| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Otg-0003 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Otg-0003 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μέταλλο + Πλαστικό | Μέγεθος | 69,8*16,9*8 χλστ |
| Χρώμα | μπλε, κόκκινο, λευκό, μαύρο, πράσινο, ασημί | Σύνδεσμος 1 | Android + USB 2.0 και USB 3.0 |
| Σύνδεσμος 2 | Iphone + USB 2.0 και USB 3.0 | Συσκευασία | Custom made / polybag |
| Λογότυπο | λογότυπο συνήθειας λέιζερ ή τυπωμένων υλών | Εγγύηση | 1 Έτος |
Μεταλλικό OTG USB 256GB 2.0 3.0 Usb Stick OTG Usb Flash Drive Για τηλέφωνο Android
ΠλεονέκτημαΚινητό
τηλέφωνο
OTG
USB
flash
drive:
Το
OTG
USB
είναι
καλό
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτό
το
σχήμα
είναι
Android
τηλέφωνο
μπορεί
να
χρησιμοποιήσει.
Το
Android
μέρος
μπορεί
να
γίνει
προσαρμοσμένο
από
τον
Τύπο
C,
και
iPhone
πάρα
πολύ,
σύμφωνα
με
το
αίτημά
σας
για
να
κάνει.
Βοηθάμε
τους
πελάτες
να
ανεβάσουν
δεδομένα
δωρεάν.
Επίσης
έχουν
USB
2.0
και
3.0
μπορεί
να
χρησιμοποιήσει.
Το
μέταλλο
μπορεί
να
είναι
καλό
για
εκτύπωση
και
λογότυπο
λέιζερ,
μπορεί
να
κάνει
λογότυπο
λέιζερ,
εκτύπωση
οθόνης
και
πλήρη
χρωματική
εκτύπωση,
εκτύπωση
υπεριώδους
ακτινοβολίας.
Γρήγορα λεπτομέρειες του κινητού τηλεφώνου OTG usb flash drive:
| Αριθμός | ΟΤG-0003 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, Ασημένιο, Λευκό, Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, κλπ. |
| Υλικό | Μεταλλικό + πλαστικό |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 69.8*16.9*8mm |
| Πορτ USB | USB + Android |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |

Ηλεκτρονικές
μονάδες
USB
χρόνος
παραγωγής
δεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(πλέον
δύο
ημέρες
με
LOGO)
Τυπωμένο
LOGO
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας:
απεριόριστη
Μονάδα
PVC
ανοιχτή
MOQ:
Συνήθως
η
χονδρική
ποσότητα
λιγότερο
από
2.000
κομμάτια
πρέπει
να
πληρώσουν
USD50
κόστος
μούχλας
Περισσότερα
από
2.000
κομμάτια
μπορεί
να
είναι
δωρεάν
χρέωση
μούχλας
Ποσότητα:1000
-5000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες)
Ποσότητα:5000
-10000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες)
Ποσότητα:10000
-30000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Περισσότεροι
από
50000
/
κομμάτι
και
περισσότερο
χρόνο
παραγωγής
για
να
συζητήσετε
το
χρόνο
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Πάνω
από
χρόνο
παράδοσης
μετά
από
το
δείγμα
σας
επιβεβαιώσει
και
την
παραλαβή
της
κατάθεσης
σας.
Πιστοποίηση:Πιστοποιητικό
ROHS,
πιστοποιητικό
CE
και
πιστοποιητικό
FC
Συσκευή:Συνήθως
συσκευάζονται
με
Polybag,
μπορούν
επίσης
σύμφωνα
με
το
δικό
σας
αίτημα
να
χρησιμοποιήσουν
οποιοδήποτε
κουτί
συσκευασίας.
Η
διαδικασία
δοκιμής
των
φλας
τσιπ
1Δοκιμασμός
τσιπς
2.
SMT
3.
Καλλιέργεια
χόρτων
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφή
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα
δοκιμής
11-
Καθαρό
/
QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία
για
τη
σειρά
θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση
1:
Μπορούμε
να
παραγγείλουμε
ένα
δείγμα
για
δοκιμή
ποιότητας
πριν
από
την
παραγγελία
χύδην;
Α:
Η
παραγγελία
δείγματος
είναι
αποδεκτή.
Υποστηρίζουμε
να
στείλουμε
δείγμα
1pcs.
Ε2:
Μπορούμε
να
κάνουμε
μια
μικτή
παραγγελία;
Α:
Είναι
εντάξει.
Μπορείτε
να
αναμείξετε
το
χρώμα
του
σώματος
και
τη
μνήμη
flash
για
να
κάνετε
παραγγελία,
αν
μεγάλη
ποσότητα
μπορούμε
να
σας
βοηθήσουμε
να
κάνετε
προσαρμοσμένο
χρώμα
πάρα
πολύ.
Ε3:
Μπορούμε
να
έχουμε
το
λογότυπο
της
εταιρείας
μας
στα
προϊόντα;
Α:
Ναι,
προσφέρουμε
εκτύπωση
οθόνης,
χαρακτική
με
λέιζερ,
θερμή
γραμματογράφηση,
πλήρη
χρωματική
εκτύπωση
κλπ.
Ε4:
Μπορούμε
να
σχεδιάσουμε
κουτί
δώρων
με
τις
δικές
μας
ιδέες;
Α:
Ναι,
απλά
παρέχετε
τις
ιδέες
σας,
μπορούμε
να
κάνουμε
το
πακέτο
όπως
τα
αιτήματά
σας.
Ε5:
Ποιο
λογισμικό
δοκιμών
χρησιμοποιείτε
για
τα
φλας
τσιπ;
Α:
Όλα
τα
φλας
τσιπάκια
μας
έχουν
περάσει
τις
δοκιμές
H2;
Υπόσχομαι
100%
πέρασε
το
λογισμικό
H2.
Ε6:
Ποια
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικό
CE,
FCC,
ROHS,
έχουμε
επίσης
εργοστάσιο
ελέγχου
SGS.
Ε:
Πώς
να
πληρώσετε;
Α:
Χρήση
πληρωμής
Τ/Τ
Τράπεζα,
μετρητά,
West
Union,
PAYPAL
και
Alipay,
30%
προκαταβολή
πριν
την
παραγωγή,
70%
υπόλοιπο
πριν
την
αποστολή.
Ε8:
Πόσος
χρόνος
παραγωγής;
Α:
Ο
χρόνος
δειγμάτων
είναι
συνήθως
2
ημέρες,
οι
χρονοδιαγραφές
χονδρικής
ποσότητας
φαίνεται
πόσο
μεγάλες
για
την
ποσότητά
σας,
με
βάση
το
1000pc
είναι
5-7
ημέρες.
Ε9:
Πώς
να
αποσταλεί;
Η
USB
είναι
συνήθως
από
express
να
στείλει
έξω,
μπορεί
μέσω
προσανατολισμού
μας
επίσης
μπορεί
να
αποστολή
από
το
δικό
σας
λογαριασμό
και
προσανατολισμό
πάρα
πολύ.