| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | OTG-0098 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Αριθμός μοντέλου | OTG-0098 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Υλικό | Μέταλλο + Plastaic | Μέγεθος | 67,3*17,8*8,2 χλστ |
| Χρώμα | ασήμι με ματ | Μέρος USB | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Λάμψη μέσα | Κάρτα TF | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Gun Black Metal USB Flash Drive με θύρα τύπου C Συμμορφώνεται με αίτημα πελάτη Μεταλλικό λογότυπο Laser Body Can
ΠλεονέκτημαΚινητού
τηλεφώνου,
iPhone,
μονάδας
flash
USB
OTG:
Το
OTG
usb
είναι
καλό
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτά
τα
σχήματα
είναι
τηλέφωνο
Android
και
iPhone
που
μπορούν
να
χρησιμοποιηθούν
όλοι.
Η
μονάδα
flash
USB
2
σε
ένα,
κατάλληλη
για
χρήση.
Η θύρα USB μπορεί να χρησιμοποιηθεί από υπολογιστή.
Η θύρα C μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί από τηλέφωνο και υπολογιστή τύπου c.
Μεταφόρτωση δεδομένων δωρεάν.
Βοηθάμε
τους
πελάτες
να
μεταφορτώσουν
δεδομένα
δωρεάν,
μπορούμε
να
υποστηρίξουμε
το
λογότυπο
λέιζερ
πελατών
δωρεάν.
Εισαγωγές κινητού τηλεφώνου, iphone, μονάδας flash USB OTG:
| Αρ | OTG-0098 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Gun black με ματ |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Laser, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 67,3*17,8*8,2 χλστ |
| Θύρα USB | USB + Android + iPhone |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| MOQ | Το 1pc μπορεί να σας βοηθήσει με το λογότυπο λέιζερ |
| Μέσα Flash | Κάρτα TF Κατηγορία 10 |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE κ.λπ |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE κ.λπ |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Graed A, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S 3,0 USD 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Ανώτατο | Το Ελάχιστο | Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Ικανότητα | Ικανότητα | Γράψιμο | Ανάγνωση | Γράψιμο | Ανάγνωση | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB |
|
|
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 10MB-16MB |
|
|
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Παρατήρηση | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, την παραγγελία αρχείου αντιγραφής πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Έλεγχος σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 μέρες | 3-4 μέρες | 4-5 μέρες | 6-8 μέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 μέρες | 4-5 μέρες | 5-7 μέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Ανοιχτό καλούπι μοντέλου PVC με χρόνο δειγμάτων 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Προς διαπραγμάτευση |
Η
διαδικασία
δοκιμής
Flash
Chips
1.
Τεστ
τσιπ
2.
SMT
3.
Βοτάνισμα
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
Η2
7.
Μορφοποίηση
8.
Εκτύπωση
/
Laser
9.
Συναρμολογήστε
10.
Δοκιμαστική
ικανότητα
11.
Clear
/
QA
12.
Συσκευασία
Οδηγίες
παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν
3. Οι λεπτομέρειες OEM στείλτε μας
4. Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης
5. Η τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένο και κατάθεση 30%.
7. Κάντε πραγματικό δείγμα
8. Τα δείγματα λαμβάνουν έγκριση
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λάβετε υπηρεσία πωλήσεων αγαθών
FAQS
Ε1:
Θα
μπορούσαμε
να
παραγγείλουμε
ένα
δείγμα
για
δοκιμή
ποιότητας
πριν
από
τη
μαζική
παραγγελία;
Α:
Η
παραγγελία
δείγματος
είναι
αποδεκτή.
Υποστηρίζουμε
την
αποστολή
δείγματος
1
τεμ.
Ε2:
Θα
μπορούσαμε
να
κάνουμε
μια
μικτή
παραγγελία;
Α:
Είναι
εντάξει.
Μπορείτε
να
αναμίξετε
το
χρώμα
του
σώματος
και
τη
μνήμη
flash
για
να
κάνετε
παραγγελία,
αν
είναι
μεγάλη
ποσότητα
μπορούμε
να
σας
βοηθήσουμε
να
κάνετε
και
προσαρμοσμένο
χρώμα.
Ε3:
Θα
μπορούσαμε
να
έχουμε
το
λογότυπο
της
εταιρείας
μας
στα
προϊόντα;
Α:
Ναι,
προσφέρουμε
εκτύπωση
οθόνης,
χάραξη
λέιζερ,
θερμή
σφράγιση,
έγχρωμη
εκτύπωση
κ.λπ.
Ε4:
Θα
μπορούσαμε
να
σχεδιάσουμε
κουτί
δώρου
με
τις
δικές
μας
ιδέες;
Α:
Ναι,
απλώς
παρέχετε
τις
ιδέες
σας.
μπορούμε
να
κάνουμε
το
πακέτο
σύμφωνα
με
τα
αιτήματά
σας.
Ε5:
Τι
λογισμικό
δοκιμών
χρησιμοποιείτε
τα
τσιπ
flash;
Α:
Όλα
τα
τσιπ
flash
μας
έχουν
περάσει
τη
δοκιμή
H2.
υποσχόμαστε
ότι
περάσαμε
100%
το
λογισμικό
H2.
Ε6:
Τι
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικό
CE,
FCC,
ROHS,
έχουμε
επίσης
στο
εργοστάσιο
έλεγχο
SGS.
Ε7:
Πώς
γίνεται
η
πληρωμή;
Α:
Χρήση
πληρωμής
T/T
Bank,
Cash,
West
Union,
PAYPAL
και
Alipay,
30%
κατάθεση
που
καταβάλλεται
πριν
από
την
παραγωγή,
70%
υπόλοιπο
που
καταβάλλεται
πριν
από
την
αποστολή.
Ε8:
Πόσος
είναι
ο
χρόνος
παραγωγής;
Α:
Ο
χρόνος
δειγμάτων
είναι
συνήθως
2
ημέρες,
οι
μαζικοί
χρόνοι
φαίνονται
πόσο
μεγάλοι
για
την
ποσότητα
σας,
με
βάση
τα
1000
τμχ
είναι
5-7
ημέρες.
Ε9:
Πώς
γίνεται
η
αποστολή;
Τα
USB
συνήθως
αποστέλλονται
μέσω
express,
μπορούν
να
αποσταλούν
μέσω
του
μελλοντικού
μας
λογαριασμού
επίσης
μπορούν
να
αποσταλούν
με
τον
δικό
σας
λογαριασμό
και
επίσης.