| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0054 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | POLYBAG ή μικρό άσπρο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0054 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | POLYBAG ή μικρό άσπρο κιβώτιο |
| Υλικό | Ανοικτή φόρμα από το PVC | Λογότυπο | γίνοντας μαζί από τη φόρμα PVC opne |
| Τύπος λάμψης | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB8256GB/512GB | Δοκιμή λάμψης | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
Open Mold By Customized Made The Film Shapes 3D Pvc USB Flash Drive 128GB 256GB
ΠλεονέκτηματουΠροσαρμοσμένη μονάδα flash USB:
Σχεδιάζουμε έργα τέχνης από pvc πολύ γρήγορα, μετά την απόκτηση σχεδίου πελάτη περίπου 2 ώρες μπορεί να εκδοθεί.
Το καλούπι PVC είναι ανοιχτό βολικό και σε καλή τιμή.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε τα κατασκευασμένα σχήματα σύμφωνα με τις φωτογραφίες των πελατών, το σχέδιο και τα πραγματικά προϊόντα.
Δεν
υπάρχει
μεσαίος
προμηθευτής.
Γρήγορες
λεπτομέρειες
προσαρμοσμένου
pvc
usb
| Αρ | PV-0054 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένη από το σχέδιό σας |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο μαζί με καλούπι PVC και εκτύπωση |
| MOQ | 10 τμχ μπορεί να ανοίξει το καλούπι πολύ γρήγορα |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE κ.λπ |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE κ.λπ |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Graed A, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S 3,0 USD 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
Συσκευασία:
1.Η
τυποποιημένη
συσκευασία
είναι
Polybag,
ή
μικρό
λευκό
κουτί,
το
λευκό
κουτί
θα
ταιριάζει
με
το
μέγεθος
των
προϊόντων
που
πρέπει
να
γίνουν.
2.Επίσης
μπορεί
να
προσαρμοστεί
η
φυσαλίδα
+
εκτύπωση
cmyk
χαρτιού.
3.
Επίσης,
μπορεί
σύμφωνα
με
το
προσαρμοσμένο
αίτημα
να
γίνει
το
κουτί
συσκευασίας,
να
εκτυπώσει
cmyk
και
για
όλη
την
πλευρά
του
κιβωτίου.
Πιστοποίηση:
1.Όλες
οι
παραγωγές
έχουν
περάσει
τη
δοκιμή
CE,
FCC,
RoHs
και
έχουν
λάβει
το
Πιστοποιητικό.
2.Τα
προϊόντα
μπαταριών
έχουν
περάσει
όλα
τα
τεστ
38.3
και
MSDS.
3.
Το
εργοστάσιο
περάσαμε
επίσης
τον
έλεγχο
των
SGS,
TUV,
HQTS.
Η
διαδικασία
δοκιμής
Flash
Chips
1.
Τεστ
τσιπ
2.
SMT
3.
Βοτάνισμα
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
Δοκιμή
Η2
7.
Μορφοποίηση
8.
Εκτύπωση
/
Laser
9.
Συναρμολογήστε
10.
Δοκιμαστική
ικανότητα
11.
Clear
/
QA
12.
Συσκευασία
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 μέρες | 3-4 μέρες | 4-5 μέρες | 6-8 μέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 μέρες | 4-5 μέρες | 5-7 μέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Ανοιχτό καλούπι μοντέλου PVC με χρόνο δειγμάτων 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Προς διαπραγμάτευση |
Οurμικρόυπηρεσία
1. Κάθε USB μπορεί να προσαρμοστεί με διαφορετικό λογότυπο της εταιρείας σας στη μία ή και στις δύο πλευρές.
2. Προφορτώστε το αρχείο στο USB stick και εκτελέστε το αυτόματα.
3. Προσαρμοσμένο σχήμα, χρώμα και συσκευασία. Αν ψάχνετε για ένα συγκεκριμένο σχήμα, στείλτε μου μια φωτογραφία.
4. Εγγύηση κατασκευαστή 1 έτους για ελαττωματικά είδη.
5. Εάν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα κατά τη χρήση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, θα σας παρέχουμε επαγγελματική τεχνική υποστήριξη. Εάν το στοιχείο αποτύχει, θα παρέχουμε υπηρεσία αντικατάστασης/επισκευής/επιστροφής/επιστροφής χρημάτων ανάλογα με διαφορετικές καταστάσεις.
6. Όλες οι ερωτήσεις και τα ζητήματα ποιότητας θα διεκπεραιωθούν από την εξυπηρέτηση πελατών μας εντός 24 ωρών.
7. Θα λάβουμε σοβαρά υπόψη τα σχόλιά σας και θα είμαστε έτοιμοι να βρούμε μια ικανοποιητική λύση μαζί σας.



