| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | Otg-0055 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Αριθμός μοντέλου | Otg-0055 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Υλικό | Μέταλλο | Μέγεθος | 68*16,9*10,6 χλστ |
| Χρώμα | ασήμι με ματ | Μέρος USB | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Λάμψη μέσα | PCBA + ΤΎΠΟΣ Γ | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Χρυσό μεταλλικό USB flash drive με τύπο C Χρήση μέσω τηλεφώνου και υπολογιστή τύπου C θύρα
Πλεονέκτηματου
κινητού
τηλεφώνου,
iPhone,
USB
flash
drive
τύπου
C:
Το
USB
τύπου
C
είναι
καλό
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτό
το
σχήμα
είναι
Android
τηλέφωνο
και
iPhone
όλα
μπορούν
να
χρησιμοποιήσουν.
Όλες
με
θύρα
τύπου
C
μπορούν
να
χρησιμοποιηθούν.
Το
3
σε
ένα
USB
flash
drive,
καλό
για
χρήση.
Βοηθάμε
τον
πελάτη
να
ανεβάσει
δεδομένα
δωρεάν,
μπορούμε
να
υποστηρίξουμε
το
λογότυπο
λέιζερ
του
πελάτη
δωρεάν.
Εισαγωγή κινητού τηλεφώνου, iPhone, USB flash drive τύπου C:
| Αριθμός | ΟΤΓ-0093 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημένιο με Ματ |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 68*16,9*10,6mm |
| Πορτ USB | USB + Τύπος C + iPhone |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Μέσα στο Φλας | PCBA + τύπος γ |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB |
|
|
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB |
|
|
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Η
διαδικασία
δοκιμής
των
φλας
τσιπ
1Δοκιμασμός
τσιπς
2.
SMT
3.
Καλλιέργεια
χόρτων
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφή
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα
δοκιμής
11-
Καθαρό
/
QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία
για
τη
σειρά
θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση
1:
Μπορούμε
να
παραγγείλουμε
ένα
δείγμα
για
δοκιμή
ποιότητας
πριν
από
την
παραγγελία
χύδην;
Α:
Η
παραγγελία
δείγματος
είναι
αποδεκτή.
Υποστηρίζουμε
να
στείλουμε
δείγμα
1pcs.
Ε2:
Μπορούμε
να
κάνουμε
μια
μικτή
παραγγελία;
Α:
Είναι
εντάξει.
Μπορείτε
να
αναμείξετε
το
χρώμα
του
σώματος
και
τη
μνήμη
flash
για
να
κάνετε
παραγγελία,
αν
μεγάλη
ποσότητα
μπορούμε
να
σας
βοηθήσουμε
να
κάνετε
προσαρμοσμένο
χρώμα
πάρα
πολύ.
Ε3:
Μπορούμε
να
έχουμε
το
λογότυπο
της
εταιρείας
μας
στα
προϊόντα;
Α:
Ναι,
προσφέρουμε
εκτύπωση
οθόνης,
χαρακτική
με
λέιζερ,
θερμή
γραμματογράφηση,
πλήρη
χρωματική
εκτύπωση
κλπ.
Ε4:
Μπορούμε
να
σχεδιάσουμε
κουτί
δώρων
με
τις
δικές
μας
ιδέες;
Α:
Ναι,
απλά
παρέχετε
τις
ιδέες
σας,
μπορούμε
να
κάνουμε
το
πακέτο
όπως
τα
αιτήματά
σας.
Ε5:
Ποιο
λογισμικό
δοκιμών
χρησιμοποιείτε
για
τα
φλας
τσιπ;
Α:
Όλα
τα
φλας
τσιπάκια
μας
έχουν
περάσει
τις
δοκιμές
H2;
Υπόσχομαι
100%
πέρασε
το
λογισμικό
H2.
Ε6:
Ποια
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
πιστοποιητικό
CE,
FCC,
ROHS,
έχουμε
επίσης
εργοστάσιο
ελέγχου
SGS.
Ε:
Πώς
να
πληρώσετε;
Α:
Χρήση
πληρωμής
Τ/Τ
Τράπεζα,
μετρητά,
West
Union,
PAYPAL
και
Alipay,
30%
προκαταβολή
πριν
την
παραγωγή,
70%
υπόλοιπο
πριν
την
αποστολή.
Ε8:
Πόσος
χρόνος
παραγωγής;
Α:
Ο
χρόνος
δειγμάτων
είναι
συνήθως
2
ημέρες,
οι
χρονοδιαγραφές
χονδρικής
ποσότητας
φαίνεται
πόσο
μεγάλες
για
την
ποσότητά
σας,
με
βάση
το
1000pc
είναι
5-7
ημέρες.
Ε9:
Πώς
να
αποσταλεί;
Η
USB
είναι
συνήθως
από
express
να
στείλει
έξω,
μπορεί
μέσω
προσανατολισμού
μας
επίσης
μπορεί
να
αποστολή
από
το
δικό
σας
λογαριασμό
και
προσανατολισμό
πάρα
πολύ.