| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 7days |
| Μάρκα | Keramcontrols |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE,RoHS |
| Αριθμός μοντέλου | QAD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | Keramcontrols | Αριθμός μοντέλου | QAD |
| Certification | CE,RoHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Χρόνος Παράδοσης | 7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | QAD | Διακανονισμός Επικοινωνίας | SPDT |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέρας, άκαυστα και μη επιθετικά αέρια | Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 10KPA |
| Θέση τοποθέτησης | Διάφραγμα σε οποιοδήποτε κατακόρυφο επίπεδο | Βαθμός Προστασίας | IP54 (με κάλυμμα) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ έως 85℃ |
Οι διακόπτες διαφορικής πίεσης της σειράς QAD είναι διακόπτες πίεσης γενικής χρήσης που έχουν σχεδιαστεί τόσο για εφαρμογές HVAC όσο και για εφαρμογές διαχείρισης ενέργειας.αρνητικό, ή διαφορική πίεση του αέρα όταν χρησιμοποιείται σε συνδυασμό με σωλήνα δειγματοληψίας της σειράς DBZ-06, A/SPT ή A/VPT.Μικρό διακόπτη ενός σταδίου και δύο θαλάμους πίεσης που διαχωρίζονται από διάφραγμα σιλικόνηςΤο περίβλημα περιέχει επίσης ένα μπουκάλι τερματισμού του αγωγού και προστατεύει από τυχαία επαφή με τις βίδες του τερματικού διακόπτη ενεργοποίησης, καθώς και το εργοστασιακά βαθμονωμένο γραμμικό κουμπί ρύθμισης του σημείου ρύθμισης.Το σημείο ρύθμισης μπορεί να ρυθμιστεί χωρίς σύγκριση με μετρητή πεδίου, ανόμετρος ή μαγνητόπτερα.
| Σχήμα | Επενδύσεις |
| Ενημέρωση | Αέρος, μη καύσιμα και μη επιθετικά αέρια |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 10 kPa |
| Θέση τοποθέτησης | Διαφράγμα σε οποιοδήποτε κατακόρυφο επίπεδο |
| Στον βαθμό προστασίας | IP54 (με κάλυψη) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Διαδικασία επικοινωνίας | ΔΕΠΔ |
| Ηλεκτρικός βαθμός | Αντίσταση: αρχική: |
| Τρόπος ισχύος 1.5A αντίσταση (ενεργοποίηση 0,4A) 250V | |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 6.3x0.8 λεπίδες 46244 ή τερματικά βίδες |
| Υλικό | Οικισμός: ABS |
| Σύνδεσμοι σωλήνων: ABS | |
| Μεμβράνη: Σιλικόνη | |
| Κεφαλιά καλωδίου:PVC | |
| Βάρος | 0.15kg ((0.35kg με εύκαμπτο σωλήνα) |
| Σύνδεση | φ6,0 mm για τη σύνδεση σωλήνων |
| Έγκριση | UL, CE, RoHS |
Οι ρυθμιστές πίεσης αέρα της σειράς QAD είναι βαθμονωμένοι εργοστασιακά για κάθετη θέση.
• με το κάλυμμα να κοιτάζει προς τα πάνω, το σημείο διακόπτη είναι 15Pa υψηλότερο από την κλίμακα,
• με το κάλυμμα προς τα κάτω, το σημείο διακόπτη είναι 15Pa χαμηλότερο από την κλίμακα.
Σημείωση:Μην εγκαταστήσετε ανάποδα με πιέσεις εκκίνησης μικρότερες από 50pa!
| Σχήμα | Περιοχή πίεσης | Διαφορετικό | Ανεκτικότητα |
| Επενδύσεις | 20 ~ 200Pa | 10Pa | ±15% |
| Δελτίο ΕΚΑΧ | 30 έως 300Pa | 10Pa | ±15% |
| Δελτίο ΕΚΑΧ | 40 έως 400Pa | 20Pa | ±15% |
| QAD-4 | 50 έως 500Pa | 20Pa | ±15% |
| QAD-5 | 200 έως 1000 Pa | 100Pa | ±15% |
| QAD-6 | 500 έως 2500Pa | 150Pa | ±15% |
| Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. | 1000 έως 5000Pa | 250Pa | ±15% |
1 Ερώτηση: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α: Σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την ποσότητα της παραγγελίας σας, γενικά 4
Για τα κανονικά τυποποιημένα προϊόντα μέσα σε 10pcs.
2 Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής με πολλά χρόνια εμπειρίας.
Δικό μας εργοστάσιο. Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας.
3 Ερώτηση: Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το λογότυπό μας στα προϊόντα;
Α: Ναι. Μπορούμε να παρέχουμε υπηρεσία OEM.
4 Ε: Έχετε προϊόντα με πιστοποιητικό ex-proof;
Α: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε πιστοποιητικά εγγενούς ασφάλειας και φλόγας.
5 Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας;
Α: Ο φυσιολογικός χρόνος είναι 12 μήνες.
6 Ε: Ποιο είναι το μέσο μεταφοράς;
Α: Express όπως TNT,Fedex,DHL,UPS ή logistics με δείκτη.