| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | OTG-0095 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Αριθμός μοντέλου | OTG-0095 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Υλικό | Μέταλλο | Μέγεθος | 55.6*17.1*9.2mm |
| Χρώμα | Gun Black | Λάμψη μέσα | PCBA USB A + TYPE C |
| Μέρος USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Πυροβόλο
Black
Usb
3.0
με
Τύπο
C
και
στις
δύο
θύρες
USB
Flash
Drive
Τηλέφωνο
και
Υπολογιστής
Τενεκέ
συμβατότητα
256GB
512GB
1TB
ΕιδικότηταofΤύπος
C
USB:
Τα
USB
τύπου
C
είναι
καλά
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτά
τα
σχήματα
χρησιμοποιούνται
από
τον
τύπο
C,
και
έχουν
επίσης
θύρα
UBS
A.
Βοηθάμε τον πελάτη να ανεβάσει δεδομένα δωρεάν, μπορούμε να υποστηρίξουμε το λογότυπο λέιζερ του πελάτη δωρεάν.
Η χρήση USB τύπου C είναι πολύ απλή και βολική για χρήση τηλεφώνου.
Επίσης, ο υπολογιστής τύπου C μπορεί επίσης να χρησιμοποιήσει επίσης.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με μια έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο να μεταφερθεί,
κατάλληλο για ασύρματη πληροφορική και κινητά γραφεία, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και καθιστώντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική.
Το λογότυπο λέιζερ και το σώμα του λογότυπου εκτύπωσης μπορούν να ακολουθήσουν το αίτημα του πελάτη να το κάνουν.
Αυτό το usb σώμα έχει 4 χρώματα σώματος: Rose Gold, Black, Gun Black, Silver, επίσης μπορεί να προσαρμοστεί το χρώμα σώματος.
Τα μαύρα όπλα είναι επιφανειακά ηλεκτροπληρωμένα.
Γρήγορες
λεπτομέρειες
του
USB
flash
drive
τύπου
C:
| Αριθμός | OTG-0096-Gun Μαύρο |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Ροζ χρυσό, όπλο μαύρο, μαύρο, ασήμι |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 55.6*17.1*9.2mm |
| Πορτ USB | Τύπος C και USB A |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Μέσα στο Φλας | PCBA USB + Τύπος C |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB |
|
|
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB |
|
|
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Η
διαδικασία
δοκιμής
των
φλας
τσιπ
1Δοκιμασμός
τσιπς
2.
SMT
3.
Καλλιέργεια
χόρτων
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφή
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα
δοκιμής
11-
Καθαρό
/
QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία
για
τη
σειρά
θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Το
πρότυπο
με
LOGO:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:
1000
-5000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες)
Ποσότητα:
5000
-10000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες)
Ποσότητα:
10000
-30000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Πώς να κάνετε την παραγγελία:
1Διάλεξε τα στυλ σου.
Πρώτα, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το μοντέλο, το χρώμα, τον τρόπο εκτύπωσης, τη συσκευασία και την ποσότητα.
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε την τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των φλας τσιπ είναι ασταθής, έτσι ώστε κάθε τιμή που προσφέρεται να ισχύει μόνο μια εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμή μπορεί να συζητηθεί.
3. Παραγγελία αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και τα έργα τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλώ κανονίστε 30% προκαταβολή.
4. Παραγωγή δείγματος
Συνήθως, το δείγμα παίρνει φωτογραφίες για να το επιβεβαιώσετε. Μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες δείγματος, μπορούμε να ξεκινήσουμε την μαζική παραγωγή.και θα σας δώσουμε πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει μέσω Τ/Τ Τράπεζας, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
6Όροι αποστολής
Για το USB τα περισσότερα είναι με έκφραση, αν από την έκφραση μας προωθήσει, θα σας δώσουμε το κόστος του φορτίου στο χρόνο προσφοράς, η χρέωση του φορτίου μεταφέρονται σε εμάς με το τιμολόγιο μαζί,Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το ταχυδρομικό σας λογαριασμό ή να προωθήσετε για να στείλετε επίσης.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλάσσια.