| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Otg-0011 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Otg-0011 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μέταλλο + Πλαστικό | Μέγεθος | 45*12,8*6,8 χλστ |
| Χρώμα | ασημί + μαύρο / ασημί + κόκκινο κ.λπ | Συνδετήρας | Android + USB |
| Λάμψη | ΜΙΝΙ UDP | Συσκευασία | Πολυβαλμαφίο |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Στικάκια
USB
OTG
Laser
Logo
Android
Πλήρης
Μνήμης
Ποιότητας
Grade
A
Πλεονέκτημα του
OTG
USB
flash
drive
για
κινητά
τηλέφωνα:
Τα
OTG
USB
είναι
καλά
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτά
τα
σχήματα
μπορούν
να
χρησιμοποιηθούν
από
Android
τηλέφωνα.
Το
κομμάτι
Android
μπορεί
να
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ
από
όλα
τα
τηλέφωνα
που
έχουν
σύνδεση
Android.
Εσωτερικά
χρησιμοποιούνται
mini
UDP
Βοηθάμε
τους
πελάτες
να
ανεβάσουν
δεδομένα
δωρεάν
Το
μέταλλο
είναι
καλό
για
εκτύπωση
και
λογότυπο
laser,
μπορεί
να
γίνει
λογότυπο
laser,
μεταξοτυπία
και
εκτύπωση
πλήρους
χρώματος,
εκτύπωση
UV.
Εισαγωγή
του
OTG
USB
flash
drive
για
κινητά
τηλέφωνα:
| Κωδικός είδους | OTG-0011 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, Ασημί, Λευκό, Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, κ.λπ. |
| Υλικό | Μέταλλο + Πλαστικό |
| Λογότυπο | Laser, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 45*12.8*6.8mm |
| Θύρα USB | USB + Android |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| MOQ | 1 τεμάχιο μπορεί να σας βοηθήσει με λογότυπο laser |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Grade A, Πλήρης Μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |



Χρόνος
παραγωγής
USB
flash
drives
στον
οποίο
δεσμευόμαστε:
MOQ:
απεριόριστο
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(συν
δύο
ημέρες
με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ)
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας
για
εκτύπωση
ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ:
απεριόριστο
Άνοιγμα
καλουπιού
PVC
MOQ:
Συνήθως
η
ποσότητα
χύμα
μικρότερη
από
2.000
τεμάχια
χρειάζεται
πληρωμή
κόστους
καλουπιού
50
USD
Περισσότερα
από
2.000
τεμάχια
μπορούν
να
είναι
δωρεάν
χρέωση
καλουπιού
Ποσότητα:
1000
-5000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ
συν
2
ημέρες);
Ποσότητα:
5000
-10000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ
συν
3
ημέρες);
Ποσότητα:
10000
-30000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
15
εργάσιμες
ημέρες
(με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ
συν
4
ημέρες)
Περισσότερα
από
50000/τεμάχιο
και
περισσότερος
χρόνος
παραγωγής
για
συζήτηση
του
χρόνου
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Ο
παραπάνω
χρόνος
παράδοσης
μετά
την
επιβεβαίωση
του
δείγματός
σας
και
την
παραλαβή
της
κατάθεσής
σας.
Πιστοποίηση:Πιστοποιητικό
ROHS,
Πιστοποιητικό
CE
και
Πιστοποιητικό
FC
Συσκευασία:Κανονικά
η
συσκευασία
είναι
Polybag,
επίσης
μπορεί
σύμφωνα
με
το
αίτημα
του
πελάτη
να
χρησιμοποιηθεί
οποιοδήποτε
κουτί
συσκευασίας.
Η
Διαδικασία
Ελέγχου
Chip
Flash
1.
Έλεγχος
Chip
2.
SMT
3.
Απομάκρυνση
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Έλεγχος
H2
7.
Μορφοποίηση
8.
Εκτύπωση
/
Laser
9.
Συναρμολόγηση
10.
Έλεγχος
Χωρητικότητας
11.
Εκκαθάριση
/
QA
12.
Συσκευασία
Οδηγός
Παραγγελίας
1.
Επιλογή
σχημάτων
2.
Επιβεβαίωση
μνήμης
και
ποσότητας
3.
Αποστολή
λεπτομερειών
OEM
σε
εμάς
4.
Κάνουμε
προσφορά
και
έργο
τέχνης
5.
Επιβεβαίωση
τιμής
6.
Αποστολή
υπογεγραμμένου
τιμολογίου
και
κατάθεση
30%
7.
Δημιουργία
πραγματικού
δείγματος
8.
Έγκριση
δειγμάτων
9.
Μαζική
παραγωγή
10.
Επιθεώρηση
QC
11.
70%
υπόλοιπο
πριν
την
αποστολή
12.
Αποστολή
13.
Λήψη
αγαθών
και
υπηρεσία
πωλήσεων
USB
flash
drives
χρόνος
παραγωγής
wε
δεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
για
κανονικά
σχήματα
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(συν
δύο
ημέρες
με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ)
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας
για
εκτύπωση
ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ:
απεριόριστο
MOQ
ανοίγματος
καλουπιού
PVC:
Συνήθως
η
ποσότητα
χύμα
μικρότερη
από
2.000
τεμάχια
χρειάζεται
πληρωμή
κόστους
καλουπιού
50
USD
Περισσότερα
από
2.000
τεμάχια
μπορούν
να
είναι
δωρεάν
χρέωση
καλουπιού
Το
πρότυπο
με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:
1000
-5000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ
συν
2
ημέρες);
Ποσότητα:
5000
-10000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ
συν
3
ημέρες);
Ποσότητα:
10000
-30000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
15
εργάσιμες
ημέρες
(με
ΛΟΓΟΤΥΠΟ
συν
4
ημέρες)
Περισσότερα
από
50000/τεμάχιο
και
περισσότερος
χρόνος
παραγωγής
για
συζήτηση
του
χρόνου
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Ο
παραπάνω
χρόνος
παράδοσης
μετά
την
επιβεβαίωση
του
δείγματός
σας
και
την
παραλαβή
της
κατάθεσής
σας.
Συσκευασία:
Κανονικά
η
συσκευασία
είναι
Polybag,
ή
μικρό
λευκό
κουτί,
το
λευκό
κουτί
θα
ταιριάζει
με
το
μέγεθος
του
προϊόντος
για
να
κατασκευαστεί.
Επίσης,
η
συσκευασία
μπορεί
σύμφωνα
με
το
αίτημα
του
πελάτη
να
κατασκευαστεί
κατά
παραγγελία
το
κουτί
συσκευασίας.
Πιστοποίηση:
Πιστοποιητικό
ROHS,
Πιστοποιητικό
CE
και
Πιστοποιητικό
FC
Έχουμε
επίσης
περάσει
την
έκθεση
ελέγχου
SGS,
TUV,
HQTS,
κ.λπ.