| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Otg-0008 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Otg-0008 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Μέγεθος | 32,3*12,6*6,9 χλστ |
| Χρώμα | ασήμι με ματ | Σύνδεσμος 1 | Android + USB 2.0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
OTG Android Metal Usb Flash Drive 128GB Memory USB Mini UDP Fast Speed
Πλεονέκτημα
του OTG
usb
flash
drive
κινητού
τηλεφώνου:
Τα
OTG
usb
είναι
καλά
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτά
τα
σχήματα
μπορούν
να
χρησιμοποιηθούν
από
Android
τηλέφωνα.
Βοηθάμε
τους
πελάτες
να
ανεβάσουν
δεδομένα
δωρεάν,
μπορούμε
να
υποστηρίξουμε
δωρεάν
λογότυπο
λέιζερ
για
τους
πελάτες.
Όλα τα usb flash drive προέρχονται από κορυφαίους παγκόσμιους προμηθευτές ημιαγωγών.
Πραγματοποιείται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρές δοκιμές και επιθεωρήσεις.
Όλα τα usb flash drive και οι κάρτες μνήμης κατασκευάζονται από το πλήρως ιδιόκτητο σύγχρονο εργοστάσιό μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή καθιστά την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε με τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση που διευκολύνει την επιχείρησή σας.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και επιτυγχάνουμε κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης χωρίς MOQ και δείγματα μαζικής παραγγελίας με πολύ γρήγορη παράδοση επίσης.
Προδιαγραφές OTG usb flash drive κινητού τηλεφώνου:
| Αριθμός είδους | OTG-0008 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί/Ροζ/Κόκκινο/Μπλε/Μωβ κ.λπ. |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Λέιζερ, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 32.3*12.6*6.9mm |
| Θύρα USB | MINI UDP flash chips + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει με λογότυπο λέιζερ |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Δοκιμή Chip | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (Chip Βαθμού Α, Πλήρης Μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |


| Κανονικά Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα(Τεμάχια) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής(ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM Λογότυπο με Κανονικά Σχήματα | |||||
| Ποσότητα(Τεμάχια) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής(ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα με υλικό PVC άνοιγμα καλουπιού | |||||
| Άνοιγμα καλουπιού μοντέλου PVC με χρόνο δειγμάτων 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα(Τεμάχια) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής(ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Η
Διαδικασία
Δοκιμής
Flash
Chips
1.
Δοκιμή
Chip
2.
SMT
3.
Αποκόλληση
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφοποίηση
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9.
Συναρμολόγηση
10.
Δοκιμή
Χωρητικότητας
11.
Εκκαθάριση
/
QA
12.
Συσκευασία
Οδηγός
Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένου και προκαταβολή 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσία πωλήσεων
USB
flash
drives
χρόνος
παραγωγής
ωδεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
για
κανονικά
σχήματα
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(συν
δύο
ημέρες
με
LOGO)
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας
για
εκτυπωμένο
LOGO:
απεριόριστο
Άνοιγμα καλουπιού PVC MOQ:
Συνήθως η μαζική ποσότητα κάτω των 2.000 τεμαχίων απαιτεί πληρωμή κόστους καλουπιού 50 USD
Περισσότερα από 2.000 τεμάχια μπορούν να είναι δωρεάν χρέωση καλουπιού
Το
πρότυπο
με
LOGO:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:
1000
-5000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες);
Ποσότητα:
5000
-10000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες);
Ποσότητα:
10000
-30000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Περισσότερα
από
50000/τεμάχιο
και
περισσότερος
χρόνος
παραγωγής
για
να
συζητηθεί
ο
χρόνος
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Ο παραπάνω χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση του δείγματός σας και την παραλαβή της προκαταβολής σας.
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντων και ταχύτητας προϊόντων: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Υψηλότερο | Το Ελάχιστο | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία για παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Προδιαγραφές OTG usb flash drive κινητού τηλεφώνου: