| Τιμή | $55-$75/pic |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 7days |
| Μάρκα | Keramcontrols |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE |
| Αριθμός μοντέλου | KTH510 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000pics/month |
| Brand Name | Keramcontrols | Αριθμός μοντέλου | KTH510 |
| Certification | CE | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | $55-$75/pic |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000pics/month |
| Χρόνος Παράδοσης | 7 ΗΜΕΡΕΣ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/RS-485 | Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας | -35… +80℃ |
| Πεδίο μέτρησης υγρασίας | 0… 100%RH |
Ο πομπός θερμοκρασίας της σειράς KTH510 είναι μια συσκευή χωρίς οθόνη, μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περιβάλλον από -35 έως 70 ℃ και μπορεί να καλύψει περισσότερα σενάρια χρήσης και απαιτήσεις εφαρμογής. Διατίθενται εκδόσεις τοίχου και σωλήνα.
Πιο βολική καλωδίωση και ρύθμιση
Μέγεθος καλωδίου φ5…12mm
Αποτρέψτε τη ρύπανση της επιφάνειας του κελύφους σε σκληρό περιβάλλον
| Μοντέλο | KTH510 |
| Τροφοδοτικό | 16-30VDC(2καλώδια 4-20mA)/16-30V AC ή V DC (0-5V/0-10V/4-20mA/RS-485) |
| Παραγωγή | 4-20mA/0-5V/0-10V/RS-485 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30…+70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40…+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0...100% RH |
| Εύρος Θερμοκρασίας | Διακόπτης DIP |
| Μέγιστη ταχύτητα ανέμου/ροής | 30 m/s |
| Ηλεκτρομαγνητική συμμόρφωση | EN61326-1, Βιομηχανικό Περιβάλλον |
| Υλικό Στέγασης | PC&ABS,UL94V-0 |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65/NEMA 4 |
| Στυπιοθλίπτη καλωδίου | Μ16*1,5 |
| Μέτρηση Απόδοσης-Θερμοκρασίας | |
| Εύρος μέτρησης | -35...+80℃ |
| Ακρίβεια | ±0,3℃ (20-60℃) |
| Εξάρτηση από τη θερμοκρασία | ±0,01℃/℃ |
| Μέτρηση Απόδοσης-Υγρασίας | |
| Εύρος μέτρησης | 0...100% RH |
| Ακρίβεια | ±2%(0-90% @25℃)/±3%(90-100%@25℃) |
| Σταθερότητα σε τυπικές εφαρμογές HVAC | ±0,01 RH/Έτος |

KTH510——Έξοδος——Εγκατάσταση——Φίλτρο
| Μοντέλο | Παραγωγή | Εγκατάσταση | Φίλτρο | |||
| KTH510 | 4-20 mA (2 καλώδια) | (ΜΙ) | Τείχος | (Δ) | PTFE | (P) |
| 4-20 mA (3 καλώδια) | (ΦΑ) | Αγωγός | (ΡΕ) | Ανοξείδωτος | (ΜΙΚΡΟ) | |
| 0-5V/0-10VAD (3 καλώδια) | (ΣΟΛ) | |||||
| RS-485 | (Η) | |||||
1 Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την ποσότητα της παραγγελίας σας, γενικά 4
ημέρες για κανονικά τυποποιημένα προϊόντα εντός 10 τεμ.
2 Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής με πολλά χρόνια εμπειρίας. Έχουμε το δικό μας
δικό μας εργοστάσιο. Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε το εργοστάσιό μας.
3 Ε: Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το λογότυπό μας στα προϊόντα;
Α: Ναι. Μπορούμε να παρέχουμε υπηρεσία OEM.
4 Ε: Έχετε προϊόντα με πιστοποιητικό ex-proof;
Α: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε πιστοποιητικά εσωτερικής ασφάλειας και φλόγας.
5 Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας;
Α: Το κανονικό είναι 12 μήνες.
6 Ε: Τι είναι το μέσο μεταφοράς;
Α: Express όπως TNT, Fedex, DHL, UPS ή logistics κατά δείκτη.