| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-6 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0017 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Μ-0017 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-6 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη |
| Μνήμη | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Χρώμα σώματος | Ασημένιο/χρυσό |
| Μεταφόρτωση δεδομένων | Ναι, υποστήριξη | Ρύθμιση κωδικού πρόσβασης | Ναι, υποστήριξη |
| Μέγεθος USB | 42*12*5 χλστ | Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4κλπ. |
Μεταλλικό USB Flash Drive 2.0 Και 3.0 1GB - 128GB 10MB/S Τσιπ Βαθμού Α
Πλεονέκτημα:
Αυτό το σώμα USB είναι ασημί και μπορεί να τοποθετηθεί μπρελόκ στην τρύπα.
Τα εσωτερικά τσιπ μνήμης flash UDP είναι πρωτότυπα τσιπ μνήμης flash.
Όλα τα USB flash drive προέρχονται από κορυφαίους παγκόσμιους προμηθευτές ημιαγωγών.
Πραγματοποιείται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρές δοκιμές και επιθεωρήσεις.
Όλα τα USB flash drive και οι κάρτες μνήμης κατασκευάζονται από το πλήρως ιδιόκτητο σύγχρονο εργοστάσιό μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή καθιστά την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και επιτυγχάνουμε κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης χωρίς MOQ και δείγματα, γρήγορη παράδοση χύμα επίσης.
| Κωδικός είδους | M-0017 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Υλικό | Μεταλλικό |
| Λογότυπο | Εκτύπωση ή λέιζερ |
| Μέγεθος | 42*12*5MM |
| Θύρα USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc μπορεί να κάνει λογότυπο λέιζερ |
| Εσωτερική μνήμη Flash | UDP 2.0 |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE,κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,κ.λπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |

| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Το εύρος αποδεκτής απώλειας στη δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Δοκιμής Τσιπ Flash
1. Δοκιμή τσιπ
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένου και κατάθεση 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Υπηρεσία πωλήσεων λήψης αγαθών
USB
flash
drives
χρόνος
παραγωγής
wδεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
για
κανονικά
σχήματα
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(συν
δύο
ημέρες
με
LOGO)
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας
εκτυπωμένου
λογότυπου:
απεριόριστο
MOQ ανοίγματος καλουπιού PVC:
Συνήθως η χύμα ποσότητα λιγότερο από 2.000 τεμάχια χρειάζεται να πληρώσει 50 USD κόστος καλουπιού
Περισσότερα από 2.000 τεμάχια μπορούν να είναι δωρεάν χρέωση καλουπιού
Το
πρότυπο
με
LOGO:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:
1000
-5000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες);
Ποσότητα:
5000
-10000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες);
Ποσότητα:
10000
-30000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Περισσότερο
από
50000/τεμάχιο
και
περισσότερος
χρόνος
παραγωγής
για
συζήτηση
του
χρόνου
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Ο παραπάνω χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση του δείγματός σας και την παραλαβή της κατάθεσής σας.
| Ρυθμίσεις λειτουργίας δίσκου USB: | |||||
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανάγνωση | Μεταφορά αρχείων | Αυτόματη αναπαραγωγή | Διαμέρισμα USB | Κωδικός πρόσβασης |
| Windows 7 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows 8 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows 10 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows 11 | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows Vista | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Windows XP | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Linux | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Unix | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Mac OS | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι | Ναι |
| Αυτοκίνητο | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Ηχείο | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Τηλεόραση | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Προβολέας | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
| Με μηχανή USB | Ναι | Όχι | Όχι | Όχι | Όχι |
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτον, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, τον Τρόπο εκτύπωσης, τη Συσκευασία και την Ποσότητα. Προσαρμοσμένη κατασκευή, παρακαλούμε στείλτε μας τις λεπτομέρειες (αρχεία λογότυπου παρακαλούμε να είναι σε μορφή AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειές σας, επειδή η τιμή των τσιπ flash είναι ασταθής, επομένως κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει μόνο για μία εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμής μπορεί να συζητηθεί.
3. Εντολή αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλούμε να κανονίσετε κατάθεση 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά το δείγμα παίρνει φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για να τις επιβεβαιώσετε, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο παράδοσης μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει με T/T Bank, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% κατάθεση που καταβάλλεται μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% που καταβάλλεται πριν από την αποστολή.
6. Όροι αποστολής
Για USB, οι περισσότερες είναι με express, αν μέσω του δικού μας Express forwarder, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, η χρέωση μεταφοράς μεταβιβάζεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή forwarder για να στείλετε.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.



