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα επίσης.
Ε3: Θα μπορούσαμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση μεταξοτυπίας, χάραξη με λέιζερ, θερμοτυπία, εκτύπωση πλήρους χρώματος, κ.λπ.
Ε4: Θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρου με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλώς παρέχετε τις ιδέες σας. μπορούμε να φτιάξουμε τη συσκευασία σύμφωνα με τα αιτήματά σας.
Ε5: Τι λογισμικό ελέγχου χρησιμοποιείτε για τα τσιπ flash;
Α: Όλα τα τσιπ flash μας έχουν περάσει τον έλεγχο H2. υποσχόμαστε 100% επιτυχία στον έλεγχο με το λογισμικό H2.
Ε6:
Τι
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικά
CE,
FCC,
ROHS,
το
εργοστάσιό
μας
έχει
επίσης
έλεγχο
SGS.
Ε7: Πώς γίνεται η πληρωμή;
Α: Η πληρωμή γίνεται μέσω T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% πριν την παραγωγή, υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή.
Ε8: Πόσος είναι ο χρόνος παραγωγής;
Α: Ο χρόνος για δείγματα είναι συνήθως 2 ημέρες, ο χρόνος για μαζική παραγωγή εξαρτάται από την ποσότητα σας, με βάση 1000 τεμάχια είναι 5-7 ημέρες.
Ε9: Πώς γίνεται η αποστολή;
Τα USB συνήθως αποστέλλονται με express, μπορούν να γίνουν μέσω του δικού μας μεταφορέα ή μέσω του δικού σας λογαριασμού και μεταφορέα επίσης.



