| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Otg-0004 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Otg-0004 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Μέγεθος | 26,6*12,3 χλστ |
| Χρώμα | ασημί / όπλο μαύρο | Σύνδεσμος 1 | Android + USB 2.0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Android Otg Metal Usb Stick Laser Logo Για δωρεάν USB + Android
Πλεονεκτήματα
του
κινητού
τηλεφώνου
USB
flash
drive:
Το
OTG
USB
είναι
καλό
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτό
το
σχήμα
είναι
Android
τηλέφωνο
μπορεί
να
χρησιμοποιήσει.
Το χρώμα του σώματος είναι ασημένιο λαμπερό χρώμα, η εκτύπωση ή το λογότυπο λέιζερ είναι όλα πολύ ωραία.
Μέσα στα τσιπάκια του UDP είναι αρχικά τσιπάκια flash, αδιάβροχα.
Όλες οι μονάδες USB είναι από κορυφαίους προμηθευτές ημιαγωγών.
Πραγματοποιούνται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρές δοκιμές και επιθεωρήσεις.
Όλες οι μονάδες USB και οι κάρτες μνήμης είναι κατασκευασμένες από το μοντέρνο εργοστάσιο μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε τέλεια υπηρεσία μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και να πάρει κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης καμία MOQ και δείγματα χύδην πολύ γρήγορη παράδοση πάρα πολύ.
Λεπτομέρειες του κινητού τηλεφώνου USB flash drive:
| Αριθμός | ΟΤG-0004 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημένιος Ματ |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 26.6*12.3 MM |
| Πορτ USB | UDP flash chips + Android |
| USB | USB 2.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |


| Ρυθμίσεις λειτουργίας δίσκου USB: | |||||
| Λειτουργικό σύστημα | Διαβάζοντας | Μεταφορά αρχείων | Αυτόματη αναπαραγωγή | Διαχωρισμός USB | Κωδικός πρόσβασης |
| Windows 7 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows 8 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows 10 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows 11 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows Vista | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows XP | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Λίνουξ | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Unix | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Mac OS | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Αυτοκίνητο | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Ομιλητής | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Τηλεόραση | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Προβολέας | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Με μηχανή USB | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Η
διαδικασία
δοκιμής
των
φλας
τσιπ
1Δοκιμασμός
τσιπς
2.
SMT
3.
Καλλιέργεια
χόρτων
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφή
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα
δοκιμής
11-
Καθαρό
/
QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία
για
τη
σειρά
θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Συσκευή:
Συνήθως η συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος των προϊόντων που πρέπει να γίνει.
Επίσης, η συσκευασία μπορεί να συμφωνήσει με παραγγελία εξατομικευμένης συσκευασίας.
Πιστοποίηση:
Πιστοποιητικό ROHS, πιστοποιητικό CE και πιστοποιητικό FC
Επίσης περάσαμε την έκθεση ελέγχου SGS, TUV, HQTS, κλπ.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση 1: Μπορούμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από την παραγγελία χύδην;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε να στείλουμε δείγμα 1pcs.
Ε2: Μπορούμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμείξετε το χρώμα του σώματος και τη μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα πάρα πολύ.
Ε3: Μπορούμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση οθόνης, χαρακτική με λέιζερ, θερμή γραμματογράφηση, πλήρη χρωματική εκτύπωση κλπ.
Ε4: Μπορούμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρων με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλά παρέχετε τις ιδέες σας, μπορούμε να κάνουμε το πακέτο όπως τα αιτήματά σας.
Ε5: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα φλας τσιπ;
Α: Όλα τα φλας τσιπάκια μας έχουν περάσει τις δοκιμές H2; Υπόσχομαι 100% πέρασε το λογισμικό H2.
Ε6:
Ποια
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικό
CE,
FCC,
ROHS,
έχουμε
επίσης
εργοστάσιο
ελέγχου
SGS.
Ε: Πώς να πληρώσετε;
Α: Χρήση πληρωμής Τ/Τ Τράπεζα, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Ε8: Πόσος χρόνος παραγωγής;
Α: Ο χρόνος δειγμάτων είναι συνήθως 2 ημέρες, οι χρονοδιαγραφές χονδρικής ποσότητας φαίνεται πόσο μεγάλες για την ποσότητά σας, με βάση το 1000pc είναι 5-7 ημέρες.
Ε9: Πώς να αποσταλεί;
Η USB είναι συνήθως από express να στείλει έξω, μπορεί μέσω προσανατολισμού μας επίσης μπορεί να αποστολή από το δικό σας λογαριασμό και προσανατολισμό πάρα πολύ.