| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-6 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0027 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Μ-0027 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-6 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη |
| Μνήμη | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Χρώμα σώματος | Ασήμι |
| Μεταφόρτωση δεδομένων | Ναι, δωρεάν υποστήριξη | Ρύθμιση κωδικού πρόσβασης | Ναι, δωρεάν υποστήριξη |
| Μέγεθος USB | 40,8*12*4,5 χλστ | Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4κλπ. |
Χαριτωμένα Σχήματα Μεταλλικό USB Flash Drive 2.0 128GB 256GB 20MB/S Βαθμού Α Chip
Πλεονέκτημα:
Αυτό είναι ένα πολύ ωραίο μεταλλικό usb flash drive σε σχήματα, αν είναι πολύ καλόπωλείται στο κατάστημα.
Το χρώμα του σώματος είναι ασημί, μπορεί επίσης να προσαρμοστεί το χρώμα του σώματος.
Τα τσιπ UDP εσωτερικά είναι πρωτότυπα τσιπ flash.
Όλα τα usb flash drive προέρχονται από κορυφαίους παγκόσμιους προμηθευτές ημιαγωγών.
Γίνεται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρός έλεγχος και επιθεωρήσεις.
Όλα τα usb flash drive και οι κάρτες μνήμης κατασκευάζονται από το πλήρως ιδιόκτητο σύγχρονο εργοστάσιό μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή καθιστά την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και επιτυγχάνουμε κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης χωρίς MOQ και δείγματα μαζικής παραγγελίας με πολύ γρήγορη παράδοση επίσης.
| Κωδικός είδους | M-0027 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί / Χρυσό |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Εκτύπωση ή λέιζερ |
| Μέγεθος | 40.8*12*4.5MM |
| Θύρα USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1 τεμάχιο μπορεί να κάνει λέιζερ λογότυπο |
| Εσωτερικό Flash | UDP 2.0 |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος τσιπ | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Βαθμός Α chip, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |


| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Υψηλότερο | Το Ελάχιστο | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Το εύρος απώλειας αποδεκτό για τον έλεγχο σύγκρισης εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Ελέγχου Τσιπ Flash
1. Έλεγχος τσιπ
2. SMT
3. Αποκόλληση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Λεπτομέρειες OEM αποστέλλονται σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Τιμή επιβεβαιωμένη
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένο και προκαταβολή 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Δείγματα εγκρίνονται
9. Μαζική παραγωγή
10. Έλεγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσία πωλήσεων
USB
flash
drivesχρόνος
παραγωγήςδεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
για
κανονικά
σχήματα
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(συν
δύο
ημέρες
με
LOGO)
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας
για
εκτυπωμένο
LOGO:
απεριόριστο
MOQ ανοίγματος καλουπιού PVC:
Συνήθως η ποσότητα χύμα λιγότερο από 2.000 τεμάχια χρειάζεται να πληρώσει 50 USD κόστος καλουπιού
Περισσότερα από 2.000 τεμάχια μπορούν να είναι δωρεάν χρέωση καλουπιού
Το
πρότυπο
με
LOGO:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:
1000
-5000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες);
Ποσότητα:
5000
-10000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες);
Ποσότητα:
10000
-30000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Περισσότερα
από
50000/τεμάχιο
και
περισσότερος
χρόνος
παραγωγής
για
συζήτηση
του
χρόνου
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Ο παραπάνω χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση του δείγματός σας και την παραλαβή της προκαταβολής σας.
| Ρυθμίσεις λειτουργίας δίσκου USB: | |||||
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανάγνωση | Μεταφορά αρχείων | Αυτόματη αναπαραγωγή | Διαμέριση USB | Κωδικός πρόσβασης |
| Windows 7 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows 8 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows 10 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows 11 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows Vista | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows XP | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Linux | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Unix | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Mac OS | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Αυτοκίνητο | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Ηχείο | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Τηλεόραση | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Προβολέας | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Με μηχανή USB | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
Κάθε χρόνο, θα αναπτύσσουμε ένα ή δύο νέα στυλ, τα οποία μπορεί να είναι περίβλημα USB ή άλλα περιφερειακά προϊόντα. Θα συνεχίσουμε να αναπτύσσουμε νέα προϊόντα ώστε οι πελάτες να έχουν περισσότερες επιλογές.
Το 2021, αναπτύξαμε τον έξυπνο ψεκαστήρα αισθητήρα.
Το 2022, αναπτύξαμε ασύρματη φόρτιση + Αρωματοθεραπεία Διαχυτήρας Πολυλειτουργικά προϊόντα.
Έχουμε δικά μας διπλώματα ευρεσιτεχνίας για τα νέα προϊόντα που αναπτύξαμε.
Εάν έχετε οποιεσδήποτε ιδέες για την ανάπτυξη νέων προϊόντων, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.



