| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Αριθμός μοντέλου | OTG-0097 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Αριθμός μοντέλου | OTG-0097 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000000 |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πολυβαλμαφίο |
| Υλικό | Πλαστικό ABS | Μέγεθος | 25*17*7 χλστ |
| Χρώμα | λευκό/Μαύρο | Λάμψη μέσα | Mini UDP + TYPE C |
| Μέρος USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση | 1 Έτος |
Γρήγορη
μονάδα
flash
USB
Type
C
Συμβατή
με
τηλέφωνο
Type
C
και
υπολογιστή
Type
C
Χαρακτηριστικόοφ
Τύπος
C
USB:
Τα
USB
OTG
είναι
κατάλληλα
για
χρήση
από
υπολογιστή
και
τηλέφωνο,
αυτά
τα
σχήματα
χρησιμοποιούνται
μόνο
για
Type
C,
δεν
έχουν
θύρα
USB.
Βοηθάμε τους πελάτες να ανεβάσουν δεδομένα δωρεάν, μπορούμε να υποστηρίξουμε δωρεάν λογότυπο λέιζερ για τους πελάτες.
Η χρήση του USB τύπου C είναι πολύ απλή και βολική για χρήση από κινητό τηλέφωνο.
Επίσης, ο υπολογιστής με θύρα τύπου C μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο στη μεταφορά,
κατάλληλο για ασύρματη υπολογιστική και κινητό γραφείο, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και κάνοντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
Γρήγορες
λεπτομέρειες
μονάδας
flash
USB
Type
C:
| Αριθμός αντικειμένου | OTG-0097-Λευκό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Λευκό/Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Λογότυπο | Λέιζερ, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 25*17*7mm |
| Θύρα USB | ΜΟΝΟ TYPE C |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| MOQ | 1 τεμ. μπορεί να σας βοηθήσει με λογότυπο λέιζερ |
| Εσωτερική μνήμη Flash | Mini UDP + TYPE C |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE,κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,κ.λπ. |
| Δοκιμή Chip | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (βαθμός A chip, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Υψηλότερο | Το Ελάχιστο | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB |
|
|
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB |
|
|
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB |
|
|
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB |
|
|
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχείο παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Άνοιγμα καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Η
διαδικασία
δοκιμής
τσιπ
Flash
1.
Δοκιμή
Chip
2.
SMT
3.
Αποκόλληση
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
H2
7.
Μορφοποίηση
8.
Εκτύπωση
/
Λέιζερ
9.
Συναρμολόγηση
10.
Δοκιμή
χωρητικότητας
11.
Εκκαθάριση
/
QA
12.
Συσκευασία
Οδηγός
παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Στείλτε μας λεπτομέρειες OEM
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Στείλτε υπογεγραμμένο τιμολόγιο και κάντε προκαταβολή 30%
7. Δημιουργήστε πραγματικό δείγμα
8. Λήψη έγκρισης δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λάβετε υπηρεσία πωλήσεων αγαθών
Το
πρότυπο
με
LOGO:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:
1000
-5000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
επιπλέον
2
ημέρες);
Ποσότητα:
5000
-10000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
επιπλέον
3
ημέρες);
Ποσότητα:
10000
-30000/τεμάχιο
Χρόνος
παράδοσης:
15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
επιπλέον
4
ημέρες)
Ουρ Sέρβις
1. Κάθε USB μπορεί να προσαρμοστεί με διαφορετικό λογότυπο της εταιρείας σας στη μία ή και στις δύο πλευρές.
2. Προφόρτωση του αρχείου στο USB stick και αυτόματη εκτέλεσή του.
3. Προσαρμοσμένο σχήμα, χρώμα και συσκευασία. Αν ψάχνετε για ένα συγκεκριμένο σχήμα, στείλτε μου μια φωτογραφία.
4. 1 έτος εγγύηση κατασκευαστή για ελαττωματικά αντικείμενα.
5. Εάν υπάρχει πρόβλημα κατά τη χρήση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, θα σας παρέχουμε επαγγελματική τεχνική υποστήριξη. Εάν το αντικείμενο αποτύχει, θα παρέχουμε υπηρεσία αντικατάστασης/επισκευής/επιστροφής/επιστροφής χρημάτων ανάλογα με τις διαφορετικές καταστάσεις.
6. Όλα τα ερωτήματα και τα ζητήματα ποιότητας θα αντιμετωπίζονται από την εξυπηρέτηση πελατών μας εντός 24 ωρών.
7. Θα λάβουμε σοβαρά υπόψη τα σχόλιά σας και θα είμαστε έτοιμοι να βρούμε μια ικανοποιητική λύση μαζί σας.