| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 7 |
| Μάρκα | KeramControls |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE |
| Αριθμός μοντέλου | ΚΤΤ100 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 2000picture/month |
| Brand Name | KeramControls | Αριθμός μοντέλου | ΚΤΤ100 |
| Certification | CE | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 | Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 2000picture/month | Χρόνος Παράδοσης | 7 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο | Μοντέλο | ΚΤΤ100 |
| Ακρίβεια | ±0,3°C @20°C | Χρόνος απόκρισης | < 1 λεπτό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40...+70°C | Σήμα εξόδου | 4-20mA (2 καλώδια) |
Η σειρά KTT100 τοιχοειδών μεταβιβαστών είναι ένα χαμηλού κόστους μεταβιβαστή θερμοκρασίαςειδικά σχεδιασμένο για τη μέτρηση θερμοκρασίας στον τομέα HVAC.σύστημα αυτοματοποιημένου ελέγχου κτιριακού εξοπλισμού προστασία IP65 είναι βολική για ταυτόχρονη εξωτερική μέτρηση.Το μοντέλο εξόδου του πομπού είναι το πρότυπο 4-20mA, 0-10V και RS 485
Η λειτουργία εξόδου μπορεί επίσης να επιλεγεί.
Ειδικότητα
Περιοχή από -40 έως +200°C
4-20mA, 0-10V, 0-5V, έξοδος RS-485
Τυποποιημένη ακρίβεια ±0,3°C
Τάξη προστασίας: IP65 / NEMA 4
Μεταδότης θερμοκρασίας KTT100 που χρησιμοποιείται για τη μέτρηση της θερμοκρασίας κατά τη θέρμανση,
συστήματα εξαερισμού και κλιματισμού που επιτρέπουν ρύθμιση θερμοκρασίας
| Σχήμα | ΚΤΤ10 |
| Ακριβότητα | ±0,3°C @20°C |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Επαναλαμβανόμενη σταθερότητα | ±0,01% σε FS/έτος |
| Ενημέρωση | Αέρας και υγρό |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40...+70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30...+70°C |
| Πεδίο μέτρησης | -40...+200°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24VAC/DC ±10% |
| Σήμα εξόδου | 4-20mA (2 καλώδια) |
| 4-20mA (3 καλώδια) | |
| 0-5 / 0-10VDC (3 καλώδια) | |
| RS-485 | |
| Υλικό στέγασης | PC & ABS, UL94-V0 |
| Κλάση προστασίας. | IP65/NEMA4 |
| Αγγειοκυτταρικό αδένα | M16*1.5 |
ΚΤΤ100-Εξόδου
| Σχήμα | Αποδόσεις | |
| ΚΤΤ100 | 4-20mA ((2 καλώδια) | (Ε) |
| 4-20mA ((3 καλώδια) | (F) | |
| 0-5/0-10V ((3 καλώδια) | (Γ) | |
| RS-485 | (Χ) | |
| Προσαρμοσμένο | ||
KTT100-E
| Σχήμα | Μεταδότης θερμοκρασίας KTT100 |
| Αποδόσεις | 4-20mA ((2 καλώδια) |
1 Ερώτηση: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α: Σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την ποσότητα της παραγγελίας σας, γενικά 4
Για τα κανονικά τυποποιημένα προϊόντα μέσα σε 10pcs.
2 Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής με πολλά χρόνια εμπειρίας.
Δικό μας εργοστάσιο. Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας.
3 Ερώτηση: Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το λογότυπό μας στα προϊόντα;
Α: Ναι. Μπορούμε να παρέχουμε υπηρεσία OEM.
4 Ε: Έχετε προϊόντα με πιστοποιητικό ex-proof;
Α: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε πιστοποιητικά εγγενούς ασφάλειας και φλόγας.
5 Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας;
Α: Ο φυσιολογικός χρόνος είναι 12 μήνες.
6 Ε: Ποιο είναι το μέσο μεταφοράς;
Α: Express όπως TNT,Fedex,DHL,UPS ή logistics με δείκτη.